Vartotojo dussy pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-22 15:00:20 | Nuoroda

aš laikau 27d. 10:30 ŠU :)

buvau seminare, kur aiškino kas per biesas tas motyvacinis testas, ką ten daryt reikės, bet kad daugiau papildomai ruošiuosi tai nemanau ;D vis dėlto, jei laikai testą todėl, kad tikrai nori tapti pedagogu, vertintojai tai ir pamatys be papildomų pastangų :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 11:43:09 | Nuoroda
miigglute rašė:
dussy rašė:

aš laikau 27d. 10:30 ŠU :)

buvau seminare, kur aiškino kas per biesas tas motyvacinis testas, ką ten daryt reikės, bet kad daugiau papildomai ruošiuosi tai nemanau ;D vis dėlto, jei laikai testą todėl, kad tikrai nori tapti pedagogu, vertintojai tai ir pamatys be papildomų pastangų :)

 o ka tam seminare tau pasakojo ? :)

 seminarą vedė toks vyriškis, kuris pernai buvo to testo vertinimo komisijoj. tai maždaug supažindino kas ir kaip ten bus, kaip vyks, kokių klausimų galima tikėtis, net apie ką kalbėti ;D čia buvo kovo 19d. VDU. žinau, kad neperseniausiai panašus seminaras vyko ir ŠU. šiaip tai gal ir naudinga visai, dabar bent jau žinau, kad ten nelabai yra ko bijoti :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 15:56:32 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
O tai kokių klausimų galima tikėtis?:))

 raštu bus 3 klausimai ir ten reikės:

1. pagrįsti profesijos pasirinkimą

2. aptarti situaciją, kurioje susidurta su žmonių įvairove (amžius, lytis, kalba, tautybė, fizinės savybės). čia reikėtų parodyti toleranciją, jautrumą ir pan.

3. atskleisti savo veiklą mokykloje ir/ar kitose bendruomenėse. reikėtų parodyt savo gebėjimus bendrauti, bendradarbiauti, burti, kurti veiklą

 toliau pokalbis (5 klausimai), iš esmės, tai klausimai turėtų būti panašūs, gal tik kitaip suformuluoti. taip daroma specialiai, norint dar kartą patikrinti motyvaciją tokiam darbui. o jei smulkiau, tai ten reikės:

* argumentuoti asmeninį pasirinkimą, konkrečiai įvardinant bent tris priežastis

* papasakoti apie asmeninę mokymo patirtį. bet čia nebūtinai, kad mokykloje kokias pamokas vesti pradinukams ;D paprasčiausi gebėjimai informuoti, konsultuoti kitus

* toliau turėtų būti kažkas apie sunkumus ir bendradarbiavimą (konkrečiai įvardinti savo mokymosi sunkumus ir kaip juos įveikiu; renginių organizavimas ir vaidmuo tarp kitų žmonių)

* tada vizija - kaip įsivaizduoji savo darbo perspektyvas po kelerių metų.

 

tai tiek :) ir šiaip, svarbu kalbant nenukrypti nuo temos, tačiau ir neapsiriboti pora sakinių. t.y. svarbu faktus iliustruoti pavyzdžiais ir paaiškinimais :)

tikiuosi padėjau ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:01:42 | Nuoroda
pasistengsiu parašyt kai tik galėsiu ;)
Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:21:17 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:

Jei norit gero patarimo dėl motyvacinio, tai reikia rašyti taip: mano vardas... pavardė... , aš labai noriu mokytis jūsų universitete ir aš labai myliu Lietuvą. Jei nepriims , galima kaltinti dėl antilietuvi škų pažiūrų.

 šmaikštuolis :))

Žinutė parašyta: 2011-06-27 16:59:36 | Nuoroda
deimante581 rašė:

 Sveikučiai. ;) Norėjau paklausti, tarkim jeigu laikau tą testą, bet paskui jei sugalvočiau nebestoti į pedagogiką, tai ir galėčiau nestoti taip?

 žinoma, kad taip ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 17:10:26 | Nuoroda

na ką, aš jau po visko :) iškart pasakau, nusiteikit ilgaaai ir nuobodžiai laukti.. aš ŠU prasėdėjau apie 4h 

o šiaip ten visi klausimai labai panašūs buvo į tuos konspektus, kuriuos įkėliau anksčiau :) raštu tai beveik lygiai taip pat:

1. kodėl pasirinkote šią profesiją? (ta prasme pedagogiką)

2. buvo apie kitataučius. konkrečiai nepasakysiu, bet kažkas tokio, kad dabar labai daug lietuvių emigruoja, todėl ateityje bus reikalinga „imigrantų darbo jėga“. ir maždaug kaip tokios aplinkybės paveiks pedagogo darbą.

3. apie mūsų kartos sunkumus. kaip juos įveikiam (įvairių organizacijų veikla, būreliai ir t.t.). kaip tokia patirtis padeda pedagogo darbe.

žodžiu, jei turit sugebėjimų kurti beletristiką, tai nebus labai sunku ;D

o pokalbio tai tiksliai neatpasakosiu, kažkaip nelabai užsifiksavo ;D tik nusiteikit, kad pačioje pradžioje gali paprašyti trumpai papasakoti apie save ;D o pabaigoje bus klausimas, kaip įsivaizduojat savo profesiją po 10 metų ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-28 17:37:23 | Nuoroda
krevete27 rašė:

Svarbiausia nebijoti, kalbeti atvirai, sypsotis ir viskas bus gerai

 tikra tiesa :) kiekvienas žmogus turi ką pasakyt, be to, juk uždavinėja klausimus :) jei stengsitės kalbėti kažkieno kito žodžiais - nieko nebus, juk ten sėdi ne vakar gimę žmonės ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 16:32:12 | Nuoroda
rami6 rašė:

Sveiki, o jei is sio testo surinki 2 balus tai jie verciasi i 20% ir prisededa prie vieno is egzaminu?

 kiek žinau, tai tie balai prisideda prie galutinio balo stojant :) pvz. jei turėjai 18, tai su motyvaciniu bus 20

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:51:32 | Nuoroda

dauguma aukštai šokat, pavydukas :) aš tai verksiu iš laimės, jei surinksiu 50% ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:14:14 | Nuoroda

na, ir kaip kam pasisekė? :)) aš tai turbūt pirmąkart gyvenime džiaugiuosi 2 gavus ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 23:51:53 | Nuoroda
Rapunziuke rašė:

 Dussy,aš lygiai taip pat iš laimės šokinėjau dėl šitų dviejų baliukų,kurie yra mano viltis,nes egzaminų rezultatai prastoki :( Ir labai tikiuosi,jog mane jie išgelbės ir pateksiu į vf,nes pinigėlių tokiam mokslui tikrai nepakaks :(

 tai ir man taip pat.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 00:40:39 | Nuoroda
dancing lady rašė:

Kaip as bijau... Siaip be instrukciju skaiciavaus 38 maziausiai balus ;// bet dabar kai  supratau kaip cia procentus skaiciuoja bijau kad negausiu issvajotu 50%...o man ju labai reikia, kad su pagyrimu baigciau;///.. Kaip manot uz -+40 tasku ymanoma gaut 50%? :(((

 lygtais aš kalbėčiau.. :) jaučiu mes visus egzus panašiai išlaikysim ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:54:08 | Nuoroda

vis dėlto svajonės pildosi! ;D 41 taškas - 55% liuks! :))

Žinutė parašyta: 2011-07-07 23:07:21 | Nuoroda
Hm Greta rašė:

Labas;) Galbūt būsima pradinių klasių mokytoja;D

 

 Sveiki :) o gal ir kursiokės būsim :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 18:01:36 | Nuoroda
Hm Greta rašė:
dussy rašė:
Hm Greta rašė:

Labas;) Galbūt būsima pradinių klasių mokytoja;D

 

 Sveiki :) o gal ir kursiokės būsim :)

 Būtų labai malonu;) į kokius universitetuspildei prašymą?:)

 ;) į LEU, ŠU, KU, dar Vilniaus kolegiją

Žinutė parašyta: 2011-07-11 14:46:36 | Nuoroda
andii rašė:

o jeigu nelaikiau motyvacinio testo, galima i mokama stot?

 galima

Žinutė parašyta: 2011-07-12 00:23:05 | Nuoroda
MrPovilo rašė:
Miau rašė:
vaidassab rašė:

Aloha, galbut busiu jusu kolega sportininkas planai stoti i Kuno Kultura;]]

 antras berniukas  xD

 va va, daugėja mūsų, tuoj rankų pirštų neužteks suskaičiuot :D

 o kad tavo žodžiai Dievui į ausį.. ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-12 00:51:47 | Nuoroda

labas :) o mano tipas - ESFJ, ir norėčiau studijuot socialinę pedagogiką :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 11:42:05 | Nuoroda
vaidassab rašė:

Uzsimane gi paneles vaikinuku su manim dar draugas stoja i kuno kultura, tad neprapulsit;]] o ir siaip geru daug nereikia

 kažin kaip tu šnekėtum, jei kurse būtų vien bernai ;DD