Vartotojo Ziz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-23 19:20:40 | Nuoroda
ftw! rašė:
Įstoti tikrai įmanoma ir be geografijos, svarbu, kad egzaminų rezultatai būtų pakankamai aukšti. Ir pati neturėjau geografijos metinio, bet įstojau vf.

 O gal galite parašyti kokie tie 'aukšti' rezultatai,kokie Jūsų buvo? :)

Žinutė parašyta: 2011-05-31 15:49:41 | Nuoroda
kakava2 rašė:

Mano lietuvių kalbos mokytoja pranašauja K. Donelaitį, Aputį arba granauską, galbūt dar Sruogą.

 Aputis tikrai seniai buvo, galėtų būti :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:24:52 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Taip,anūkam papasakočiau:"Nu ką ,užsisakėm kavinę,pusę vakaro pravalgėm,kai įsidrąsinome pradėjome šokti,bet ir taip tik tamsoje,išgėrę pakankamai degtinės ir nuoširdžiai pasidžiaugę už viens kitą,kitą rytą prabudome su skaudančiom galvom,bet ,kad būtume dar kietesni ir unikalūs,nuvažiavom net į Palangą prie jūros,buvo taip neįtikėtina ir nepamirštama,o kur dar ėjimas  saulės pasitikt. 

Kiekvienas kuriame savo istoriją. : ) 

 O tai ir į atestato teikimą neisi?Ar pas jus toje pačioje vietoje planuoja teikt ir švęsti? 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:37:00 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Ai,pasiimsiu aš tą atestatą,kokią kitą dieną. Yra tiek daug  dalykų,kurie ne mažiau svarbūs. 

:')

 Suprantu,bet... o tėvai ir kt palaiko tave?Jie nenori dalyvauti?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:46:09 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Man tai keista, kad jus taip sureikšminat tą 'šventę'. ( maždaug, ką sakys tėvai? ką sakys mokytojai? Ką anūkam papasakosi? ) Atestatą bet kada galima pasiimt : ))

 Na,aš esu prie tų ,kurie nesureikšmina šitos šventės, bet, dėl tėvų tikrai ,manau,kad čia nėra sureikšminimas,o normalus dalykas...

Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:02:50 | Nuoroda
ak.fak rašė:
Chew rašė:
ak.fak rašė:

Man tai keista, kad jus taip sureikšminat tą 'šventę'. ( maždaug, ką sakys tėvai? ką sakys mokytojai? Ką anūkam papasakosi? ) Atestatą bet kada galima pasiimt : ))

 Na,aš esu prie tų ,kurie nesureikšmina šitos šventės, bet, dėl tėvų tikrai ,manau,kad čia nėra sureikšminimas,o normalus dalykas...

 Ne, tai aš nieko nesakau, kiekvienam savo. tiesiog man, pvz, jokių emocijų nekelia kažkokios išleistuvės : )

 Man irgi...nedalyvausiu aš jose,tik šiaip įdomi kitų patirtis dėl tėvų ir pan :D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 09:26:04 | Nuoroda

Rašysiu pirmu numeriu ;)

Kokie Jūsų balai ?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 09:59:28 | Nuoroda
Metamorfozė rašė:

Aš vis nesugalvoju ar Kultūros istorija ir antropologija VU studijuot, ar istoriją VDU. Nors esu Vilnietis, bet norisi į kitą miestą keliaut, o ir Kaune visi artimiausi draugai, tai sunku apsispręst. :D
O balas 18.24

 O abu VF rašysi?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 10:38:10 | Nuoroda
Vat taip vat rašė:
Ziz rašė:

Rašysiu pirmu numeriu ;)

Kokie Jūsų balai ?

 As irgi rasysiu pirmu numeriu  :) , o konkursinis balas 18.4 . Ketinu rasyt tik VF :)

 Kaip pagyvėjo šita tema:D Smagu. O kokias kitas rašysi studijas?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 11:04:04 | Nuoroda
Vat taip vat rašė:
Ziz rašė:
Vat taip vat rašė:
Ziz rašė:

Rašysiu pirmu numeriu ;)

Kokie Jūsų balai ?

 As irgi rasysiu pirmu numeriu  :) , o konkursinis balas 18.4 . Ketinu rasyt tik VF :)

 Kaip pagyvėjo šita tema:D Smagu. O kokias kitas rašysi studijas?

 tikrai smagu :P galetu dar labiau atgyti sita tema , nes norisi paziuret , kas cia dar ketina stoti :P As antru numeriu rasysiu VDU Socialine politika, treciu numeriu VDU Baltijos regiono kulturos studijos , o ketvirtu VPU Politikos socialogija :) kitu net nesugalvoju, nes labai tikiuosi istoti  i kulturos istorija ir antropologija , o jei nepatekciau ten tai net nezinau, ar isvis kur bestociau :)

 Na,mano situacija panaši...Niekur daugiau nenoriu tik čia...aišku prirašysiu aš tų likusių 11 vietų...bet kadangi VNF antroje turbūt vietoje rašysiu,tai tikrai įstosiu...

Žinutė parašyta: 2011-07-09 11:07:18 | Nuoroda
Vat taip vat rašė:

Ziz , o koks tavo balas ? beje kur ketini dar rasyt? :O

 Pagal lama balą skaičiuoji?

Na jei pagal lam'os skaičiuoklę,tai 19,8(nors kažkoks jis man per didelis čia atrodo,kai iš lt mažai tiek gavau...)

Rašysiu istoriją VU...nors nenoriu ...daugiau nesugalvojau :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-09 11:13:33 | Nuoroda

O beje,matau laikei MBE geo, tai šiaip reikia geo metinio,o gal egzaminas daugiau balų prideda ,nors neturėtų... ?nes niekur nemačiau,kad taip būtų parašyta.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 14:32:07 | Nuoroda
J-u-s-t-a rašė:

 As irgi bandysiu cia stoti :)

 Su kokiu bau?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 14:32:36 | Nuoroda
Ziz rašė:
J-u-s-t-a rašė:

 As irgi bandysiu cia stoti :)

 Su kokiu balu?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:51:42 | Nuoroda
J-u-s-t-a rašė:
Ziz rašė:
Ziz rašė:
J-u-s-t-a rašė:

 As irgi bandysiu cia stoti :)

 Su kokiu balu?

 

 Mano balas 18.4 :)

 1 vietoje rašysi? Tik VF ?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:54:26 | Nuoroda
devymdu rašė:

o kokios perspektyvos šių studijų ?

 Geras klausimas.Nemanau,kad yra tinkamas atsakymas

Neperspektyvu,bet gal tu perspektyvus žmogus ir padarysi perspektyvią karjerą

Cituoju:

Įgiję istorijos bakalauro, istoriko kvalifikaciją asmenys gali dirbti istorinius tyrimus atliekančiose institucijose, paveldosaugos sistemoje, bendrojo lavinimo mokyklose, muziejuose, archyvuose, kultūrinio turizmo srityje.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:11:18 | Nuoroda
cometinas rašė:

Kazin ar isvis verta rasyt sia specialybe su 17,36 balu? I paprasta istorija tureciau istot, nes ten praeitais metais balas nei 17 nesieke, o su sios - 17,52, tad man dar nemazai truksta..

 O kodėl gi ne,juk nieko neprarasi,nebent tau svarbios visos 12 leidžiamų vietų ir turi ką pasirinkti ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:11:55 | Nuoroda
J-u-s-t-a rašė:
Ziz rašė:
J-u-s-t-a rašė:
Ziz rašė:
Ziz rašė:
J-u-s-t-a rašė:

 As irgi bandysiu cia stoti :)

 Su kokiu balu?

 

 Mano balas 18.4 :)

 1 vietoje rašysi? Tik VF ?

 taip 1 numeriu rasiau ir tik vf.O tu gal irgi? :)

 

 1 numeriu VF,ir kažkelintu nr VNF :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 16:06:04 | Nuoroda
Viktorijaaa rašė:

Sveiki noreciau paklausti ar su 17,16 balais imanoma istoti i socialini darba vf vieta universitete ?
 

 Pažiūrėk ankstesnių metų mažiausius KB VF vietų ir sužinosi.VU nelabai įmanoma...