Vartotojo Boombling pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-30 12:43:20 | Nuoroda
lietum rašė:

Pasižiūrėk atsakymų formuluotes. Pvz teksto problema visada formuluojama klausimu. Dar pasikartok koks gali būti autoriaus požiūris, metaforų aiškinimą, pagrindinės idėjos atpažinimą ir t.t O daugiau gi nieko neprisimokysi :)

 Teksto problema gali būti formuluojama ne tik klausimu, gali būti ir teiginys.  Jeigu bus klausimas "Kokią problemą iškelia teksto autorius" ar pan., tai gali būti ir klausimas, ir teiginys,o jei klausimas prašys suformuluoti klausimą, tada joo,aišku, kad tik klausimas ;]

Žinutė parašyta: 2011-05-30 13:37:37 | Nuoroda
lietum rašė:
Boombling rašė:
lietum rašė:

Pasižiūrėk atsakymų formuluotes. Pvz teksto problema visada formuluojama klausimu. Dar pasikartok koks gali būti autoriaus požiūris, metaforų aiškinimą, pagrindinės idėjos atpažinimą ir t.t O daugiau gi nieko neprisimokysi :)

 Teksto problema gali būti formuluojama ne tik klausimu, gali būti ir teiginys.  Jeigu bus klausimas "Kokią problemą iškelia teksto autorius" ar pan., tai gali būti ir klausimas, ir teiginys,o jei klausimas prašys suformuluoti klausimą, tada joo,aišku, kad tik klausimas ;]

 Vertinimo nuostatose aiškiai parašyta buvo, kad problema formuluojama tik klausimu :) jei nepadėsi gale klaustuko, negausi taško, nors ir suformuluota teisingai. Čia tie atvejai, kai derėtų nepamiršti smulkmenų, jei nenori nukentėti :)

 Gali tikrai būti ir teiginys, nuo klausimo formuluotės priklauso, ar teiginys galimas,ar probleminis klausimas, buvo kažkuriam VBE teksto suvokime ;]]

Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:12:23 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 1. Ar skirtingos morales normos tai atsvara tarp zmonių? 

2. Kaip lietuviu kurejai vaizduoja nuosaikinguma? 

Tokios ziauros temos, ar tiks nereiks kitais metais perlaikyti, per pagrindine sesija jau bent zinociau ka rasyti... 

 Temos tai eina na...  Rimtai eina na  :DDD Pzdc, jaučiu būčiau isteriškai nusižvengus,o po to ir apsiverkus. Naa, pirma tema tokia dar dar... Išsinagrinėji kas tos moralės normos,gali kaip pvz šiandieninę visuomenę paimt,po to nurodyt opoziciją ir pradėt remtis,bet čia žiauru. Jei supaprastint temą,tai čia gautus, ar tos moralės normos išskiria žmones, ar taip?

Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:17:45 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Boombling rašė:
Buk_laimingas rašė:

 1. Ar skirtingos morales normos tai atsvara tarp zmonių? 

2. Kaip lietuviu kurejai vaizduoja nuosaikinguma? 

Tokios ziauros temos, ar tiks nereiks kitais metais perlaikyti, per pagrindine sesija jau bent zinociau ka rasyti... 

 Temos tai eina na...  Rimtai eina na  :DDD Pzdc, jaučiu būčiau isteriškai nusižvengus,o po to ir apsiverkus. Naa, pirma tema tokia dar dar... Išsinagrinėji kas tos moralės normos,gali kaip pvz šiandieninę visuomenę paimt,po to nurodyt opoziciją ir pradėt remtis,bet čia žiauru. Jei supaprastint temą,tai čia gautus, ar tos moralės normos išskiria žmones, ar taip?

 visų pirma kas tos moralės normos :D o ta atsvara kaip svarstyklės :D tu su savo normom, aš su savo ir mes va išlyginam viską.. tipo vienas kitą papildo :D bet kuo remtis... nu čia žiauresnės nei mūsų daugdaug kartų.

 Bet rimtai, iš didelio rašto išėjo iš krašto,koooma. Nuosaikingumas... Nu pz, jomajo, ale taip aktualu jaunam žmogui kaip vaizduoja nuosaikingumą, TIKRAI labai aktualu.

Žinutė parašyta: 2011-06-26 01:32:17 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Ir apskritai, žmonės, ar turėčiau sakyt - robotai, atsipalaiduokit jūs nors kartą, o nesinervuokit ir ne terorizuokit savųjų neuronų, egzaminai jau parašyti, nieko nebepakeisit, čia tos diskusijos "kieno tiesa/kaip turėtų teisingai atsakymo variantas skambėti" yra grynas reductio ad absurdum, tuoj ir tie rezai ateis, galėsit visi džiaugtis savo optimaliai išnaudotu dešiniuoju/kairiuoju smegenu pusrutuliu arba vice versa.

Gi pagaliau - v a s a r a: eikit patūsinkit, į diskoteką nulėkit, pasišokit kaip senovėj jaunimo būtą, mergas/berniokus kibinkit, ežere, upėj ar jūroj išsimaudykit, šašlykų išsikepkit ( su kečupu būtinai, nes tipo kai be kečupo, tai ten jau oi oi oi ), geriausiai tai knygą atsiverskit, o ne Sizifiškai ridenkit akmenį į statų kalną 

 Totally agree!!

Žinutė parašyta: 2011-06-26 01:45:31 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Boom,ko nemiegi? : D~

 Laukiu lietuvių rezultatų,čia kažką sakė, kad trečiadienį paskelbs,tai va kimarinu :D Ko Tamsta nemiegi IRGI?

Žinutė parašyta: 2011-06-26 02:00:01 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Ai,greit tad. : DD

Geriu expreso kavą bokalais ir vinioju dantų siūlą apie pirštą. : D~

 Nu ir mldc, visi gyvenime atliekame kažką... prasmingo :D Pas mane į trasą eina tik vandenėlis :>

Žinutė parašyta: 2011-06-26 14:31:55 | Nuoroda
ak.fak rašė:
Boombling rašė:
Beprotybė rašė:

 Boom,ko nemiegi? : D~

 Laukiu lietuvių rezultatų,čia kažką sakė, kad trečiadienį paskelbs,tai va kimarinu :D Ko Tamsta nemiegi IRGI?

 Gal žinai, iki kada turi būt paskelbti VISI rezultatai?

 Iki liepos 12d. tikrai visi visi bus paskelbti :]] 

Žinutė parašyta: 2011-06-27 15:26:05 | Nuoroda
Waja5 rašė:

birželio 30 d., ketvirtadienį, lietuvių k VBE, penktadienį - istorijos, matematikos VBE. Mamos draugai NECe dirba

Rimtai?? Prašau pasakyti,kad NESVAIGSTI, double fuck bus,jeigu tiesa ;D :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:11:09 | Nuoroda

 Nu blemba,pasakyt galiu : gavau 83proc. iš lietuvių egzo, 65 taškai. Turėjau suvokimo atsakymus pačius tiksliausius,grubiai nusivertindama turėjau surinkt nup 36 iki 42 taškų, dėl rašinio buvau rami, dar perskaičiau po egzo juodraštį,atrodo,argumentuota,nors gal ir reikėjo duot patikrinti,kad būčiau visiškai rami. Ir BAM, 65 taškai. Na,mano auklėtoja sako,kad gavom tiek,kiek verti ir esam. Sutikčiau,būdavo momentū,kai tikrai dūrą įjungdavau per pamokas,BET beviltiška tiiikrai nebuvau, buvau iš tų,kur argumentuotai ir pašnekėt galėdavo, ir analizuot kūrnius sugebėdavo. Ir aš nežinau,ar TIKRAI vertas tas žmogus tų 95 balų,kai dabar besijuokdamas pasakoja,kad pamokų vapše nelankė, iš kūrinių žinodavo Homero(!)"Hamletą(?)", rėmėsi savo močiutės kaimynės pasakojimais apie sovietmetį rašinyje. Chebra,nežinau tikrai. Mąstau,kad lietuvių egzui reikia žiauraus logiškumo,konkretumo, aiškumo, vsio. Esi kūrybingas- būk malonus, užgniaušk per egzą savo kūrybines čakras ir varyk pagal rėmus, pagal duotą sistemą, tada ir liksi apdovanotas ale neblogu rezu. Gal manyje ir kunkuliuoja nepasitenkinimas, realiai galvoju,kad,aišku, tai buvo tikrintas MANO darbas, todėl už jį AŠ ir atsakau. BET atsakomybę jaučiu ir už save, ir už žmogų,kuris tikisi iš manęs nemažai ;]] 

Tokie mano pamąstymai, apie apeliaciją galvojau, bet turbūt neduosiu jos ;]] Į lietuvių filologiją, matyt, taip pat jau nebestosiu, apkarto kažko man :D Ir keista stebėtis jau,kad anglų geriau už lietuvių pavariau... Matyt,tai jau taps įprasta ;]]

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:34:34 | Nuoroda
Bijau rašė:

Na man tai juokingi tie pasisakymai, kad va kaip čia gali būti, kad anglų kalbos egzas geriau išlaikomas nei lietuvių :D tai gi egzamino struktūra visiška kitokia :) būtų lt egzas su užduotim įrašyt praleistus žodžius, tai ir būtų vieni 100tukai :D

Realiai jo ;]] Lai padaro lt egzą,kad įrašyt reiktų praleistus žodžius, užkaifuotų jaunesnės kartos :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:16:21 | Nuoroda

 O čia yra kažkokia ESMĖ kuriuo numeriu įstoji?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:31:53 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Bulius rašė:

Sunku jiems šiandien paskelbti...

 Jie ant mūsų giliai "dėjo"... ar šiandien ar ryt ar poryt... paskelbs kada nors. Mes jau išsiugdėm kantrybę laukdami egzų rezultatų palauksim ir šitų.

 nu jau nedepresuokit,mieli žmonės, jei yra pasakyta oficialiai,kad bus tokią dieną, tokią valandą,tai vsio done, beliko palaukti mažiau nei parą ;]]

Žinutė parašyta: 2011-07-25 18:23:39 | Nuoroda

 Nutilo kažko taip visi :D kas kiek pageidavimų rašėt? :]]

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:07:55 | Nuoroda

 Pas mane vienos kalbos pageidavimų koncerte :D Pradedant lietuvių filologija baigiant prancūzų :D O balas 19.64, tai will see :>

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:13:44 | Nuoroda
Catmint rašė:
Vix rašė:
Boombling rašė:

 Pas mane vienos kalbos pageidavimų koncerte :D Pradedant lietuvių filologija baigiant prancūzų :D O balas 19.64, tai will see :>

 Oo, prancūzų. (inlove)

 Daugiau prancūzų mylėtojų radau! :D

 Yeey, tikrai užkabaliavo šita kalba rimčiau :> jei neįstosiu,tai bent pati pramoksiu per kur nors :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:15:53 | Nuoroda
eglukas rašė:

 sveiki sveiki(: na ka, laukiam?;D 

ziuriu daug kas y kalbas stoja. As irgi! Bet su tokiu mano skurdziu KB... neaisku kaip cia bus

 Kur tiksliai stoji? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:30:05 | Nuoroda

 Būdamas anglistu negali gauti darbo? Kažkaip smells fishy- jau su anglų kalba gali prasimušt BET KUR pasaulyje,mano manymu, visas pasaulis ja šneka,matyt,nuo žmogaus priklauso žiauriai,nes net  nepaklausias specialybes baigę žmonės taip kartais gyvenime prasimuša!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:18:55 | Nuoroda

 Skaičiau,kad 44 žmonės čia įstojo ;]] Tai kas tokie būsite? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:05:13 | Nuoroda

 Klausimėlis: jeigu aš noriu nutraukti sutartį studijom DAR NEPRASIDĖJUS,ar bus skiriama kažkokia bauda ar ne?