Vartotojo Jolanta* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:38:32 | Nuoroda

 Sunku ir rasti būtų manyčiau :)

Kokias dar specialybes rašėt į sąrašiuką? farmakotechniką pirmu nr? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 14:38:31 | Nuoroda

 Belekoks galvosukis man čia... Galvoju gal lsmu farmaciją pirmu nr rašyt, bet kažkaip bijau :( farmakotechnika dabar pirmu, toliau esu prirašius taikomaja ekologija lžūu kažkaip ir ten labai norėčiau, toliau aplikos apsauga keliose vietose :) gydytojom, seselėm, ar dar kuo būt nenoriu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 14:44:10 | Nuoroda

 Užpildžiau visus 12 :D tai paskutinėj vietoj kosmetologiją parašiau, o prieš tai dar kk maisto saugą ir ktu maisto technologijos ir inžinerija, kažkaip taip vadinasi ;D čia atsarginiai variantai, nesunku ten pakliūt atrodo :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:39:02 | Nuoroda
Lacost* rašė:
Jolanta* rašė:

 Sunku ir rasti būtų manyčiau :)

Kokias dar specialybes rašėt į sąrašiuką? farmakotechniką pirmu nr? :)

 Farmakotechnika pas mane tai pirmu nr. :) ir būtent KK,nerizikavau į LSMU pirmu numeriu, ns be šansų,užpildžiau 9 prašymus, bet galvoju,dar gal ką keisiu, o jūs jau galutinai užpildėt? galutinai nusprendusios?rašėt tik Kaune?

 Aš lsmu negrįstu rašyt dėl kitos priežasties, neįstosiu tai neįstosiu, o dėl to kad labai ilgai ir labai sunku ten , bent as taip įsivaizduoju :D matysiu dar. 

Aš naujų žadu nebeprirašyt, tik sukeist vietom ką nors. Pagrinde rašiau Kauną ir Šiaulius.  Ant galo tik aplinkos apsaugą Panevėžio kolegijoj, bet manau neprireiks :D . o tu kaip? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 16:10:27 | Nuoroda
Eglė* rašė:
1gnasijus rašė:
Gogenas rašė:

90% ir aš žiauriai džiaugiuosi, nors prieš egzą tikėjausi ir 100 surinkti. Vakar sapnavau, kad gavau 44% ir man reikėjo gauti 2 milijonus svarus, kad įstočiau kur noriu. Taigi realybė daug geresnė už fantazijas tiek finansine, tiek ir edukacine prasme.

 Grazus moksliukų sapnai žiūriu :DDDDD Ant kiek reikia būt nučiuožus,kad sapnuot apie egzaminą :D

 Nereikia būti nučiuožus, normalu, kad žmogus jaudinasi ir pergyvena dėl rezultatų, nes aš pvz tėvų nenudžiuginčiau jei tektu mokėti už mokslą :D ir va jaudiniesi, tai automatiškai ir sapnuoji nesamones  :DD

Aš va sapnavau, kad iš biologijos 146% surinkau :DDDD

 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 16:21:55 | Nuoroda
Eglė* rašė:
Eglė* rašė:
Jolanta* rašė:
Eglė* rašė:
1gnasijus rašė:
Gogenas rašė:

90% ir aš žiauriai džiaugiuosi, nors prieš egzą tikėjausi ir 100 surinkti. Vakar sapnavau, kad gavau 44% ir man reikėjo gauti 2 milijonus svarus, kad įstočiau kur noriu. Taigi realybė daug geresnė už fantazijas tiek finansine, tiek ir edukacine prasme.

 Grazus moksliukų sapnai žiūriu :DDDDD Ant kiek reikia būt nučiuožus,kad sapnuot apie egzaminą :D

 Nereikia būti nučiuožus, normalu, kad žmogus jaudinasi ir pergyvena dėl rezultatų, nes aš pvz tėvų nenudžiuginčiau jei tektu mokėti už mokslą :D ir va jaudiniesi, tai automatiškai ir sapnuoji nesamones  :DD

Aš va sapnavau, kad iš biologijos 146% surinkau :DDDD

 

 Na tavo sapnas tikrai įdomus :DD O ar bent buvo į tą linkmę rezultatas? :D

 

 Va jau matau 84, tikrai gerai ;D

 Galvojau, kad gausiu 46% : DD

Žinutė parašyta: 2011-07-01 16:33:08 | Nuoroda
Eglė* rašė:
Jolanta* rašė:
Eglė* rašė:
Eglė* rašė:
Jolanta* rašė:
Eglė* rašė:
1gnasijus rašė:
Gogenas rašė:

90% ir aš žiauriai džiaugiuosi, nors prieš egzą tikėjausi ir 100 surinkti. Vakar sapnavau, kad gavau 44% ir man reikėjo gauti 2 milijonus svarus, kad įstočiau kur noriu. Taigi realybė daug geresnė už fantazijas tiek finansine, tiek ir edukacine prasme.

 Grazus moksliukų sapnai žiūriu :DDDDD Ant kiek reikia būt nučiuožus,kad sapnuot apie egzaminą :D

 Nereikia būti nučiuožus, normalu, kad žmogus jaudinasi ir pergyvena dėl rezultatų, nes aš pvz tėvų nenudžiuginčiau jei tektu mokėti už mokslą :D ir va jaudiniesi, tai automatiškai ir sapnuoji nesamones  :DD

Aš va sapnavau, kad iš biologijos 146% surinkau :DDDD

 

 Na tavo sapnas tikrai įdomus :DD O ar bent buvo į tą linkmę rezultatas? :D

 

 Va jau matau 84, tikrai gerai ;D

 Galvojau, kad gausiu 46% : DD

 Tai man kaip buvo, galvojau būsiu laiminga jei iš lietuvių ir matematikos gausiu bent po 50 proc. o žiūrėk tu man kaip pasisekė ;D

 Pasisekė, sveikinu ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:10:02 | Nuoroda

 Na va, į lsmu jau nebepatekčiau.. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:33:57 | Nuoroda
sprikta rašė:
Jolanta* rašė:

 Na va, į lsmu jau nebepatekčiau.. :D

 Gal labai gerai išlaikysi chemiją, nenusimink ;)

 na tai į kolegiją gal patekčiau tada ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:45:32 | Nuoroda

 Aišku jaudinuos ir aš... visus rašiau tik vf, nes nelabai būtų man kaip už tą mokslą mokėt... :) tai labai tikiuos įstot į vf. 

Man taip pat išleistuvės liepos 15 dieną ;) 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:19:34 | Nuoroda

 Na bus ta atestatų atidavimo šventė oficiali, o po to jau vakarui esam išsinuomoję patalpas, muzikantą lygtais jeigu rado kokį ;D kaip pas tave? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:43:56 | Nuoroda

 Labas ;) na vat jau turi nuspręst kur labiau nori :) arba pirmu numeriu rašyk kur sunkiau būtų įstot, kur aukštesnio balo reikia... :) aš taip daryčiau jaučiu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:52:31 | Nuoroda

 Jeigu 18,9 tai tada nekas... skaičiavaus lamoj kad mano tik 18,2 dabar... Na o mano žiniomis tai pernai mažiausias balas buvo 17,56  i vf :D nežinau tik iš kurio čia etapo :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:53:09 | Nuoroda

 Aiiii....aukščiausias sakei, ne taip perskaičiau :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:56:11 | Nuoroda

 Aš tai manyčiau, kad sunkiau būtų i odontologiją istot:) aukštesni ten kb dominuoja...

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:58:04 | Nuoroda
erika^^ rašė:

o aš mačiau, kad mažiausias 14,72 :D va čia žiūrėjau:

 http://www.kauko.lt/stojantiesiems/priemimo_statistika_2010.pdf
 

 

tai tada drąsiai, galima sakyt įstojom : DDD 

aš tai www.kurstoti.lt  ten kur aukštosios mokyklos konsultuoja, ten paklausiau tai man taip atrašė :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:09:12 | Nuoroda

 į visas? juk tik vieną pasiūlymą tepateikia ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:24:03 | Nuoroda

 Tai tikriausiai, ir niekas kitas už tave šito nenuspręs :) P.S. o aš tai norėčiau, kad man kas pašnabždėtų kaip elgtis, nes pati jau nebeišmanau :D :D nes dar ir ekologija, aplinkosauga traukia  :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:31:44 | Nuoroda

 O taip :D man tas pats, rašiau tik į Kauną ir Šiaulius, o va šiandien takšt ir Klaipėdos universitetą pridėjau...jetus jetus : DD

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:39:22 | Nuoroda

 Na kadangi man taip ar taip tolokai važiuot, tai įvairiai rašiau. Šiauliai arčiausiai būtų, o Vilnius toliausiai, tai Vilnius iš karto atkrenta, per dauuuug toli :D