Vartotojo cherry18 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:31:07 | Nuoroda

Sveiki,
pirmą kartą išgirdau,kad reikia laikyti anglų ar kitos kalbos kažkokius testukus.gal žinot kokia jų sandara,gal primena kalbų VBE?

visi diskutuoja,tačiau taip ir nesuprantu, kas geriau ar VU ar lsmu - tai pagrindinis mano klausimas šiuo metu, negaliu išsirinkti universitetų, būkit kas nors geras ir parašykit galų gale pranašumus ir trūkumus.

Kodėl niekas nekalba apie gyvenimo sąlygas - t.y. bendrabučius, kokie jie VU(girdėjau prasti) ir LSMU, kokios kainos ir pan.?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:17:48 | Nuoroda

O ar daug chemijos yra pirmame kurse?ko daugiausiai mokomasi pirmame kurse?kokia pirmojo kurso programa?
 

Žinutė parašyta: 2011-06-21 11:21:19 | Nuoroda

kalbėjausi su mokytoja,tai ji sakė,kad šiemet darbai prastoki,taip pat sakė, kad buvo vienas jų grupėj idealiai atliktas darbas - vadinasi 100taškų.
dėl kepenų ir kasos tų funkcijų,tai buvo duodami taškai 2už kasos funkcijas 2už kepenų funkcijas - ir taip aš vieną tašką praradau, parašiusi vieną kasos funkciją ir 3kepenų funkcijas - nesąmonė.....
taip pat padarytų klaidų skaičius,mano manymu,priklauso dar ir koks vertintojas vertins,pavyzdžiui frazę naudingi požymiai perduodami kitoms kartoms(čia su kikiliais kur užduotis buvo)supras arba nesupras kaip paveldimumą,tai vat,tikiuosi viskas bus gerai,linkiu jums visiems gerų rezultatų:)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 13:38:01 | Nuoroda

Gal kas nors bus toks geras ir numes link'ą VU medicinos studijų programos?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 18:19:31 | Nuoroda
Cianidas rašė:
sigislab rašė:

 Sveiki, norejau paklausti ar galiu duoti paraiska i Farmacijos specialybe jei nesimokiau chemijos o man reikalingas chemijos pazimys?

 Kiek daug tokių, kaip tu. Gražiai skamba "farmacija", ane? Juk visi žinom, kad universitetinėj farmacijoj nulis chemijos, tad kam ją išvis mokytis (nebent dėl bendro chultūringumo lygio palaikymo). Ir kam vargintis į konkursinio balo sudarymo lenteles žiūrėti, jei prašyme galima bet ką nurodyti, tik kad stojamieji taškai paskaičiuojami ne bele kaip. "Duok paraišką", kaip sakai, gali netgi kokioj dvyliktoj apaštališkoj pozicijoj, bet niekas neįsipareigoja tavęs be pakankamų (atsižvelgiant į valstybės/savo finansus ir pretendentų/kandidatų/atestuotų abiturientų skaičių) chemijos, biologijos, lietuvių, matematikos įverčių priimti.

P. S. Matyt, neteko interneto dykynėse susidurti nei su šiuo, nei su tuo... Visiems pasitaiko.

 kaip čia gali būti, kad farmacijoj nulis chemijos?kur tik nepasiskaitai bent 10rūšių chemijų prirašyta...

Žinutė parašyta: 2011-06-27 15:55:12 | Nuoroda

ką jūs manot apie genetikos studijas?gal žinot kiek vietų gali būti į vf?ar sunkios studijos,gal kas nors studijuoja,ar girdėjo ką nors apie šias studijas?

Žinutė parašyta: 2011-06-27 16:02:42 | Nuoroda

dėl homeostazės, tai mačiau vertinimo instrukcijoje neįskaito - o gaila.ir nesąmonė,kad vertinimo instrukcijoje skiria 2taškus už kasos funkcijas 2už kepenų, nors aš rašiau 1kasos,3kepenų,iš kur aš galėjau žinot,kad kažkas sugalvos rtaip vertinti - reikėjo taip ir rašyti klausime 2kasos ir 2 kepenų funkcijas, na kitaip formuoluoti klausimą.

Žinutė parašyta: 2011-06-27 16:10:35 | Nuoroda

atrodo,kad 30d.

Žinutė parašyta: 2011-06-27 16:45:41 | Nuoroda

aš neteigiu,kad būtinai 30dienai, bet mokytoja galvoja taip

Žinutė parašyta: 2011-06-27 16:46:32 | Nuoroda

kas dar ką apie genetiką papsakos?

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:50:00 | Nuoroda

na, kai aš mokiausi, tai tikrai genetika man nesisiejo su matematika;)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:53:43 | Nuoroda

gal kas nors nori stoti į veterinarinę maisto saugą,ar jau yra įstojęs?

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:55:38 | Nuoroda

prisiskaičiau visko - o dabar nieko nesuprantu,susipainiojau.tai kada paskutinė prašymo pagrindiniam priėmimui paskutinė data?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:45:54 | Nuoroda

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:01:27 | Nuoroda

kodėl jūs tokie įsitikinę, kad balai kils stojant?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:04:46 | Nuoroda

tie,kurie mano, jog neįstos į mediciną, kur galvojate stoti ir kodėl?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:59:04 | Nuoroda
deive10 rašė:
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 manau neverta, po to dar numus, juk neblogai gavai:)

 na,neblogai, tačiau man kiekvienas balas ar taškas svarbus ir iš esmės šiek tiek viską pakeičiantis,kokia kitų nuomonė?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:03:10 | Nuoroda
deive10 rašė:
koshkin rašė:
deive10 rašė:
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 manau neverta, po to dar numus, juk neblogai gavai:)

 na,neblogai, tačiau man kiekvienas balas ar taškas svarbus ir iš esmės šiek tiek viską pakeičiantis,kokia kitų nuomonė?

 kur stoti zadi?

 norėjau į mediciną,tačiau dabr tai ant plauko ar įstosiu,todėl taip ir šneku dėl apeliacijos

 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 15:12:30 | Nuoroda
deive10 rašė:
koshkin rašė:
deive10 rašė:
koshkin rašė:
deive10 rašė:
koshkin rašė:

aš gavau 85 taškus ir 87 balus, tačiau galvoju apie apeliacijos rašymą nes kai su mokytoja tikrinomes, pagal vertinimo instrukciją klaidų buvo daug maziau na 9maximumų maximumas, ką jūs manot,ar pakeltų?nes man jau bent vieno taško pakėlimas yra svarbus.ar verta rašyti apeliaciją?

 manau neverta, po to dar numus, juk neblogai gavai:)

 na,neblogai, tačiau man kiekvienas balas ar taškas svarbus ir iš esmės šiek tiek viską pakeičiantis,kokia kitų nuomonė?

 kur stoti zadi?

 norėjau į mediciną,tačiau dabr tai ant plauko ar įstosiu,todėl taip ir šneku dėl apeliacijos

 

 koks siuo metu tavo balas?

 19,16

Žinutė parašyta: 2011-07-03 17:19:10 | Nuoroda

atsiųskit ir man jei galit


ačiū