Vartotojo Kindre pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:28:02 | Nuoroda
mistica rašė:

Sveiki. Ar daug laikančių motyvacinį? Kaip ruošiatės?

 laikau ir a. tik nelabai žinau, ką ir kaip ruoštis ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 12:51:12 | Nuoroda
dussy rašė:
Roberta Aurėja rašė:
O tai kokių klausimų galima tikėtis?:))

 raštu bus 3 klausimai ir ten reikės:

1. pagrįsti profesijos pasirinkimą

2. aptarti situaciją, kurioje susidurta su žmonių įvairove (amžius, lytis, kalba, tautybė, fizinės savybės). čia reikėtų parodyti toleranciją, jautrumą ir pan.

3. atskleisti savo veiklą mokykloje ir/ar kitose bendruomenėse. reikėtų parodyt savo gebėjimus bendrauti, bendradarbiauti, burti, kurti veiklą

 toliau pokalbis (5 klausimai), iš esmės, tai klausimai turėtų būti panašūs, gal tik kitaip suformuluoti. taip daroma specialiai, norint dar kartą patikrinti motyvaciją tokiam darbui. o jei smulkiau, tai ten reikės:

* argumentuoti asmeninį pasirinkimą, konkrečiai įvardinant bent tris priežastis

* papasakoti apie asmeninę mokymo patirtį. bet čia nebūtinai, kad mokykloje kokias pamokas vesti pradinukams ;D paprasčiausi gebėjimai informuoti, konsultuoti kitus

* toliau turėtų būti kažkas apie sunkumus ir bendradarbiavimą (konkrečiai įvardinti savo mokymosi sunkumus ir kaip juos įveikiu; renginių organizavimas ir vaidmuo tarp kitų žmonių)

* tada vizija - kaip įsivaizduoji savo darbo perspektyvas po kelerių metų.

 

tai tiek :) ir šiaip, svarbu kalbant nenukrypti nuo temos, tačiau ir neapsiriboti pora sakinių. t.y. svarbu faktus iliustruoti pavyzdžiais ir paaiškinimais :)

tikiuosi padėjau ;)

 dėkui ;) labai konkretu ir jau ne taip baisu bus ryt man :D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 22:24:18 | Nuoroda

aš ryt laikau ŠU. kiek laiko trunka pokalbis? ;)

 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:30:48 | Nuoroda
Sander rašė:

Vakar tokia moteriškė sakė, kad nuo 0-5 balų, kažin kaip čia iš tiesų yra

 tai moteriškė tau blogai pasakė. paskaityk apie mnotyvacinį testą kur rašo, parašyta 0-2.

 

kas dar laikys, būkit drąsūs ir nieko nebijokit, tie vertintojai labai labai malonūs, todėl papildomos įtampos nesudaro. o kas čia sakė, kad pokalbis trunka 5min. tai na nežinau kaip kitur, tačiau ŠU  tikrai ilgiau, aš pati kabinete prabuvau 10-15min.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:56:03 | Nuoroda

gavot jau kas įvertinimus? ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:49:25 | Nuoroda

aš 28d. laikiau, bet įvertinimo dar nėra.. ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:49:37 | Nuoroda
aaaaax rašė:

 ŠU laikiau 28d. ir dar nėra vertinimo.. Čia man vienai taip? :O 

 ir aš laikaiu 28d. ŠU nėra ir man ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:11:02 | Nuoroda
Nemokša rašė:

Kažkaip neatkreipiau dėmesio, gal kas žinot? VPU laikiau motyvacinį. Šiandien dar nusprendžiau įdėti ŠU vieną ir studijų programų, bet ar galios mano motivacinis testas VPU kur laikiau ŠU universitete?

 kiek žinau, galios ;) nors 100procentų neduodu.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 14:35:54 | Nuoroda
dussy rašė:

na, ir kaip kam pasisekė? :)) aš tai turbūt pirmąkart gyvenime džiaugiuosi 2 gavus ;D

 ir aš džiaugiuosi gavus 2 :d bet kitaip ir būti negalėjo ;) bet turbūt tokių, kurie gavo 1 irgi nėra arba labai mažai jų :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 20:58:41 | Nuoroda

o yra gavusių 1 ? ;) įdomu .. ;) labai tikiuosi, kad man tas 2 pagelbės, nes su egzaminais nelabai pasisekė ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 22:01:22 | Nuoroda
petunija rašė:

Seviki, o iš kur jūs sužinojot, kiek balų gavot? aš šiandien laikiau, pašiurpino pokalbyje buvusios moterėlės žuvies akim. per daug nemelavau, aš tikrai nelabai motyvuota stot į tą pedagoginį, čia atsarginis variantas. 
 

 rašo lamoj ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 22:22:14 | Nuoroda
petunija rašė:
Kindre rašė:
petunija rašė:

Seviki, o iš kur jūs sužinojot, kiek balų gavot? aš šiandien laikiau, pašiurpino pokalbyje buvusios moterėlės žuvies akim. per daug nemelavau, aš tikrai nelabai motyvuota stot į tą pedagoginį, čia atsarginis variantas. 
 

 rašo lamoj ;)

 Kur? :( kokioj skilty, jau turėtų būt ir kitų stojamųjų atsakymai man ir aš per žiopla kad juos sužinočiau :D

 ten kur užpuldytas prašymas ir ten kur motyvacinis testas rašo įvertinimą ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:45:18 | Nuoroda

sveiki. galit kas nors paaiškint kaip suprast su tais KB? mano Balas geriausiųjų eilėje toks pat kaip Konk.balas AM programoje, čia taip turi būti ar kaip?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:17:45 | Nuoroda

aš esu pasimetus, sakykit, ten toj eilutėj , kur rašo kvietimas NL tai ten ir įstojau, pasakykit , kad taip ? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:17:46 | Nuoroda

aš esu pasimetus, sakykit, ten toj eilutėj , kur rašo kvietimas NL tai ten ir įstojau, pasakykit , kad taip ? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:00:39 | Nuoroda
AdolfHitler rašė:

Ar gavot kasnors kvietimą studijuoti Šiaulių Universitete?

 gavau ;)