Vartotojo afex333 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-18 00:29:39 | Nuoroda
Kirstuke rašė:
nepieva rašė:

Jau kaip dėl lietuvių neramu... Kai su anglų tokios nesąmonės su balais tai tikrai baisu laukt dabar tas pora savaičių..

 Net nesinori apie lietuviu pagalvot. Sakiau, darysiu party jei gausiu daugiau nei 50. O laukimas tiesiog zudo :D

 party - nejaugi toks negražus žodis vakarėlis.

Žinutė parašyta: 2011-06-23 22:38:19 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Boombling rašė:
Buk_laimingas rašė:

 1. Ar skirtingos morales normos tai atsvara tarp zmonių? 

2. Kaip lietuviu kurejai vaizduoja nuosaikinguma? 

Tokios ziauros temos, ar tiks nereiks kitais metais perlaikyti, per pagrindine sesija jau bent zinociau ka rasyti... 

 Temos tai eina na...  Rimtai eina na  :DDD Pzdc, jaučiu būčiau isteriškai nusižvengus,o po to ir apsiverkus. Naa, pirma tema tokia dar dar... Išsinagrinėji kas tos moralės normos,gali kaip pvz šiandieninę visuomenę paimt,po to nurodyt opoziciją ir pradėt remtis,bet čia žiauru. Jei supaprastint temą,tai čia gautus, ar tos moralės normos išskiria žmones, ar taip?

 visų pirma kas tos moralės normos :D o ta atsvara kaip svarstyklės :D tu su savo normom, aš su savo ir mes va išlyginam viską.. tipo vienas kitą papildo :D bet kuo remtis... nu čia žiauresnės nei mūsų daugdaug kartų.

 Moralinės normos: pvz. tau priimtina meluoti kiekviename žingsnyje ,o man ne kartu mes "sudarome" lygsvarą.

Žinutė parašyta: 2011-06-24 19:27:01 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 O jums patiktu tokie teksto suvokimo klausimai?

Kiek stilistiniu fabulų pastebėjote I tekse? (fabulų paklaida +-2)  (3 taškai).

Pateikite tris svarius argumentus, kodėl posakis - propersais linguoja egles iki samanu lygumos,  nera metonimija? ( 3 taškai).

Ivardinkite sias stilistines fabulas:

a) metafora

b) epitetas

c) ironija

d) hiperbolė 

 Labai smagu 

 Geriau 

a) Oksimoronas

b) Simploka

c) Sinekdocha

d) Asindetonas

Va tada tai būtų šakės , o tos meninės raiškos priemonės kur išvardintos ansčiau tai lengvai paaiškinamos.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 21:39:26 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

NONcom > Tą ir ruošiuosi daryti. Taip, sutinku, teisininkų kaip prišikta, tačiau daugelis tėra krūva pesimistų kurie vadovaujasi principu "gavau diplomą, tai dabar darbas pats mane turi susirast". 0 iniciatyvos.

ka_tu_kaip_tu > Ne, paguodos man tikrai nereikia :) Neesu toks žmogus. Man reikia diskusijos, įdėjų, patarimų. Na ir ko gero man jau pavyko šiek tiek pasikalbėti su jumis, ir mintyse suformuoti pašymo prioritetus.

 Iš kur jau žinote šių metų istorijos egzamino rezultatus ?