Vartotojo Gretab pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-01 21:59:29 | Nuoroda


gyxsta sekmes, manau kad jei tik noro bus viskas pasiseks :D o del anglu tai siulau vietoj istorijos a lygiu pasiimt nors ir man lb prie sirdies isto, bet anglu bus ir paskaitos ir daug literaturos:D Fizika pasiimk b lygiu nes prireiks mokantis bent man taip chemijos mokytoja sake :D

 


 

Žinutė parašyta: 2011-04-02 13:47:23 | Nuoroda

Dekui uz pasisakyma, nes man seip ta fizika gerai sekasi, bet galvojau atsisakyt o kai pasake mokytoja kad tipo nreikalinga ir pan. tai vel persigalvojau :D db pazesiu ka darysiu:D

Žinutė parašyta: 2011-04-04 15:39:20 | Nuoroda

Labukas visiems, labai skubu, gal studijuojantys ar besiruosiantys studijuoti medicina galit pasakyt kokios dalykus pasirinkot kokiais lygiais nes man 2 val per daug gaunasi visko. Reikia lb pagalbos :)

Žinutė parašyta: 2011-04-04 15:40:06 | Nuoroda

Labukas visiems, labai skubu, gal studijuojantys ar besiruosiantys studijuoti medicina galit pasakyt kokios dalykus pasirinkot kokiais lygiais nes man 2 val per daug gaunasi visko. Reikia lb pagalbos :)
 

Žinutė parašyta: 2011-04-04 15:40:56 | Nuoroda

Labukas visiems, labai skubu, gal studijuojantys ar besiruosiantys studijuoti medicina galit pasakyt kokios dalykus pasirinkot kokiais lygiais nes man 2 val per daug gaunasi visko. Reikia lb pagalbos :)
 

Žinutė parašyta: 2011-04-04 15:42:15 | Nuoroda

Labukas visiems, labai skubu, gal studijuojantys ar besiruosiantys studijuoti medicina galit pasakyt kokios dalykus pasirinkot kokiais lygiais nes man 2 val per daug gaunasi visko. Reikia lb pagalbos :)
 

Žinutė parašyta: 2011-04-04 20:29:40 | Nuoroda

Dekui lb seip viska zinojau ko tikrai reikia bet taip jau gavosi kad per daug o paskui radau kad informatika nebutina taip kad jos ir neimsiu:D

Žinutė parašyta: 2011-04-06 20:58:19 | Nuoroda
bright_night rašė:

Sveiki, balandžio 20dieną 11.00 vyks LSMU Atvirų durų diena! Veterinarijos akademijoje, IV rūmuose, Tilžės g. 18. Bus pristatytos visos studijų programos, galima bus išsiaiškinti viską, kas domina, ir vėliau bus kelios ekskursijos po mūsų universitetą :) 

Maloniai laukiame!

 Butu buve smagu apsidairyti ir pasidometi :d labai gaila bet data sutampa ESJMK :(

Žinutė parašyta: 2011-10-03 12:27:28 | Nuoroda

As tai svajoju apie VU, bet dar du metai taip, kad tikiuosi viskas pavyks, tuo labiau, kad jau turiu +3 prie kb balo teliko viska isisavinti :) Gal kartais kas stojo i biochemijos mokykla vilniui ( gamtininku centras) ir zino kokiu formatu rasomas stojamasis?

Žinutė parašyta: 2012-11-21 19:47:40 | Nuoroda

Sveikučiai, jungiuosi prie visų būsimų medikų :) pati galvoju apie VU. Dar norėjau pasidomėt ar turit papildomų balų užsidirbę olimpiadose ir  (ar) konkursuose? :)

Žinutė parašyta: 2013-01-06 12:24:23 | Nuoroda

Sveikučiai, pridekit ir mane i savo grupę skype :) gretute1994  p.s. gal kas turit biologijos vbe 2012 vertinimo intrukciją?

Žinutė parašyta: 2013-01-06 12:27:48 | Nuoroda

Sveika, jau yra sukurta tema medicina ir odontologija 2013 :) ten jau nemažai žmogučių ir pasireikškia :) 

Žinutė parašyta: 2013-02-12 13:53:28 | Nuoroda
houhouhou rašė:

Sveiki. :) Na, o man nepasisekė labai su lietuvių kalbos mokytoja.. Dabar turbūt labiausiai pradedu nervintis dėl lietuvių egzamino. Perskaičiau visus kūrinius, kurių reikia, tačiau mes per pamokas net jų nenagrinėjam. Apie egzamino pakitimus net nekalbu. Nesupažindina mūsų su nuja programa, jos reikalavimais.. Kiek galiu, domiuosi pati, bet žinoma, jog reikia protingo žmogaus patarimo. Gal tarp mūsų yra puikių lituanistų, norinčių pasidalinti žiniomis? :D

 Uzjauciu, del mokytojos. Pakeitimu labai daug, ipatinagai su vertinimu. Planuoja, kad 30 proc. laikusiu neislaikys. Labai svarbus kontekstai. Zodziu nesamoniu pridare tai ziauriu. :( Kaip sake mano korepetitorius bus labai sunkus egzaminas ir arba dauguma labai blogai islaikys arba visus rezultatus sukels aukstyn nepaisydami intrukciju, kad nebutu skandalo. Taip, kad prognozes, deja, bet liundos :D

Žinutė parašyta: 2013-07-20 19:35:27 | Nuoroda

Sveiki, mano balas 22,3, jaučiuosi jau įtojus i VU mediciną, bet tikrai nemanau, kad  balas tiek kils, kad su 19, 7 ir daugiau neįstosit, taip, kad relax ir laikiam rezultatų ;) beje, kvailas klausimas, bet noriu pasitikslint, lamabpo uzpildai viskas, išsaugai ir jie gauna prašymą? Skiltis - užpildytas prašymas- ir yra tas prašymas, kurį gava lama?

Žinutė parašyta: 2013-07-29 18:51:08 | Nuoroda

VU medicina!!! Klausimėlis: jau yra sukurta fb grupė mūsų? :)