Vartotojo Dzadore pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-03-29 21:55:05 | Nuoroda

Planuoju studijuoti medicina arba odontologija, labiausiai prie širdies man yra medicina, tiesiog jaučiu tam pašaukimą. Kol neturėjau šio tikslo tai buvo iki 8 klasės aš mokiausi gana prastai ir kai atisrado tikslas pkilo noras ir mokytis. Nesu gabi matematikai, tačiau einu papildomai chemija du kartus per savaitę ir sekasi gana neblogai, taip pat labai mokausi biologija. Norėjau paklausti ar mano praeities šešėlis ir negabumas matematikai nesudarys problemu ten įstoti??? beje esu pasiryžus mokėti pilna kaina už moksla.

Žinutė parašyta: 2011-03-29 22:58:55 | Nuoroda

Esmeralda, žadu laikyt biologijos, chemijos ir lietuviu egzaminus, o matematika pasimti A lygiu, na ir kaip nors versadamasis per galva tą matematikos metinį kuo aukštesni išgauti. Nes matematikos egzamine abėjoju ar bent viena taška surinkčiau. xD

Žinutė parašyta: 2011-03-30 22:06:34 | Nuoroda

bright_night - tą ir darau kaip minėjau samdausi korepetitorę du kartus į savaitę, tai tikrai tas duoda gerų rezultatų. Mokykloje iš chemijos kontru gaunu vienus 10. Norėčiau paprašyti, gal kas žinot rekomenduoti naudingų knygų, medžiagos kur būtų galima iš jų ruoštis valstybiniam Biologijos, Chemijos ir Lietuvių egzaminams, ačiū.

Žinutė parašyta: 2011-04-06 23:01:00 | Nuoroda

Kaip faina nežinau ar galėsiu atvykti, jei ne tai kada sekančioji atvirų durų diena ir kiek laiko maždaug ji vyksta, jeigu galite papasakokite nuosekliau kaip ten viskas vyksta? ;)

Žinutė parašyta: 2011-04-09 16:15:21 | Nuoroda

Kai paminėjai, kad matematikos egzaminas tai vos nuo kėdės nenukritau. Tai ką man reikės daryt kaip išlaikyt matematikos egzamina jeigu aš matematikos nemoku??? :(

Žinutė parašyta: 2011-04-09 18:36:14 | Nuoroda

Nestoti į medicina tai man reikštu savęs žūtį aš pagrinde ir gyvenu dėl to. Ir vien kad nemoku matematikos turėčiau to atsisakyt na jau ne niekur kitur saves neįsivaizduoju tik joje jei iškils sunkumu versiuos per galva eisiu pas korepetitoriu ar dar ką nors darysiu. Ir šiaip medicinoje matematika per daug nedominuoja jugi cia ne kokia ekonomika, kad matematika būtų pagrindas. Dėl tokios smulkmenos būtų absurdas į medicina nestoti ypač jeigu tai tavo svajonė ir gyvenimo siekis niekada sau to neatleiščiau.

Žinutė parašyta: 2011-04-14 20:27:11 | Nuoroda

Vytaaas, ka tu studijuoji, jei ne paslaptis? :)

Žinutė parašyta: 2011-04-30 18:31:15 | Nuoroda

Daug galvojau ir iškilo klausimas apie rezidentūrą. Aš noriu būti gydytoja, bet pabaigus tuos 6 metus ja nebusi, tai ar labai sunku į ta rezidentūra papult? bent i mokama rezidentūrą :S Gal kas galėtų apie ją papasakoti kaip ar sunkiai į ją įstoti ir kaip viskas ten?

Žinutė parašyta: 2011-04-30 22:07:20 | Nuoroda

Į chirurgiją visada labiausiai norėjau, bent jau į neurochirugija, bet visai neblogai ir į neurologija, hematologija, nefrologija, onkologija man būtų. O tai ten kur yra pakankamai vietų nedominuoja vidurkis?

Žinutė parašyta: 2011-05-02 00:34:49 | Nuoroda

Taip, dar labai toli, bet pries stojant viska norisi zinot, nes kad po to nebutu taip pabaigi tuos 6 metus ir neistoji i rezidentura. Nu tai tada nezinau nezinau ką daryt reikėtų. Manau toli netoli pries stojant reikia viską susižinoti o ne pulti stačia galva, kad nekiltu nesklandumu ateityje. :)


Žinutė parašyta: 2011-05-09 19:25:55 | Nuoroda

Žiurint kiek tu turi iš matkes jei A lygiu pas tave 10 tai tikriausiai kad įmanoma. Jei 10 neturi tai manau, kad ne tik į KMU.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:57:38 | Nuoroda

Kas planuojate stoti šiais metais į mediciną? nors man dar du metai, bet labai bijau, kad neįstosiu ir kad vnf vietos balą užkels. Dar labai nerimauju dėl to, kad kuo toliau tuo daugiau stojančių į mediciną ir bijau, kad gydytojai ateityje negaus darbo.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:16:30 | Nuoroda

Tai baimių ir dar daugiau galima paieškoti... xD

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:32:57 | Nuoroda

Dėl VF tai taip, bet dėl VNF šiais metais buvo žemiausias 16,48 kažin ir šiais metais bus panašus balas?

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:11:47 | Nuoroda
Edita0130 rašė:

Sveiki, po kiek laiko medicinoj jau galima rinktis gryna specialybe? :) tarkim as noriu buti genetikos daktare, su apvaisinimais dirbtiniais ir t.t. ir pvz ar tokia sritis isvis yra kmu? :)

 Per daug serialo klono persižiūrėjai, matosi kad labai nedaug žinai apie savo tą norima specialybę, pirma tu viską išsiaiškink pažink tą specialybę, ir tada norėk į ją.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 17:36:38 | Nuoroda
Algiss rašė:
Mindauge rašė:
anonimas1992 rašė:

 Sveiki, noreciau pasiklausti ar kurnors ymanioma istoti su lietuviu ir anglu valstybineis egzaminais? (kad ir y mokama vieta)

 Nepyk, bet su tokiu raštingumu abejoju ar išvis verta Tau kur stoti... ;O O taip jei turi du valstybinius egzus tai tik į kolegiją gali stoti, o apie jas gali pasiskaityti tiek šiame puslapyje, tiek visame internete :) 

 ka cia per nesamone sneki kad tik i kolegija gali stot? jei nenusimanai tai geriau patylek, jei i MOKAMA vieta tai ir i universiteta gali stot

 Pats gal geriau patylėk ir nieko nežinodamas nepuldinėk kitų, stojant į universitetą reikia išlaikyti mažiausiai 3 valstybinius egzaminus.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 17:49:09 | Nuoroda
Salvis rašė:
Angelina rašė:
Edita0130 rašė:

Sveiki, po kiek laiko medicinoj jau galima rinktis gryna specialybe? :) tarkim as noriu buti genetikos daktare, su apvaisinimais dirbtiniais ir t.t. ir pvz ar tokia sritis isvis yra kmu? :)

 Per daug serialo klono persižiūrėjai, matosi kad labai nedaug žinai apie savo tą norima specialybę, pirma tu viską išsiaiškink pažink tą specialybę, ir tada norėk į ją.

 Tam mes čia ir susirinkom, kad padėtume aiškintis vieni kitiems ;]

 Taip paaiškinti galima, bet nuspresti už kitą žmogų ne, tad norėdamas į tam tikrą specialybę, jau reikia žinoti apie ją bent elementarius dalykus. Ką mes galime padaryt tai tik patarti.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 00:22:18 | Nuoroda

Algi, nenusišnekėk ko tada čia reiškies ir klausi jeigu tu viską gerai žinai o kiti nieko neišmano???       O kas žada stoti į mokama Lietuvoje? ogi aš žinoma tokiu atvėju jeigu nepapulsiu į valstybės finansuojama. Tas negalvok kad čia tu vienas labai protingas. xD Jei ne tai čia ne vieta tau ir neklausk niekieno jokių klausimų, nes atsakymus jau „žinai“ neklausdamas. xDDDDDDDDDDDD :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 00:52:13 | Nuoroda

Taip reikia 3 valstybinių egzaminų, jei tau tas nepatinka protestuok arba rašyk peticijas... :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 01:00:15 | Nuoroda

Deja bet klysti aš ne blondinė. xD Tai čia man apmaudu, kad kažkur ruošiesi stoti, bet pats nesiorentuoji aplinkoje. :D