Vartotojo Adele=) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-01 09:23:03 | Nuoroda

Sveiki. Turiu svarbu man klausimuka. Mokykla esu baigus 2010.  Noreciau stoti i lietuviu filologija Jusu Universitete.  Kokios yra galimybes istoto i vf vieta su rezultatais: lietuviu-99, istorija-93, anglu-86 , taciau neturint antros uzsienio kalbos pazymio. Kiek zinau,kitur tai labai kerta per stojamaji bala,nes rasomas 0 :( su rusu kalbos pazymiu,mano balas butu apie 20, o dabar tik mazdaug 17,9 :(((((  ar tikrai yra didele rizika neistoti i vf?:(((( laukiu atsakymo.dekui

Žinutė parašyta: 2011-06-01 10:45:07 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Adele=) rašė:

Sveiki. Turiu svarbu man klausimuka. Mokykla esu baigus 2010.  Noreciau stoti i lietuviu filologija Jusu Universitete.  Kokios yra galimybes istoto i vf vieta su rezultatais: lietuviu-99, istorija-93, anglu-86 , taciau neturint antros uzsienio kalbos pazymio. Kiek zinau,kitur tai labai kerta per stojamaji bala,nes rasomas 0 :( su rusu kalbos pazymiu,mano balas butu apie 20, o dabar tik mazdaug 17,9 :(((((  ar tikrai yra didele rizika neistoti i vf?:(((( laukiu atsakymo.dekui

 Adele, manome, kad tikrai turėtumėte gauti VF vietą. Reikia pildyti prašymą jau dabar :) Jei nepasiseks iš karto gauti, pildykite papildomam priėmimui prašymą, ten jau tikrai su tokiu balu gausite VF vietą, net neabejojame :) Tiesiog nereikia bijoti jei iš karto nepasiseks ;) Sėkmės stojimuose ;)

 dekoju Jums labai:)

Žinutė parašyta: 2011-06-02 18:26:48 | Nuoroda

sveiki. Jei pildot lama bpo,tai testui registruokites is karto skiltyje "egzaminai ir motyvaciniai testai.."testa laikiau pernai,nes maniau,kad stosiu i vpu. Ten buna pokalbis, ir uzduotis rastu,kiek pamenu kazkokia gyvenimo situacija aprsyt reikejo.:) visiskai nesunku,ner ka ruostis,ateinant ,nuosirdziai pakalbat,iseinat:) patikekit. Ji laikyti butina,be jo i vf negali pretenduot. Stai pvz as siemet noriu perstot ir norejau stoti i vpu, taciau vasara isvaziuoju toli,kelione seniai suprlanuota ir negalesiu laikyti motyvacinio.vadinas ir stoti negalesiu. nesvarbu ,kad egzaminu rezltatai puikus,kad pernai islaikiau ta motyvacini...bet jei siemet jo neissilaika-i vf negali pretenduot. Taigi zmogiukai, kas planuoja, nelaukit ir registruokites lamabpo:)sekmes

Žinutė parašyta: 2011-06-02 21:35:22 | Nuoroda
bronza rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Gerai, kad atsirado protingų žmonių, nes aš irgi naršau po internetą ir niekur neradau kaip motyvacinį laišką rašyt:)

 na, ten ne laišką reik rašyti..o reikia užsiregistruoti kažkuriai tai dienai, ateiti, ir raštu duos atsakyti į kelis klausimus, ir dar bus pokalbis su komisija (ta prasme turėsi paaiškinti kodėl tu būtėnt šią specialybė nori studijuoti). tik gaila kad iš pažįstamu kas studijuoja vpu, sako kad neatsimena ar buvo tas motyvacinis testas, ar kas jame ten buvo..gal čia tik neseniai tokį dalyką sugalvojo....

 Merginos,Jus tik be reikalo nerimaukit..tas motyvacinis testas,tai,mano nuomine,yra labai dar daug trukumu turintis ismislas. Ir iki kazkokio rimto motyvacijos ivertinimo jam toli:)  sakau, gausite daliu rastu,kur niekas netikrins jusu kazkokiu ziniu ar isprusimo.Tiesiog bus atsizvelgiama i Jusu mastysena, poziuri..galu gale galite ir pakurti kazka,kad graziau skambetu:)sakau...pastraipu pora gausit parasyt is savo patirties.

O pokalbis...tai pamenu atejau,atsisedau pries komisija ir tiesiai sviesiai pasakiau,kad niekada neplanavau buti karjeriste,nezadu kovoti del milijonu,man gyvenime svarbiausia ramybe,pastovus darbas,o mokytojo darbas man kaip tik ir t.t :) sako,eik,vaikeli,su Tavim viskas aisku:) na tiesiog...jei isties norite ten mokytis ir parodysit tai- ir gausit tuos 2 ar 1 balus;)   taip kad jokiu mokslu tam nereik:) uzsiregistruokit ir relax:)

ir dar pasakysiu....as tai atejau i ta testa,pamenu, tikrai dalykiskai apsirengus,na zdz paziurejau rimtai i tai. O pilna zmoniu buvo mazdaug..kaip is pliazo susirinke,su pliazenkem , nuogais pilvais ir dar guma ziaumodami i pokalbi ejo...:) zinokit,kad i tai jie tikrai atsizvelgia:) Nes i Jus bus zvelgiama kaip i ateities pedagogus:)

gaila ,kad siemet negalesiu laikyt motyvacinio,nes isvykstu.Tikiuos i VU pavyks istoti:) O Jums linkiu sekmes;) Viskas bus ok:)

Žinutė parašyta: 2011-06-03 16:34:22 | Nuoroda

tikrai tikrai nera ko bijoti,mergyt...:) patikek. atsipalaiduok ir buk savim ten. galu gale svarbiausia tiesiog i ji nuvykt. A gausi 1, ar 2 ,ar 0..vis tiek i vf galesi pretenduot:) o i vpu istot lengviaaaaausia ;)  sakau,baika tas motyvacinis.:)tik skamba labai jau rimtai.:) toli jam iki rimtumo:)sekmes

Žinutė parašyta: 2011-06-03 19:06:30 | Nuoroda

Nekreipk demesio...matyt zmogus piktas ant pasaulio..arba siaip turi problemo su teisesauga kokia ir pyksta:)

as,asmeniskai is savo patirties Tau nieko nepapasakosiu,nes esu kitoj srity ,taciau mano tolima giminaite (gal kokia 3570475893467  eiles pussesere) mokes teise VU . Magistra ji isvyko studijuoti i Didziaja Britanija ir ten baige:) Ir nezinau,kaip ten su kokia konstitucija toj princu ir princesiu saly, bet ji gyvdena ir dirba ten kazkoki teisini darba;) Taip kad viskas labai labai sekmingai jai:)

O VU ar MRU ,tai cia  subjektyvus dalykas.as studijuoju VU,nors ir ne teise,bet galiu pasakyti-viskas labai akademiska, sena..savotiskai zavu..gal savotiskai atgyveme...bet "neva" prestizas..na vienaip ar kitaip-myliu kazkaip ta VU. 

O daug pazistamu turiu ir MRU...visi patenkinti,laiko turi laisvesnio...na nezinau,apie kiekviena univera visokiu gandu yra:) Vienam gal ten sudu kruva atrodys,o Tu gal visai puikiai ten jaustumeis:) svarbu ,daryk ka nori,tada ir bus motyvacija...o kai ji bus ,tai ir stengsies, o kai stengsies ,tai i pasieksi ka nors ir atrasi savo nisa gyvenime:) sekmes

Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:09:21 | Nuoroda

na,jei sakei,kad nori dirbti uzsienio salelej,tai,kad magistras bus uzsienietiskas---liux,manau. Lietuvoj magistru geru programu nera daug,kaip cia visai neseniai buvo skelbiama.  Nors,ka cia daug ziuret toli:) iki magistro dar 4 meteliai:) daug kas gali pasikeisti:)  sekmes istojant:)

Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:16:18 | Nuoroda

jei pildei lamabpo jau prasyma ir kazkur rasei vpu kokia nors programa, turi Tau automatiskai ismest pasiulyma prisiregistruoti. Man rodos skiltyje : egzaminai....

Žinutė parašyta: 2011-06-04 09:41:46 | Nuoroda

as ir noreicau ..siemet universitetas pateikia tik lietuviu ir ispanu,iltalu bei latviu,na dar vokieciu ir lenku,bet jas reik jau moketi kazkiek man rodos..gaila nera graiku,turku ir suomiu. as ir noreciau i dviguba,bet esu 100% kad neistociau, nes neturiu antros uzsienio kalbos:( tai lieka viltis paprasta filologija. nors egzaminai 99, 93, 86, bet be antros kalbos balas  vos 17,9. :(  taip kad didele rizika ir i pacia gryna lietuviu nepatekt vf. :(((((((

Žinutė parašyta: 2011-06-04 11:46:46 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Adele=) rašė:

jei pildei lamabpo jau prasyma ir kazkur rasei vpu kokia nors programa, turi Tau automatiskai ismest pasiulyma prisiregistruoti. Man rodos skiltyje : egzaminai....

 Aš nerandu to prašymo.:)

 kurio?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:25:05 | Nuoroda

sveiki, ar butu galima kur nors susizinoti praejusiu metu stojimu rezultatus, arba kitaip- minimalius konkursinius balus,su kuriais Jusu universitete buvo istojama i vf per pirma tura? Mane konkreciai domina lietuviu filologija,bet idomu butu ir kitos specialybes. :)

dekoju is anksto

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:33:03 | Nuoroda

ir ar tas informatikos testas vyksta jau per mokslo metus,istojus?nes is uzsienio grisiu tik pries pat rugseji.dokumentus uz mane pasirasys igaliotas asmuo.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 09:08:17 | Nuoroda

Sveiki, ar yra norinciu ir planuojanciu i sia programa VDU? Jei taip,kvieciu paplepeti. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 09:37:22 | Nuoroda

mano balas 17,94 ,nes neturiu antros uzsienio kalbos...man taip baisu,kad neistosiu i lietuviu fiologija. Ar tikrai yra garantijos kazkokios,kad buna like laisvu vietu ,kad bent tas antras turas pasiseks i vf...?

Žinutė parašyta: 2011-06-08 15:16:14 | Nuoroda

noriu paklausti,kiek pernai metais buvo priimta i vf vieta lietuviu filologu?

 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:21:01 | Nuoroda

Labukas,kodel taip manai?preenduoji i vf? kodel manai,kad mazai sansu...mano situacija ir  nekokia..as baigus pernai,neturiu antros uzsienio kalbos,todel balas tik 17,94...bet as tikiuos ,kad pasiseks:)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:35:52 | Nuoroda

gimtosios k pazymys tuo atveju,jei nesi lietuviu tautybes,taip kad toj vietoj nuliukas susiraito:(  nenuvertink saves is anksto...as pernai nesitikejaunei 50%..o gavau 99% ..taip ir su istorija. geriausia negalvot,viskas bus kaip bus,gali but visai  netiktai

Žinutė parašyta: 2011-06-09 08:37:13 | Nuoroda

ooo..kaip Tu nudziuginai mane:)O i vf istojai per pagrindini priemima ar 3, 3 turais?...man dabar vdu atrodo kaip svajone...as metus studijavau VU irkazkaip nepajutau meiles nei studijuojamam dalykui, nei visai tvarkai....na, aisku,cia subjektyvu.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:53:53 | Nuoroda

nebijau mokytojos darbo,gal nukrypsiu i zurnalistikos sriti,redaktorystes ir pan. Klausimas "ka dirbsi baiges" ...yra drasus. nes  del nieko tikri buti negalim:) ne vienos specialybes atstovai. O vizija turet visad reikia

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:27:41 | Nuoroda

labai paprastas atsakymas. Manau ,kad konkurencijos nera:) skirtumas tas, kad baigus bakalaura vpu, Tu iskart esi igijus pedagogo kvalifikacija:) O baigus bet kokiam kitam universitete (vu, vdu),  Tu dar nesi pedagoge, turi metelius ar puse meteliu (nesu tikra) baigt kazkoki kvalifikacini kursa:) pedagoginiame gal iskart i pedagogika,praktika orientuojamasi...o vdu,vu-gal placiau, i pacia literatura,zvelgiama kiek kitais aspektais:) bet as nemanau,kad ateiti,ieskant darbo,bus kazkoks esminis skirtumas,kuri universiteta esi baiges;) Juk bus pedagogas vienu ar kitu atveju:) o gimnazijoje mano visi mokytojai buvo baige vu arba vdu...tik viena berods buvo baigus vpu. Ir jie visi buvo vienodai puikus:)