Vartotojo Adele=) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 20:29:31 | Nuoroda
deicide rašė:

Et, sunku apsispręsti...

Kaunas (VDU) visokeriopai artimesnis miestas, nei sostinė. Bet studijuodama VPU, būčiau garantuota dėl pedagogės ateities... Uch! Sunkumėlis.

 ir Kaune butum garantuota,jei to nori:) tiesiog meteliais ilgiau mokslai truktu:)

Žinutė parašyta: 2011-06-15 20:53:32 | Nuoroda

sveiki:)

Noreciau paklausti,ar yra specialybiu Jusu universitete,kurias baigus, savo ateiti butu galima sieti su turizmu?

ir dar...kiek zinau,VDU yra puikios salygos  mokytis kalbas. Ar studijuojant bet kokia specialybe, galima pasirinkti kalba kaip laisva dalyka?ar kaip?

aciu is anksto :)

Žinutė parašyta: 2011-06-15 21:47:30 | Nuoroda

ei..kur kiti kolegos?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 09:57:51 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Adele=) rašė:

sveiki:)

Noreciau paklausti,ar yra specialybiu Jusu universitete,kurias baigus, savo ateiti butu galima sieti su turizmu?

ir dar...kiek zinau,VDU yra puikios salygos  mokytis kalbas. Ar studijuojant bet kokia specialybe, galima pasirinkti kalba kaip laisva dalyka?ar kaip?

aciu is anksto :)

 Labas Adele,

Tiesiogiai su turizmu VDU bakalauro studijų programos susijusios nėra. Šiemet startuoja programa Baltijos regiono studijos, tai labai artima programa turizmui. Žinoma, norint tapti gidu šių studijų nepakanka, mūsų žiniomis yra organizuojami privatūs gidų kursai, arba studentai magistrantūroje renkasi programa Kūltūros paveldas ir turizmas, taip pat jiems baigus studijas suteikiamas ir gido pažymėjimas.

VDU išties galima mokytis daug kalbų, deja, kai kurios iš jų mokamos, studentai moka ~260 Lt per semestrą ir kasdien mokosi pasirinktos kalbos, per semestrą jūs galite rinktis 2-3 skirtingas kalbas ir mokytis vienu metu, nes labai paprasta suderinti tvarkaraštį. Visų programų studentai renkasi jiems artimą ar norimą išmokti kalbą :)

Tačiau kalbų mokymasis nėra privalomas visiems, kas nenori tie ir nesimoko, Privaloma yra tik anglų kalba, na ir filologams tenka dar 2 kalbą pasirinkti.

 aciu Jums labai:)  o dar noriu paklaust.  As kadangi isvaziuoju ir nebusiu vasara visa,igaliotas asmuo pasirasys dokumentus uz mane.  Kiek zinau vasara bus anglu kalbos testai organizuojami.  As mokykla esu baigusi 2010, is anglu egzamino gavau 86 %. Tai gal man nereikes laikyti to testo? 

Žinutė parašyta: 2011-06-16 16:45:43 | Nuoroda
Grytė. rašė:
Adele=) rašė:

ooo..kaip Tu nudziuginai mane:)O i vf istojai per pagrindini priemima ar 3, 3 turais?...man dabar vdu atrodo kaip svajone...as metus studijavau VU irkazkaip nepajutau meiles nei studijuojamam dalykui, nei visai tvarkai....na, aisku,cia subjektyvu.

 Įstojau per pagrindinį priėmima:) o tvarka vdu tikrai puiki.. atostogos visą vasarą + 1,5 mėnesio žiemą:)

 aaaaaaaciu Tau!

Žinutė parašyta: 2011-06-20 16:36:05 | Nuoroda

sveiki.pakslausiu Jusu,nes nerandu informacijos kitur. kai pildau prasyma LAMA bpo.tarkim anglu kalba VDU. ir duoda pasirinkti 2 prioritetus. Tai jei as noriu i nuolatines studijas,tai man uztenka tiesiog pazymeti 1 prioritete NL ir viskas?2 nezymeti?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:44:39 | Nuoroda

 sveiki, noreciau paklausti del teises studiju VDU.  kai pasirenku lamabpo teises studijas ir paskaitau AIKOS puslapyje studiju aprasa, man ismeta ,kad suteikiamas TEISES MAGISTRAS. artai reiskia,kad tai ne bakalauro programa? ar kad pasirinkus sias studijas ir baigus jas iskart gausiu ir magistro laipsni? 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:20:38 | Nuoroda

 sveik, kadangi girdejau,kad lamabpo skaiciuokles gali klaidingai skaiciuoti, buciau dekinga ,jei paskaiciuotumete mano bala :) i teise ir lietuviu filologika. Pagal mano skaiciavimus,  balai turetu buti atitinkamai apie 20,2 ir 17.92

mano balai : lietuviu vbe 99, istorija vbe 93, anglu vbe 86.

matematikos A lygio pazymys 10, vbe 75.

antros uzsienio kalbos neturiu.  Berods visus reikiamus sio programom pazymus suraisiau.aciu is anksto:)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-18 21:15:04 | Nuoroda

 sveiki,as mokykla baigiau 2010m, siemet perstoju. Tai man uztenka tiesiog uzpildyt lamabpo prasyma ir viskas>? visi rezultatai tikrai automatiskai persives i sistema?nereikia nesti jokiu dokumentu ir israsu is mokyklos i joki punkta?

 

aciu is anksto

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:59:46 | Nuoroda

 sveiki. Iskilo klausimukas del gretutiniu studiju. Kiek zinau, baigus jas gaunamas tik sertifikatas, ne diplomas.  Man tiesiog idomu,ar pagal sias studijas galima rinktis magistra, ar tai gali buti kaip specialybe ateityje? Ar tai tiesiog ziniu prapletimas savo malunumui?

aciu is anksto:)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:28:15 | Nuoroda

 rasau 2 numeriuku:)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:49:55 | Nuoroda

 ir dar.... nerimauju. 1numeriu rasau filologija vf , bet jos balas tera 17,94.

2 numeriu rasau teise vf,jos balas 20,02. 

 

kad istosiu i savo 1 prioriteta ,turiu abejoniu,balas nedidelis. Teises balas aukstas, tiesiog man smalsu, ar as turesiu maziau galimybiu ten istoti,jei nepakliusiu i 1? Kadangi pirmenybe greiciausiai teikiama tiems,kurie teise raso 1 prioritetu?

aciu

Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:56:48 | Nuoroda

 sveiki, noriu paklaust,gal Jus zinosit atsakyma. jei 1 prioritetu rasau filologija vf ,kurios balas pakankamai mazas 17,94  ,o 2 numeriu rasau teise vf ,kurios balas pakankamai didelis 20.02 ,tai jei neistosiu i savo 1 prioriteta, ar i teise turesiu daug galimybiu istoti? zinau,kad balas geras, bet ar nebus taip,kad pirmenybe teikiama tirms ,kurie raso 1 prioritetu ir vietos as galiu negauti?

nesijuokit...prasideda psichoze ir tiek:)

aciu is anksto

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:27:19 | Nuoroda

 nesigincysiu...prisikuriu problemu. :D Pamenu, pernai skaitydavau,kai moksliukai su 19-20balu trizniodavo ir tai mane vesdavo is proto,nervindavo...bet greiciausiai po tokio itemto sezono tikrai kazkas galvoj pasimaiso 

 

dekui:)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:27:43 | Nuoroda

 :D nieko tokio

Žinutė parašyta: 2011-07-22 19:50:26 | Nuoroda

 o motyvacinis testas reikalingas tik stojant i pedagogines programas?pvz stojant i filologijas vu ir vdu laikyt testo nereikejo?

 

aciu is anksto

Žinutė parašyta: 2011-07-22 19:52:44 | Nuoroda

 sveikute:) as ir busiu VDU studencioke....:) gal jau zinai,kur vyks pasirasymas sutarciu,kokiam fakultete ir panasiai??as nerandu tokios info. Esu uzsieny dabar,paskambint i vdu negaliu,internetas nekaip veikia.:(

Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:24:06 | Nuoroda

 as busiu lituaniste arba teisininke:) laukiu nesulaukiu.

zmones,ga jau ataibodes ir kvailas klausimas.....bet psichoze jau nuo visko:

ar stojant i vdu  lietuviu filologija ar kokia kita filologija nereikia motyvacinio testo? jis buvo reikalingas tik pedagoginems vpu studijoms?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:31:52 | Nuoroda

 nors jau velu,bet paklausiu...kur buvo skiltis "egzaminai ir motyvaciniai testai"....tai jei uzpildzius prasyma vis tiek rasydavo toje skiltyje  "egzaminu nera".tai reiskia,kad ne vienai mano specialybei pasirinktai ir nereikejo to motyvacinio? pvz lietuviu filologija vdu nereikia?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:07:26 | Nuoroda
IevaaL rašė:

aha,sakė ten fun būna :) tikiuosi paims :D

 mergyt,o motyvacinio i anglu Tau laikyt nereikejo?:)