Vartotojo iEimantas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-05-21 14:53:39 | Nuoroda

 O ką daryti jeigu per vėlai sugalvojai bandyti stotį į šią studijų programą ir egzaminai jau yra pasirinkti kuriuos laikysi tačiau jie nelabai atitinka tai ko reikalaujama laikyti :x

Žinutė parašyta: 2012-06-07 18:40:21 | Nuoroda

 Sveiki,susidomėjau ir aš šia programa tik va turbūt bėdą turėsiu..Laikau lietuvių,matematiką ir fiziką,kaip manot ar yra galimybė čia įstoti su šiais egzaminais?:) jeigu į vf nepavyktų tai bent į vnf..:)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 18:58:49 | Nuoroda

 Surinkau ~27 taškus :( kažin bus bent ~ 40%

Žinutė parašyta: 2012-06-07 22:17:47 | Nuoroda
auronce rašė:
TellMeLast rašė:

 Sveiki,susidomėjau ir aš šia programa tik va turbūt bėdą turėsiu..Laikau lietuvių,matematiką ir fiziką,kaip manot ar yra galimybė čia įstoti su šiais egzaminais?:) jeigu į vf nepavyktų tai bent į vnf..:)

 Labas ;) gerai, kad laikai matematiką, nes ji sudaro didžiausią dalį stojamojo balo (0.4). Negarantuoju, kad įstotum į VF, nes balai yra gan aukšti (pamenu pirmu etapu paskutiniojo buvo virš 18 balas). Beeet, jeigu tau labai gerai pasiseks ir turėsi aukštus balus iš egzaminų, tai gal :) o šiaip ims užsienio kalbos ir istorijos metinius pažymius. 
Jei ne VF, tai bent į VNF, manau, turėtum patekt :) viskas priklausys nuo balo :) p.s. čia gali atsidaryt skaičiuoklę ir pabandyt suvest įvertinimus, kad ir dar nežinai egzaminų rezultatų, bet bent jau numanai: http://stojantiesiems.vgtu.lt/bakalauro-studijos/konkursiniai-balai/skaiciuokle/

 Ačiū tau,kaip tik ir kitur pasiskaitinėjau bei pažiūrėjau ką VGTU ima jeigu nėra reikiamo egzamino :) nuojauta sako,kad į VF gal sunkiai eisiu kadangi pagal spėjamus atsakymus tai matematikos daugiau 50% nebus,bet VNF pažiūrėjau kad yra dvigubai pigiau nei aš tikėjausi,tad tikiuosi bent ten papulti :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 23:06:56 | Nuoroda

 Taip tikrai taip.Šią teoremą mokytoja mums kartojo ne vieną kartą ir nemažai uždavinių sprendėm kur reikėjo įrodyt jog yra statmenos tam tikros tiesės naudojantis šia teorema.

Žinutė parašyta: 2012-06-10 10:39:52 | Nuoroda

 Sveiki,

Na nebedaug liko ir iki šio,paskutiniojo egzamino :) turbūt kaip ir visada laikančiųjų bus nedaug tačiau tie kas laiko pasidalinkit naudinga ir svarbia medžiaga iš kurios maždaug ruošiaties,kartojatės :) Taip pat ko tikitės? Ar ir šis egzaminas bus su kabliukais,kaip daugelis visų egzaminų šiais metais?:)

Žinutė parašyta: 2012-06-10 20:07:45 | Nuoroda

 64 sakyčiau čia labai gerai,man tiek būtų per akis surinkt,tik panašu jog taip nebus ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-10 20:25:37 | Nuoroda

 Nemanau,kad verta,per tiek laiko jau kai kas pasikeitę ir nemanau kad gausi didelės naudos iš to :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 16:09:02 | Nuoroda

 Mane taip pat domina šis klausimas

Žinutė parašyta: 2012-06-18 18:53:05 | Nuoroda

 Dabar galvoju,o kokia situacija su transporto inžinerija?:) Koks skirtumas tarp transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos,bei kokios karjeros galimybės?:)

Žinutė parašyta: 2012-06-19 13:58:35 | Nuoroda

 Vis dėlto pasiliksiu prie transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos...:)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 22:25:18 | Nuoroda

 Visad miegu iki ~12 ,bet rytoj panašu jog bus neįmanomas dalykas :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:31:41 | Nuoroda
Entity rašė:

Jaučiuosi varguoliškai. :D

 Ne tu vienas,kai pažiūriu čia aukščiau esančių visų egzų rezultatus,tai galvoju,ar aš kažkur įstosiu :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:42:05 | Nuoroda
Entity rašė:
TellMeLast rašė:
Entity rašė:

Jaučiuosi varguoliškai. :D

 Ne tu vienas,kai pažiūriu čia aukščiau esančių visų egzų rezultatus,tai galvoju,ar aš kažkur įstosiu :D

 Įstosi, na bent jau į Riomerį tikrai paims, jei susimokėsi. :D Man tai net gaila, kad kaip minimum 10 taškų varnoms sumaitinau. :D

 Nu mokėsiu jei reikės,o ką daryt:D su lietuvių tai dar pofik,man mokytoja sakė kad neišlaikysu :D o dėl matės,tai abydna kad dar 5-7 taškai (kuriuos aš pražioplinau) ir jau būtų panašesnis rezultatas,kokia netoli 50% jaučiu:D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 12:15:56 | Nuoroda
Persia rašė:
Entity rašė:
Persia rašė:
Entity rašė:

Jaučiuosi varguoliškai. :D

 kiek taškų surinkai?

 31. :(

 eina sau, kaip greit kyla procentai! aš 35 ir gavau 61%

 zašibys..kaip ir sakiau už tuos prarastus 7 taškus prarasti 40%...

Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:35:08 | Nuoroda

 Taigi norėčiau paklausti koki atsiliepimai apie šią kolegiją ir jei kas studijuojate tai konkrečiai apie šią studijų programą? Ar patenkinti mokslu,dėstytojais,pačia kolegija,kokios salygos suteikiamos studentams,galbūt kažkas esat baigę,tuomet kaip reikalai su darbu? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-29 22:09:21 | Nuoroda
Atedok rašė:

Na mažiausias konkursinis balas  preitais metais KTU marketinge, į vf vietą buvo tik 17 su kableliu. Tai turiu vilties :D

 Kalbėjau su viena mokytoja kuri taip pat užima aukštas pareigas švietimo skyriui,tai sakė,kad šiemet apskritai visų abiturientų egzaminų rezultatai yra žymiai prastesni,todėl yra šandų kad ir kb bus žemesni,gal nedaug,bet didesnių nei buvo pernai nereikėtų bijoti :P

Žinutė parašyta: 2012-07-09 21:14:47 | Nuoroda

 Niekaip neapsisprendžiu ką rašyti aukščiau : transporto inžinerija VGTU ar ASU? Kokie būtų jūsų patarimai,abiejų universitetų pliusai ir minusai? Ką rinktumėtės patys?