Vartotojo vynous pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-01 21:49:42 | Nuoroda

klausia visiska neismanele:

kaip gali buti, jog nuo siandien galima rasyti prasymus del stojimo, jei egzaminu rezultatai dar velnias zino kada bus, o ir kai kurie egzaminai dar pries akis?'

geda, bet reikia kazkaip issiaiskint. Pati planuoju stoti i iki mokyklini ugdyma.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:45:55 | Nuoroda

Klausykit bijau as to motyvacio, kaip kazin ko.. internete prisikaiciau, jog ten reikes nurodyt savo mokykline ir organizacine veikla, kazkokia tai patirti su vaikais (na as bandysiu stoti i iki mokyklini ugdyma) ir pan. Dabar galvoju, jog jokios patirties neturiu, mokykloje neturejau jokios popamokines veiklos ir t.t. Tie kurie jau laike kaip manot ka galeciau ten nuejusi pasakyti? nes tikrai nieko nesugalvoju, ar vertetu ka nors pameluoti? nes juk nemanau, jog praslysiu su pasakymu, jog labai myliu vaikus,man patinka su jais bendrauti ir kad mazaja savo sesute ismokiau skaityti.. na visai nesugalvoju jokiu argumentu.

buciau labai dekinga uz bet kokia pagalba ir patarimus!

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:49:51 | Nuoroda

gal dar kas nors bandys stoti i iki mokyklini ugdyma butent Kauno kolegijoje? ir ar jau zino ka kalbes motyvacinio testo metu?

Žinutė parašyta: 2011-06-08 19:54:54 | Nuoroda

na as bandysiu rasyti kaip atsargini varianta prasyme, nors ir manau, kad mazai sansu man cia pakliuti.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:01:03 | Nuoroda

Pradejau as lamoj registruotis ir ten kur praso nurodyti vidurini issilavinima, parasyti mokyklos pavadanima kartu praso ir kazkokio kodo. Tai gal zinot koki ten koda reikia parasyti ir is kur ji gauti? :)

buciau labai dekinga uz atsakyma!

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:30:56 | Nuoroda

na man atrodo juk vietoj antros uzsienio kalbos galima skaityti ir lietuviu kalbos metini, ar as klystu? :)

na nezinau, egzaminus laikiau ir vis dar laukau dabar, galvoju, jog lietuviu kalbos egzamine ypatingai nesuzibejau, nors ir galejau geriau, be to taip, pretenduociau i vf. ir siaip sis pasirinkimas atsarginis, nesitiki, kad is tiesu istociau.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:42:11 | Nuoroda
moniforlife rašė:

 sveiki. užėjau pasižiūrėti ką būsimi studentai planuoja. Aš vpu studijuoju pirmame kurse, anglų filologiją. jei kas stosit, galit klausiti, kas domina :) . tik visiem dėl motyvacinio norėčiau patarti. nesvarbu, kad užtenka ir nulio į vf įstoti, tai neatlikit tų užduočių atmestinai. pasistenkit bent užpildyti daugiau nei pusė skirtos vietos. nes , pvz. aš, su ta mintim ir ėjau, kad koks skirtumas kaip atlikt, tai beveik pustuščius lapus ir atidaviau. o tai man lėmė stipendijos negavimą. taip kad pasistenkit bent vieną baliuką išplėšt, nepatingėkit pasėdėt ir pakurti ;). o stipendija 400 lt tai visai ir jaučiasi kišenėjė :)

 

o ka patartum pakurti del to motyvacinio? ka pati mazdaug rasytum, jei vel tektu eiti? nes as jauciuosi beviltiskai visai nieko nesugalvodama... :) o į stipendija net nepretenduočiau, man svarbiausia į vf patekti.
Žinutė parašyta: 2011-06-10 16:44:09 | Nuoroda

klausykit, cia kvailas klausimas, ar kas nors vokieciu egzamine buvo kur nors varda netycia pasirases (pvz, kaip as laisko pabaigoje per anglu) ? idomu ar tokius darbus uzskaito, ar balus mazina ir pan. Tai gal kam taip netycia buvo?

Žinutė parašyta: 2011-06-27 00:44:59 | Nuoroda
IamMe rašė:

Sveiki :) na, gal jau kas laikėt šiemet? aš ryt su drauge į VPU keliausiu :) baisoka šiek tiek....bet jeigu kam aktualu, galėsiu iškart grįžus pasidalinti įspūdžiais ;D 

 sveika, as testa laikysiu 30diena ir vis dar neisivaizduoju ka ten kalbesiu, gal isties gali pasidalinti ispudziais? na kokie klausimai buvo teste, ko klause per pokalbi ir ka atsakei? buciau be galo dekinga, nes laiko liko mazai, o pati esu visiskai pasimetusi.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 00:51:03 | Nuoroda
miigglute rašė:

as ryt laikau ir butinai pasidalinsiu ispudziais :D 

 butinai parasyk, kokie klausimai buvo ir kaip sekesi. :)

as laikau 30diena KK 10:30 gal dar kas nors ten tokiu laiku?

Žinutė parašyta: 2011-06-28 15:07:04 | Nuoroda

gal laikiusieji gali pasidalinti savo mintimis ka mazdaug kalbejo? :)  ieskau bent menkiausio siaudo uzsikabinimui, nes vis dar nenutuokiu kaip pateiksiu save ir ka papasakosiu..

Žinutė parašyta: 2011-06-28 15:14:56 | Nuoroda

gal kartais kas nors laiko Kaune KK 30DIENA 10.30 ? vis smagiau butu laukti su kazkuo, nei vienai.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 15:44:54 | Nuoroda
NeRamus rašė:
vynous rašė:

gal kartais kas nors laiko Kaune KK 30DIENA 10.30 ? vis smagiau butu laukti su kazkuo, nei vienai.. :)

 o KK Gedimino g. 41 parasyta jo? Jo ir kas lekia 29 d. 10:30 val. galetume palaukti :)

 taip, ten pat, tik gaila, jog ne ta pacia diena.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 15:46:06 | Nuoroda

dar norejau paklausti jau kas laike ar ten i pokalbi pagal pavardes abeceles tvarka kviecia ar kaip? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 17:04:06 | Nuoroda

pasisakykit kas laiket, ka kalbejot, labai padetumet.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 23:09:26 | Nuoroda
A_vainyte rašė:

 Nu va, kas 27d laike, jau yra rezultatai:)

 ir kiek balu sekesi surinkti? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 23:17:40 | Nuoroda
A_vainyte rašė:
vynous rašė:
A_vainyte rašė:

 Nu va, kas 27d laike, jau yra rezultatai:)

 ir kiek balu sekesi surinkti? :)

 Pilni 2 :)

 puiku, sveikinu :) tikiuosi ir man poryt taip pat pasiseks :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 23:21:10 | Nuoroda
Denka rašė:

vynous, tu 30d laikai?

 

 taip, Kaune

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:24:05 | Nuoroda

o klausykit ka ten butent pasakoti apie save? ar mazdaug kas esi, is kur esi, ka megsti, kuo domiesi, myli vaikus ir pan? :) labai padetumet, nes rytoj ryte laikau ir pokalbio bijau kaip velnias kryziaus.

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:31:52 | Nuoroda

jei tikrai pagal abecele eisiu viena pirmuju... saunu!