Vartotojo Kris pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-01 22:11:29 | Nuoroda

Gal kas zinot  gera lietuviu kalbos korepetitoriu kuris dar turetu LAISVU vietu? ;DD 

Žinutė parašyta: 2011-05-08 17:44:53 | Nuoroda

cia tiesa kad jei i vdu stoji , jei mokykla baigi su pagirimu du balai pridedami prie konursinio balo?? 

Žinutė parašyta: 2011-05-18 23:46:34 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

2005 metų VBE

 

Readingas

Part 1

1D

2F

3A

4H

5B

6G

7C

Part2

1D

2D

3B

4A

5D

6C

7C

8C

Part3

1E

2A

3D

4B

5C

6source

7boast

8 at one venue

9at the cutting edge

10 has paid off

grammar

Part1

1be

2before

3so

4if

5an

6 than

7 on

8 it

9 against

10 which

11 for

12 a

13 is

14 all

15 there

16 more

17 on

Part2

1 have been keened

2 are known

3 includes

4 is underging

5 pasirašius kažkokią neamonę,

6 are rebuilding

7 is being reconstructing

8 would have been lost

9 was set up

10 would be able

11 researched

12 had been spent

13 was seen

14 have been learned

15 feels

16 is seeking

17rejects

part3

1has been opened by

2 is used to doing

3 are more interesting than

4 is sait to be

5 have the house painted

6 make up mind

7 won't be able to

8 would have to be replaced

 levi atsakymai. ne tokie turi but. paziurekit i uzduotis pries dekodami. pvz use of english part 2 pakeisti (to start) o atsakymuose parasyta keened.

Žinutė parašyta: 2011-05-20 14:44:44 | Nuoroda
Majamm rašė:

tai cia pakartotines sesijos

 tai cia pakartotines. tai reikia parasyt kad pakartotines, o ne paprastas anglu vbe.

Žinutė parašyta: 2011-05-29 17:51:24 | Nuoroda
dNikas rašė:

ar bus žmonių šiais metais stojančių? :) 

 as stosiu :)) man ir idomu kiek mazdaug zmoniu stos :D ir koks balas mazdaug konkursinis.. nes jau is anglu tai daug negausiu galetu nebut labai aukstas balas. aisku svajone VU, bet deja, teks apsiribot vdu :DD ir tai labai dziaugsiuos jei papulsiu i nemokama. tikiuosi istorijos egzaminas mane isgelbes

Žinutė parašyta: 2011-05-29 19:22:21 | Nuoroda
kas kam neaisku rašė:

Melskim istorios, kad isgelbetu.

 ta prasme?;D

 

Žinutė parašyta: 2011-05-30 16:23:34 | Nuoroda

norejau paklaust i politkos mokslus stojant reikia but islaikius 3 egzaminus : istorija , uzsienio kalba, ir lietuviu. dar turet matematikos metini pazymi, o tu paciu dalyku metiniai pazymiai, pvz anglu, neturi jokios itakos stojimui? 

Žinutė parašyta: 2011-05-30 17:16:15 | Nuoroda
kas kam neaisku rašė:

Po anglu egzamino gali tik istorijos egzaminas isgelbet. Ta prasme ne visi gerai islaike anglu , o KB  tai auksto reikia.

 i politologija stojant anglu metinis nesiskaiciuoja, tik egzas?

 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 15:17:05 | Nuoroda
nodisco rašė:

 Sveikučiai, konkurentai :D Žinoma, pirma rašysiu Vilnių - tiek vf, tiek vnf, bet per daug nesibaidau ir Kauno. Šiaip, žadat rašyti vien politikos mokslus ar turit kokių nors atsarginių variantų? Įdomu sužinot, ar panašiai galvojam.

 labas, as ir noreciau i vilniu, bet net nerasysiu vistiek nepapulsiu. nerealiai auskti balai vu, reikia apie 95 viska islaikyt... tad lieka vdu, o aisku ir romeri rasysiu , del tos naujos programos "viesoji politika ir vadyba" :D geriau negu nieko, arba istot i tokia specialybe kuri visai ne prie sirdies. na ir istorija rasysiu, nors su ta istorija tai nelabai kazka ateiti ir galesi paveikt, arba mokytoju dirbt, arba muziejui sedet. dar visai kaip atsarginis variantas butu filosofija, bet nenuostabu,kad mano pusbrolis pabaige sias studijas ir visiskai nieko susijusiu su filosofija neveikia :D tai va..o aisku visada pirmoj vietoj politikos mokslai.

Žinutė parašyta: 2011-06-15 23:46:34 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Girdėjau,kad Kaune universitetuose egzistuoja aprangos kodas. Su treningais reikia eit į paskaitas? Matai iš kaimo nelabai ką težinom. 

 jau didesnes nesamones turbut negalima buvo sugalvot. nenusisnekek.

Žinutė parašyta: 2011-06-15 23:50:14 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
labas123 rašė:
Beprotybė rašė:

 Girdėjau,kad Kaune universitetuose egzistuoja aprangos kodas. Su treningais reikia eit į paskaitas? Matai iš kaimo nelabai ką težinom. 

 jau didesnes nesamones turbut negalima buvo sugalvot. nenusisnekek.

 Ką? Nori pasakyt aš neturiu perspektyvų,kodėl manai,kad aš neturiu perspektyvų? 

KITAS> 

 :DDDDDDDD nestumkit ant to kauno... cia stereotipas su tais treningais

Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:19:50 | Nuoroda

ar imanoma istot i politikos mokslus vf jei is anglu tik 23%? 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:20:33 | Nuoroda
Rūkas rašė:

na kaip sekėsi anglų egzas būsimiems politologams?:)

 ne kaip..

Žinutė parašyta: 2011-06-17 23:31:44 | Nuoroda
kikimara rašė:
sonatiukas rašė:

Sveiki, gal kas parduodate Nijolės Letukienės ir  Jono Gineikos, Istorija. Politologija? 

 parduodu, parasyk i emaila susitarsim

 as ir parduodu;P

Žinutė parašyta: 2011-06-17 23:47:49 | Nuoroda

Parduodu:

Kaselis Gintaras
Atpažinkime žemėlapius. Ruošiamės istorijos egzaminui

Mackevičienė Aldona
Visuotinė literatūra

Drąsutavičienė Dalia
Esė rašymo pratybos X-XII klasei

Falla Tim, Davies Paul
Solutions Upper-Intermediate Student's Book with MultiROOM

Falla Tim, Davies Paul
Solutions Upper-Intermediate Workbook

Letukienė Nijolė, Gineika Jonas
Istorija. Politologija. Kurso santrauka istorijos egzaminui

Saulius Žukas, Regina Dilienė, Loreta Mačenskaitė
Lietuvių literatūros konspektas abiturientui 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 16:19:25 | Nuoroda

Nieko, dzin tas anglu, svarbiausia istorija (0,4), o dar ir lietuviu :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-27 19:39:58 | Nuoroda
svous rašė:
ak.fak rašė:
nodisco rašė:
ak.fak rašė:

Aš pati renkuosi pirmu numeriu teisę, antru - politiką ( į pastarąją, tarp kitko, mažesnis konkursinis stojimo balas) . 

 Mažesnis? Ne visur. Aš vakar kaip tik nervinaus, susivedus į balų skaičiuoklę savo spėjamus rezultatus, kad pagal praėjusius metus VU įstočiau kur tik patinka vf, tame tarpe ir į teisę, o politikai vos vos pritrūksta. : /  Nieko pikto, mane tik truputį sunervina, kai žmonės dar blaškosi, ypač tarp tų specialybių, į kurias ir aš pretenduoju. Bet  atsižvelgiant į tai, kiek daug teisininkų prigaminama kiekvienais metais ir kokia jų pasaulyje milžiniška konkurencija, aš jaučiuosi daug saugiau, stodama į politiką. Galiu ir klysti, bet dar to nežinau. (:

 Negali būt. Aš turėjau žurnalą 2011m. "Kur stoti" ir jame buvo parašyta, kad, tarkim, VU teisė yra didesnis konkursinis balas nei politkos. Gaila, žurnalas pas draugą, galėčiau tiksliai parašyti pereinamuosiu balus. 
Dėl teisininkų ir politikų.. čia labai reliatyvu. Apskritai Lietuvoje populiariausios studijos yra teisė ir politikos moklai, taip kad tas santykis tarp jųjų yra ne toks jau netolygus. Ir šiaip, koks skirtumas, kiek tų teisininkų prikepta, kas nori - tas prasimuša,  anksčiau ar vėliau. Jeigu stengsies, gerai mokysies, dalyvausi įvairiose veiklose, tikrai nebus taip, kad liksi nepastebėtas. Kodėl aš turėčiau dabar nebandyti stoti ten, kur noriu, vien dėl to, kad teisės studijos tokios populiarios, o stoti ten, kur manęs visiškai netraukia ir vėliau dėl tokio savo apsisprendimo gailėtis.   

Pė.es - mane taip pat erzina neapsisprendėliai, tie, kurie stoja iš 'durnumo' ar kažkokių kitų 'adekvačių' intencijų,  nors visiškai ta sritis jų nuoširdžiai nedomina. Tik laisvą vietą užimą.  

 Žurnale "Kur stoti" yra klaida prie VU politikos mažiausio vf. Tikrai nesąmonė, kad pereinamasis balas būtų apie 15.5. Paties VU žurnale buvo parašyta, kad minimalus apie 19.5. Tai jaučiu ten spausdinimo klaida.

  balas i vf vu politikos mokslus 15.3 kazkiek i 50 vietu kvota :D :P

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:35:34 | Nuoroda

tai ka dabar daryt. turiu 53, tikrai nenoriu prarast, bet maniau daugiau gaut turejau, nes nuo vertintoju priklauso lb... 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:46:34 | Nuoroda
username rašė:

aš irgi visai galvoju lietuvių rašyt. ok, būtų 40, 50, sėdėčiau ir tylėčiau, bet tai net mama (:D) negalvojo, kad 25 gausiu. apie mokytoją net nešneku - prieš egzą sakė, kad vienintelė klasėj galiu bet ką rašyt ir gerai parašysiu.

 tai papuolem pas koki ziauru vertintoja , pavargusi nuokarscio ir taisymo:D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:49:05 | Nuoroda

ar imanoma siais metais papulti i politkos mokslus vf su 17.12 - 17.52?