Vartotojo Jolanta* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:43:20 | Nuoroda
Jolanta* rašė:

 tai vadinasi gausiu bendrabutį, man iki Kauno apie 200 km :D 

 na ta prasme gaučiau, jeigu įstočiau čia :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:45:16 | Nuoroda
frutela rašė:

nelb pamenu ;D 16 gal ;DD

 o koks dabar tavo vidurkis kolegijoj? stipendiją gauni? :) ir šiaip, papasakok :D sunku ten ją užsipelnyt? labai praverstų ji, kad ir nedidelė :) :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:54:15 | Nuoroda

 Na ką, merginos, jau ketvirtadienį sužinosim paskutinio džiaugsmelio rezultatą :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 12:35:47 | Nuoroda
erika^^ rašė:

Man tai chemija labai nepakeis kb. Apie 17.54 turetu ir likt, tai tikiuosi istoti i vf:)

Ingrida, o matematikos nelaikei tu? 

 man taip pat nelabai keis, turėtum įstot ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 11:07:55 | Nuoroda

 Jaučiuos truputį nuskriausta :D 70 taškų =  57 %. Nesaaaaamonėėė :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 11:38:48 | Nuoroda

 Na, aš ir pergalvojau, kad pirmu nr rašyt bandysiu farmacija lsmu... na vistiek jei neįstosiu tai kažkur kitur vistiek pateksiu. Nes jei tu išlyginamųjų nebus ir kai mes baigsim... reik bandyt aukščiau dabar kol laikas, o antru jauč reik lžuū rašyt man, o 3 vietoj lieka farmakotechnika, noris univera baigt :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 11:40:10 | Nuoroda

kaip tau, Ingrida, chemija pasisekė? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 11:45:43 | Nuoroda

 Jooo...aš irgi užsiimu tuo keitaliojimu prioritetų dažnai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:13:30 | Nuoroda
Lacost* rašė:
Jolanta* rašė:

 Na, aš ir pergalvojau, kad pirmu nr rašyt bandysiu farmacija lsmu... na vistiek jei neįstosiu tai kažkur kitur vistiek pateksiu. Nes jei tu išlyginamųjų nebus ir kai mes baigsim... reik bandyt aukščiau dabar kol laikas, o antru jauč reik lžuū rašyt man, o 3 vietoj lieka farmakotechnika, noris univera baigt :D 

 Tai blem .. bandyk stot į LSMU , aš manau neprašausi :P

Tai jaučiu ir  bandysiu...  Ooooo kad tavo manymas Dievui į ausį :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 17:16:37 | Nuoroda
sssimuona rašė:

 su farmakotechnika reikes imt islyginamasias... Ir perspektyvos didesnes, bet su akuserija man smagiau kazkaip...

 Kad išlyginamųjų nebėra ;) jeigu sakai, kad akušerija tau smagiau, tai pirmu nr ją ir rašyk, o farmakotechnika antru :) na čia tik mano nuomonė, tau spręsti ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 17:17:17 | Nuoroda
Ingrid_a rašė:
Lacost* rašė:
Jolanta* rašė:

 Na, aš ir pergalvojau, kad pirmu nr rašyt bandysiu farmacija lsmu... na vistiek jei neįstosiu tai kažkur kitur vistiek pateksiu. Nes jei tu išlyginamųjų nebus ir kai mes baigsim... reik bandyt aukščiau dabar kol laikas, o antru jauč reik lžuū rašyt man, o 3 vietoj lieka farmakotechnika, noris univera baigt :D 

 Tai blem .. bandyk stot į LSMU , aš manau neprašausi :P

 Pritariu, bandyk Jolanta stot į LSMU turi šansų ten patekti ;)

 rašysiu pirmu lsmu :) kaip bus taip :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:53:03 | Nuoroda
Simonaitis rašė:

Sveikučiai (-tės),

Gal žinot koks maždaug nusimato farmakotechnikos vf balas? Ir ar šiuo metu įmanoma baigus šią specialybę, metus ar kiek ten trunka toliau tie mokslai, įgauti farmacijos bakalaurą? (Čia kažkur skaičiau) :D

 Labas, dėl balo nežinau, bet kai kolegijoj 3 metus pasimokai jau ir įgyji tą farmacijos profesinį bakalaurą :) (o universitete įgyji farmacijos magistrą)..

Žinutė parašyta: 2011-07-13 16:51:02 | Nuoroda

 Darbo ieškot tai vaistinėse ;D o paskui, manau, su laiku susižinosi apie įmones, kurios platina vaistus, gamina ar dar ką, juk juos užsakyt vistiek reikės, tai gal kada ir pavyktų įsitrint į tą versliuką :D na, o šaip tai net nežinau... =// 

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:33:35 | Nuoroda

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

Žinutė parašyta: 2011-07-14 18:23:35 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 o mai gad, kur čia taip rašo? :> blio tai kur stoti, nes aš sutvertas vaistus gaminti, o į farmaciją į mokamą nesinori bent jau dabar stoti :D

 Tai bandyk į nemokamą stot..gal pasiseks ;) tai visur rašo ;D šiemet paskutinį kartą farmakotechnikus iš KK priima.

Žinutė parašyta: 2011-07-15 11:03:55 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 o mai gad, kur čia taip rašo? :> blio tai kur stoti, nes aš sutvertas vaistus gaminti, o į farmaciją į mokamą nesinori bent jau dabar stoti :D

 Tai bandyk į nemokamą stot..gal pasiseks ;) tai visur rašo ;D šiemet paskutinį kartą farmakotechnikus iš KK priima.

 tai jau tikrai, kad abejoju, su 15.66 balu :D negerai, reiks kažką mastyt :) nes kiek skaičiau LSMU farmacijoj yra gana sunku, daug chemijos ir t.t, o aš kai toks nemokslininkas, tai ir iškrisčiau po pirmo kurso :D

 Ąnamet su 15,28 paskutinis į mokamą įstojo, bet manau čia jau per kokį antrą ar trečią turą, pirmiausia juk geriausius atrenka :) man irgi daug abejonių, vargu ar pakliūsiu, bet bandysiu... Daug daug chemijos ten, bet jei nori labai tai pakelsi :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:21:53 | Nuoroda
Lacost* rašė:
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 Panaikino?? is kur zinai? as apie tai dar nieko negirdejau.

 Žurnale ''kur stoti'' rašo, jau senai buvo galvojama tokį įstatymą padaryt, tai va ir padarė =/

Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:23:31 | Nuoroda
Lacost* rašė:

Laba diena visiems! Buvau truputeli dingusi . Bet griztu i jusu rata :) kaip nusiteike? kaip nuotaikos? jau ne uz kalnu ir prasymu issiuntimai bus, lygiai uz sav. Viskas vis greiciau juda.. Laukiu su nekantrumu atsakymu : ))) siandien jau isleistuves 15 h . :) o jus jau po svenciu ?jei taip, kaip ispudziai? :)

 -Pastebėjau, kad dingai ;D na aš jau laukiu, greičiau sužinot kur teks keliaut (tikiuos kad teks ;DD ). Man išleistuvės tai 18h šiandien :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:25:22 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
Lacost* rašė:
Simonaitis rašė:

Farmakotechnika baigus, tai tik išlyginamasias imti ir gauti farmacijos magistrą, bent jau mano nuomone :?

 Labutis, Simai :) i farmakotechnika kaip supratau galvoji stot? taip? :)

 Laba, Lakoste ;Dp jo į farmakotechnika, arba imsiu iš tėvų paskolą ir bandysiu į farmaciją LSMU, bet dar tiksliai neesu apsisprendęs, jai kaip čia dauguma sako išlyginamasias panaikino, tai reiks į farmaciją stot :? O tu kaip supratau irgi busima farmakotechnike? ;D

 ''imsiu iš tėvų paskolą" ? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:29:20 | Nuoroda
Ingrid_a rašė:

 Aš manau taip pat, irgi stočiau į LSMU, tačiau bijau, kad išmes po pirmo kurso :D

 Neišmes, jeigu stengsies ;)