Vartotojo Indigo pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-12-12 00:29:20 | Nuoroda

Anksčiau norėjau į tą grynąją žurnalistiką, dabar "persiprogramavau" :D Turėjau nemažai žurnalistinės praktikos, tai negalėčiau visą gyvenimą tokio darbo dirbt matyt ;/ Perdegčiau po kokio pusmečio. Visgi mąstau apie tai, kad reiktų įrašyt žurnalistiką savo sąrašo gale, nes kitos specialybės, kurios mane traukia, laaabai jau aukštais konkursiniais puikuojas ;D Atsarga gėdos nedaro, o žurnalistikos konkursinis šiuo metu nėra labai jau aukštas (kas mane smarkiai nustebino).

O ar į Klaipėdą, būsimieji žurnalistai, nesiruošiat? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 03:22:14 | Nuoroda

Hmm aš irgi svarstau, kad gaaal parašysiu, bet tik kaip atsarginį variantą trečiu numerėliu :? Kad nelabai man verta turbūt...

O matoka daug nulemia? Nes jei taip, tai ant matkės sudegsiu, turiu 8, ir tas pats iš B lygio..

Žinutė parašyta: 2011-06-09 03:23:07 | Nuoroda
nodisco rašė:

 Sveikučiai, konkurentai :D Žinoma, pirma rašysiu Vilnių - tiek vf, tiek vnf, bet per daug nesibaidau ir Kauno. Šiaip, žadat rašyti vien politikos mokslus ar turit kokių nors atsarginių variantų? Įdomu sužinot, ar panašiai galvojam.

 Oi ne, tarp manųjų specialybių tie politikos mokslai kaip tik lyg kokia balta varna, visai iš konteksto iškrenta :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:14:34 | Nuoroda
.//// rašė:
augustas2 rašė:

man dar kai kas neaisku. O tai galiu as stoti i ta specialybe kur reik matiekos, nors nelaikiau egzo?

 gali rasyt ,jei bus vietu istosi.

 Rimtai? Yra šansų, kad žmogus įstos, nors nelaikė egzo, kurio prašo? Sakykit, jei taip, aš svajojau apie fotografiją ir medijas vda, bet paaiškėjo, kad reikia informos egzo, o traukinys jau buvo išvažiavęs - prašymai dėl egzaminų priduoti. Kas liūdniausia ("abydniausia"), kad informa ten sudaro vos 0,1 balo :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:18:53 | Nuoroda
Algiss rašė:
sraigt rašė:
Algiss rašė:
sraigt rašė:

Kitas punktas:

5. Esminiai kriterijai, pagal kuriuos sudaroma eilė, nepasikeitė. Konkursinis balas skaičiuojamas iš 3 dalykų brandos egzaminų įvertinimų ir vieno dalyko metinio pažymio.

Mirtišė gerai sako, kris konkursinis kitokiu atveju.

 na ka cia jau klaidinat zmones is pradziu keli zmones rase kad isvis negalima, o dabar jau tie zmones uztilo, kas moka pinigus tuos ir priima neziuri i laikytus egzaminus. o i ta konkursiny bala neziurek, argi lietuvoi tiek daug zmoniu stoja i universiteta laiko 49tukst. studentu puse isvaro i uzsieny , o universitetu pilna tai jei moki pinigus priims 

 Bet jei atsiras daugiau mokančių su aukštesniu balu? Juk vietų skaičius ribotas, išstums ir viskas...

 nebus taip jau kazin ar daug kas ims ir mokes uz moksla TIK NE LIETUVOI, kurie protingesni ims ir isvaziuos i uzsieny kur mokslas nemokamas reikes tik uz pragyvenima moket, manau kas anglu moka tas taip ir daro

 Pff, aš asmeniškai galiu drąsiai pareikšti, jog anglų moku gerai, bet, visų pirma, tai man nebūtų kriterijus renkantis važiuoti į užsienį ar ne (na bent jau ne pagrindinis), visų antra, nė neketinau važiuoti į užsienį, visų trečia, už tą pragyvenimą ohoho kiek gali suploti, visų ketvirta - aš mielai mokėčiau už mokslą čia, Lietuvoje, kai kuriose specialybėse, jei nepasiseks įstoti į mokamą.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 02:52:48 | Nuoroda

Sveiki, radau mažokai informacijos internete šia tema, tai būtų gerai, jei kas pakonsultuotų :) 

Dėl peržiūrų: rašo, kad registracijos į peržiūras nėra, tai ar teisingai supratau, kad galiu tiesiog atvykti į peržiūrą nurodytomis dienomis ir valandomis kada man patogiau? Kiek maždaug ir kokių (konkrečiai tapyba, fotografija, piešimas ir pan. ..?) darbų reikia atsivežti, ar priklauso nuo to, kur nori stoti? 

Dėl stojamųjų: kokios užduotys būna jų metu? vėlgi negavau daug informacijos iš interneto, ten taip abstrakčiai nupasakota :) Nesupratau toj vietoj, kad, pavyzdžiui, dizaino grupės užduotys nurodytos taip: pradžioje parašyta, kad visos dizaino grupės atlieka pirmą - piešimo užduotį, ir antrą - tapybos, abiems užduotims po 4 valandas. Bet štai toliau jau visos dizaino grupės išskirstytos, ir konkrečiai nurodyta, kokia grupė atlikt kokią užduotį, pvz. kostiumo dizainui skirtos dvi kompozicijos (plokštumoje ir erdvėje) užduotys. iš pradžių pamaniau, kad gal pirmoji bus piešimo, o kita tapybos, bet ne - ir antrajai nurodytos priemonės yra pieštukas ir flomasteris/markeris. Taigi, kaip čia yra? LAMA BPO stojamųjų tvarkaraštyje tai nurodyta tu kompozicijos egzai, bet prie ko tie piešimas su tapyba pradžioje? :s

Ar stipriai "spaudžia" vertindami stojamuosius, ar sunku gauti aukštą balą?

Ir galiausiai, ką rekomenduotumėt - fotografiją ir medijas ar kostiumo dizainą?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:42:43 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Indigo rašė:
.//// rašė:
augustas2 rašė:

man dar kai kas neaisku. O tai galiu as stoti i ta specialybe kur reik matiekos, nors nelaikiau egzo?

 gali rasyt ,jei bus vietu istosi.

 Rimtai? Yra šansų, kad žmogus įstos, nors nelaikė egzo, kurio prašo? Sakykit, jei taip, aš svajojau apie fotografiją ir medijas vda, bet paaiškėjo, kad reikia informos egzo, o traukinys jau buvo išvažiavęs - prašymai dėl egzaminų priduoti. Kas liūdniausia ("abydniausia"), kad informa ten sudaro vos 0,1 balo :) 

:D kažinau ar yra šansų, bandyt visada galima :D aš irgi stoju ten kur reikia informės egzo arba metinio nors neturiu :D tikiuosi stebuklo :D 

 Ne, nu kaip šansų, čia jau suprantu, kad nuo sėkmės, bet apskritai, įstatymiškai galima taip čiūdintis, kad neturint egzo, kurio reikalauja, vistiek bandyti stoti? :D jei taip, tai vuolia, pasitikiu savimi :DD

O toji informa man kaip reikiant koją pakišo; turėjau informą A lygiu ir svarbiausiai pakenčiamai mokėjau ją, jei reiktų eit į egzą, išsilaikyčiau kaip nors laisvai. Bet aš, gudruolė, pagalvojau: "ai, tai kam man ta informa, užteks metinio", ir pasirašiau sau nuosprendį su tokia mintim :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 16:28:11 | Nuoroda

Laabai tikiuosi, kad aš :) Susimoviau biškutį ties istorija, kuris, kaip tyčia, pagrindinis stojant, o konkursinis balas žvėriškas, bet bent į mokamą tai tikrai tikiuos vietelės :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 18:37:07 | Nuoroda

Na bandyt verta, nepriims į šitą - priims į tą, kurią parašysi atsargai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:25:53 | Nuoroda
Bulius rašė:
niaistheone rašė:
Bulius rašė:

  Nebeturiu nervų. Norėjau būtent į šią specialybę, bet nebeįstosiu. Visi šimtukiniai čia stoja. O aš net į mokamą vietą neįstočiau... Nebežinau ką daryti. Ar manote, kad su 16 balų dar priimtų į mokamą, į paskutinę vietą? 

 Nuoširdžiai? Ne, nemanau.

 Ai rašysiu pirmu numeriu, gal per klaidą pavyks... :D

 O tai kiek už egzus gavai, jei ne paslaptis?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:35:28 | Nuoroda
swipt rašė:

As irgi bandysiu i VGTU Kurybines industrijas, tik, kad konkursas labai didelis, tai neaisku kaip cia bus :s Bet tikiuosi kaip nors istoti :)

 Na manau įstosi, tau su istorija kaip matau gerai pasisekė, o man va priešingai. :D Tačiau aš irgi ganėtinai rami, bent į mokamą, mano manymu, turėčiau tikrai įstoti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:37:07 | Nuoroda
Bulius rašė:

Man tai idealios studijos taip pat. Ar čia dauguma, kurie pasirinkote KI tai tik į VF ar yra ir kurie į VNF?

 Pirmas numeris pas mane KI vf, antras - vnf :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:41:35 | Nuoroda
AnJay rašė:

tu tai ir į vf įstosi kiek matau :D o ką pasirinkai be KI? :) įdomu būtų sužinoti kokius atsarginius variantus turi tie, kurie į KI nori :D nes kaip ir nėra daugiau panašių specialybių Lietuvoje. bent jau Vilniuje tai tikrai :) 

 Leidyba :) čia jau toks rimtesnis atsarginis variantas, kad parašiau ne tik vf, bet ir vnf. O toliau nesąmonių visokių prirašiau, ale iš mandagumo tuščias vietas užpildžiau ;DD Filologijos įvairiausios, nes ten jau tikrai man durys atviros, ir filosofija - nes sako, jog ten nemažai vaikinų yra :D Ne taip kaip KI :/ būsim/būsit praktiškai vien panos, kas įstosim/įstosit.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:46:21 | Nuoroda
AnJay rašė:

hmm. vargu, ar turėdamas 18,63 į vf įstočiau ;D kaip manot? jaučiu reikės ieškotis kitų variantų. bet įdomu šiaip su tais stojimais į VGTU. turbūt aukščiausio balo KI reikalauja ;D

 Why not. Bent žiūrint į sąrašus. www.vgtuefsa.lt/pakviestuju-studijuoti-i-vgtu-pirmosios-pakopos-ir-vientisasias-studijas-demesiui/ <<<<<

Nors keistai čia kažkaip, per aukštųjų mokyklų mugę vgtu atstovai davė lapą, kuriame puikavosi 19< balas.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 15:15:30 | Nuoroda

Šiaip dėl įdomumo paklausiu - ar jūsų, kai kam nors pasakote, kur stosit, žmonės nepradeda klausinėti, kas tos kūrybinės industrijos ir kuo būsite baigę? :D Aš, pamenu, kai pirmą kartą išgirdau tą klausimą, tai sunku buvo net kažką konkretaus pasakyti, o dabar taip dažnai tai girdžiu, kad jau išmokau mintinai beveik savo atsakymą :D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 17:18:13 | Nuoroda

haha, aš irgi tiksliai taip ir nežinau, kaip paaiškinti, anksčiau maldavau kažką ale "tai čia labai plati specialybė, įeina daug sričių, ir darbas su medijomis, ir tas, ir tas..", dabar tiesiog atsakau, kad studijuosiu verslą, reikalaujantį kūrybiškumo ir tuo užsiimsiu po studijų :D Nežinau, kiek tame yra tikslumo - išsiaiškinsiu, jei įstosiu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 12:34:07 | Nuoroda

Na, aš žadu stoti į kūrybines, bet jei į kūrybines įstosiu tik į mokamą, o leidyboj į nemokamą, čiuju pasirinksiu leidybą :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 13:18:53 | Nuoroda
Sraigt rašė:
Cartman rašė:

 noriu specialybe, kur butu lengva mokytis, galetum daug linksmintis ir tusintis, ir diplomas butu neblogas. Turit pasiulymu ?

 šiaip girdėjau, kad informologai nedaug vargsta, tai pabandyk pasidomėt :>

 Jojo, pritariu. Mačiau, kažkoks informologas buvo pasakęs: "mūsų dienos kaip šventė" :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 16:14:14 | Nuoroda

O koks pernai žemiausias balas buvo į šios specialybės vf vietą? :) Nerandu niekur

Žinutė parašyta: 2011-07-10 16:14:14 | Nuoroda

O koks pernai žemiausias balas buvo į šios specialybės vf vietą? :) Nerandu niekur