Vartotojo Miau pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-22 13:27:12 | Nuoroda

Hoy,kas stoja? ;) su kokias balais mazdaug planuojat stot (jei i nemokama) ir i kuria specialybe?  

Žinutė parašyta: 2011-05-27 18:49:44 | Nuoroda

i kokia specialybe? :)

Žinutė parašyta: 2011-05-27 19:15:50 | Nuoroda

o gal zinot koks siemet bus balas i vf ?? :) 

Žinutė parašyta: 2011-05-28 12:45:18 | Nuoroda

as pirmu socialine pedagogika ;) 

Žinutė parašyta: 2011-05-28 13:33:40 | Nuoroda

Kaip jam ruosiates? Zinau,kad reikia moketi funkcinius stilius,teksto zanrus,menines raiskos priemones,gal dar ka ?galit primint? :)

Žinutė parašyta: 2011-05-28 14:15:21 | Nuoroda
lietum rašė:

Pasižiūrėk atsakymų formuluotes. Pvz teksto problema visada formuluojama klausimu. Dar pasikartok koks gali būti autoriaus požiūris, metaforų aiškinimą, pagrindinės idėjos atpažinimą ir t.t O daugiau gi nieko neprisimokysi :)

 o koks gali buti autoriaus poziuris? neigiamas arba teigiamas ? :D 

Žinutė parašyta: 2011-05-28 14:49:19 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
andriusk92 rašė:

dar norėjau pasitikslinti,kokios raiškos priemonės yra būdingos publicistiniam stiliui..Dalykiškumas derinamas su ekspresyvimu/emocingumu..Taip ?ar maišau kažka :)?

 Dalykiškumas derinamas su meniškumu, kalbama visuomenei aktualia tema 

 o dar ? internete nieko nerandu.

Žinutė parašyta: 2011-05-29 15:43:00 | Nuoroda
aurytee rašė:

 as bandysiu :)  

 i kokia spec?

Žinutė parašyta: 2011-06-03 15:13:20 | Nuoroda
Adele=) rašė:
bronza rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Gerai, kad atsirado protingų žmonių, nes aš irgi naršau po internetą ir niekur neradau kaip motyvacinį laišką rašyt:)

 na, ten ne laišką reik rašyti..o reikia užsiregistruoti kažkuriai tai dienai, ateiti, ir raštu duos atsakyti į kelis klausimus, ir dar bus pokalbis su komisija (ta prasme turėsi paaiškinti kodėl tu būtėnt šią specialybė nori studijuoti). tik gaila kad iš pažįstamu kas studijuoja vpu, sako kad neatsimena ar buvo tas motyvacinis testas, ar kas jame ten buvo..gal čia tik neseniai tokį dalyką sugalvojo....

 Merginos,Jus tik be reikalo nerimaukit..tas motyvacinis testas,tai,mano nuomine,yra labai dar daug trukumu turintis ismislas. Ir iki kazkokio rimto motyvacijos ivertinimo jam toli:)  sakau, gausite daliu rastu,kur niekas netikrins jusu kazkokiu ziniu ar isprusimo.Tiesiog bus atsizvelgiama i Jusu mastysena, poziuri..galu gale galite ir pakurti kazka,kad graziau skambetu:)sakau...pastraipu pora gausit parasyt is savo patirties.

O pokalbis...tai pamenu atejau,atsisedau pries komisija ir tiesiai sviesiai pasakiau,kad niekada neplanavau buti karjeriste,nezadu kovoti del milijonu,man gyvenime svarbiausia ramybe,pastovus darbas,o mokytojo darbas man kaip tik ir t.t :) sako,eik,vaikeli,su Tavim viskas aisku:) na tiesiog...jei isties norite ten mokytis ir parodysit tai- ir gausit tuos 2 ar 1 balus;)   taip kad jokiu mokslu tam nereik:) uzsiregistruokit ir relax:)

ir dar pasakysiu....as tai atejau i ta testa,pamenu, tikrai dalykiskai apsirengus,na zdz paziurejau rimtai i tai. O pilna zmoniu buvo mazdaug..kaip is pliazo susirinke,su pliazenkem , nuogais pilvais ir dar guma ziaumodami i pokalbi ejo...:) zinokit,kad i tai jie tikrai atsizvelgia:) Nes i Jus bus zvelgiama kaip i ateities pedagogus:)

gaila ,kad siemet negalesiu laikyt motyvacinio,nes isvykstu.Tikiuos i VU pavyks istoti:) O Jums linkiu sekmes;) Viskas bus ok:)

 sveika :)) as tai bijau to motyvacinio testo..kazkaip  nors ir viska apgalvojus eisiu jei paklausk kokio baubo ir nezinosiu ka atsakyt :/

Žinutė parašyta: 2011-06-03 15:13:22 | Nuoroda
Adele=) rašė:
bronza rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Gerai, kad atsirado protingų žmonių, nes aš irgi naršau po internetą ir niekur neradau kaip motyvacinį laišką rašyt:)

 na, ten ne laišką reik rašyti..o reikia užsiregistruoti kažkuriai tai dienai, ateiti, ir raštu duos atsakyti į kelis klausimus, ir dar bus pokalbis su komisija (ta prasme turėsi paaiškinti kodėl tu būtėnt šią specialybė nori studijuoti). tik gaila kad iš pažįstamu kas studijuoja vpu, sako kad neatsimena ar buvo tas motyvacinis testas, ar kas jame ten buvo..gal čia tik neseniai tokį dalyką sugalvojo....

 Merginos,Jus tik be reikalo nerimaukit..tas motyvacinis testas,tai,mano nuomine,yra labai dar daug trukumu turintis ismislas. Ir iki kazkokio rimto motyvacijos ivertinimo jam toli:)  sakau, gausite daliu rastu,kur niekas netikrins jusu kazkokiu ziniu ar isprusimo.Tiesiog bus atsizvelgiama i Jusu mastysena, poziuri..galu gale galite ir pakurti kazka,kad graziau skambetu:)sakau...pastraipu pora gausit parasyt is savo patirties.

O pokalbis...tai pamenu atejau,atsisedau pries komisija ir tiesiai sviesiai pasakiau,kad niekada neplanavau buti karjeriste,nezadu kovoti del milijonu,man gyvenime svarbiausia ramybe,pastovus darbas,o mokytojo darbas man kaip tik ir t.t :) sako,eik,vaikeli,su Tavim viskas aisku:) na tiesiog...jei isties norite ten mokytis ir parodysit tai- ir gausit tuos 2 ar 1 balus;)   taip kad jokiu mokslu tam nereik:) uzsiregistruokit ir relax:)

ir dar pasakysiu....as tai atejau i ta testa,pamenu, tikrai dalykiskai apsirengus,na zdz paziurejau rimtai i tai. O pilna zmoniu buvo mazdaug..kaip is pliazo susirinke,su pliazenkem , nuogais pilvais ir dar guma ziaumodami i pokalbi ejo...:) zinokit,kad i tai jie tikrai atsizvelgia:) Nes i Jus bus zvelgiama kaip i ateities pedagogus:)

gaila ,kad siemet negalesiu laikyt motyvacinio,nes isvykstu.Tikiuos i VU pavyks istoti:) O Jums linkiu sekmes;) Viskas bus ok:)

 sveika :)) as tai bijau to motyvacinio testo..kazkaip  nors ir viska apgalvojus eisiu jei paklausk kokio baubo ir nezinosiu ka atsakyt :/

Žinutė parašyta: 2011-06-04 20:21:53 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Maauuu_ rašė:
Adele=) rašė:
bronza rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Gerai, kad atsirado protingų žmonių, nes aš irgi naršau po internetą ir niekur neradau kaip motyvacinį laišką rašyt:)

 na, ten ne laišką reik rašyti..o reikia užsiregistruoti kažkuriai tai dienai, ateiti, ir raštu duos atsakyti į kelis klausimus, ir dar bus pokalbis su komisija (ta prasme turėsi paaiškinti kodėl tu būtėnt šią specialybė nori studijuoti). tik gaila kad iš pažįstamu kas studijuoja vpu, sako kad neatsimena ar buvo tas motyvacinis testas, ar kas jame ten buvo..gal čia tik neseniai tokį dalyką sugalvojo....

 Merginos,Jus tik be reikalo nerimaukit..tas motyvacinis testas,tai,mano nuomine,yra labai dar daug trukumu turintis ismislas. Ir iki kazkokio rimto motyvacijos ivertinimo jam toli:)  sakau, gausite daliu rastu,kur niekas netikrins jusu kazkokiu ziniu ar isprusimo.Tiesiog bus atsizvelgiama i Jusu mastysena, poziuri..galu gale galite ir pakurti kazka,kad graziau skambetu:)sakau...pastraipu pora gausit parasyt is savo patirties.

O pokalbis...tai pamenu atejau,atsisedau pries komisija ir tiesiai sviesiai pasakiau,kad niekada neplanavau buti karjeriste,nezadu kovoti del milijonu,man gyvenime svarbiausia ramybe,pastovus darbas,o mokytojo darbas man kaip tik ir t.t :) sako,eik,vaikeli,su Tavim viskas aisku:) na tiesiog...jei isties norite ten mokytis ir parodysit tai- ir gausit tuos 2 ar 1 balus;)   taip kad jokiu mokslu tam nereik:) uzsiregistruokit ir relax:)

ir dar pasakysiu....as tai atejau i ta testa,pamenu, tikrai dalykiskai apsirengus,na zdz paziurejau rimtai i tai. O pilna zmoniu buvo mazdaug..kaip is pliazo susirinke,su pliazenkem , nuogais pilvais ir dar guma ziaumodami i pokalbi ejo...:) zinokit,kad i tai jie tikrai atsizvelgia:) Nes i Jus bus zvelgiama kaip i ateities pedagogus:)

gaila ,kad siemet negalesiu laikyt motyvacinio,nes isvykstu.Tikiuos i VU pavyks istoti:) O Jums linkiu sekmes;) Viskas bus ok:)

 sveika :)) as tai bijau to motyvacinio testo..kazkaip  nors ir viska apgalvojus eisiu jei paklausk kokio baubo ir nezinosiu ka atsakyt :/

 ne tu viena jaudiniesi;D

 tai jauciu visiem jauduliukas yra :) i kokia spec ? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-04 20:23:10 | Nuoroda
Adele=) rašė:

tikrai tikrai nera ko bijoti,mergyt...:) patikek. atsipalaiduok ir buk savim ten. galu gale svarbiausia tiesiog i ji nuvykt. A gausi 1, ar 2 ,ar 0..vis tiek i vf galesi pretenduot:) o i vpu istot lengviaaaaausia ;)  sakau,baika tas motyvacinis.:)tik skamba labai jau rimtai.:) toli jam iki rimtumo:)sekmes

 nuraminai siek tiek ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-05 12:11:01 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Maauuu_ rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Maauuu_ rašė:
Adele=) rašė:
bronza rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Gerai, kad atsirado protingų žmonių, nes aš irgi naršau po internetą ir niekur neradau kaip motyvacinį laišką rašyt:)

 na, ten ne laišką reik rašyti..o reikia užsiregistruoti kažkuriai tai dienai, ateiti, ir raštu duos atsakyti į kelis klausimus, ir dar bus pokalbis su komisija (ta prasme turėsi paaiškinti kodėl tu būtėnt šią specialybė nori studijuoti). tik gaila kad iš pažįstamu kas studijuoja vpu, sako kad neatsimena ar buvo tas motyvacinis testas, ar kas jame ten buvo..gal čia tik neseniai tokį dalyką sugalvojo....

 Merginos,Jus tik be reikalo nerimaukit..tas motyvacinis testas,tai,mano nuomine,yra labai dar daug trukumu turintis ismislas. Ir iki kazkokio rimto motyvacijos ivertinimo jam toli:)  sakau, gausite daliu rastu,kur niekas netikrins jusu kazkokiu ziniu ar isprusimo.Tiesiog bus atsizvelgiama i Jusu mastysena, poziuri..galu gale galite ir pakurti kazka,kad graziau skambetu:)sakau...pastraipu pora gausit parasyt is savo patirties.

O pokalbis...tai pamenu atejau,atsisedau pries komisija ir tiesiai sviesiai pasakiau,kad niekada neplanavau buti karjeriste,nezadu kovoti del milijonu,man gyvenime svarbiausia ramybe,pastovus darbas,o mokytojo darbas man kaip tik ir t.t :) sako,eik,vaikeli,su Tavim viskas aisku:) na tiesiog...jei isties norite ten mokytis ir parodysit tai- ir gausit tuos 2 ar 1 balus;)   taip kad jokiu mokslu tam nereik:) uzsiregistruokit ir relax:)

ir dar pasakysiu....as tai atejau i ta testa,pamenu, tikrai dalykiskai apsirengus,na zdz paziurejau rimtai i tai. O pilna zmoniu buvo mazdaug..kaip is pliazo susirinke,su pliazenkem , nuogais pilvais ir dar guma ziaumodami i pokalbi ejo...:) zinokit,kad i tai jie tikrai atsizvelgia:) Nes i Jus bus zvelgiama kaip i ateities pedagogus:)

gaila ,kad siemet negalesiu laikyt motyvacinio,nes isvykstu.Tikiuos i VU pavyks istoti:) O Jums linkiu sekmes;) Viskas bus ok:)

 sveika :)) as tai bijau to motyvacinio testo..kazkaip  nors ir viska apgalvojus eisiu jei paklausk kokio baubo ir nezinosiu ka atsakyt :/

 ne tu viena jaudiniesi;D

 tai jauciu visiem jauduliukas yra :) i kokia spec ? :)

 Aš į psichologiją noriu, o tu kur? :) Gal jau užsiregistravai dėl motyvacinio testo?:)

 socialine pedagogika.taip ;) uzeik i https://bp.lamabpo.lt/bp2011/lama_is.main uzsiregistruok ir  ismes ten tau registracija del motyvacinio testo  :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-05 15:22:21 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Aš tikriausiai pasirodysiu visiškai kvaila,bet man neišmeta dėl motyvacinio testo:)

 

ten kur egzaminai paziurek

 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:59:13 | Nuoroda
vynous rašė:

Klausykit bijau as to motyvacio, kaip kazin ko.. internete prisikaiciau, jog ten reikes nurodyt savo mokykline ir organizacine veikla, kazkokia tai patirti su vaikais (na as bandysiu stoti i iki mokyklini ugdyma) ir pan. Dabar galvoju, jog jokios patirties neturiu, mokykloje neturejau jokios popamokines veiklos ir t.t. Tie kurie jau laike kaip manot ka galeciau ten nuejusi pasakyti? nes tikrai nieko nesugalvoju, ar vertetu ka nors pameluoti? nes juk nemanau, jog praslysiu su pasakymu, jog labai myliu vaikus,man patinka su jais bendrauti ir kad mazaja savo sesute ismokiau skaityti.. na visai nesugalvoju jokiu argumentu.

buciau labai dekinga uz bet kokia pagalba ir patarimus!

 aha,as irgi nezinau..ciuju teks meluot :D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:01:38 | Nuoroda
TetaAgonija rašė:

Laba diena,gal galite pasakyti ar reikia motyvacini testa laikyti meno pedagogikai (Siauliu universitete)

 reikia

Žinutė parašyta: 2011-06-08 15:58:04 | Nuoroda
wanesyte rašė:

O stojant neakivaizdziai , pvz i kuno kultura reikia laikyti ta motyvacini ar ne?:}

 nereik

Žinutė parašyta: 2011-06-18 16:35:07 | Nuoroda
Di-mma rašė:
xVitutex rašė:

As tai motyvacini laikysiu birzelio 29, puse 11.
As tai i ivairias bandysiu: lietuviu, istorija, socialinis, pradinis...
Bet prie sirdies lietuviu :) Labai labai noriu i lietuviu :)

 patinka lietuvių kalba?:D

 labai labai pagirtina,kad patinka!

Žinutė parašyta: 2011-06-18 16:35:56 | Nuoroda
Di-mma rašė:

 Reikia būtinai užsiregistruoti testui. paskutinė diena 25-26 birželio. Paskubėkit.
Taip Taip.. Istorijos Fakultetas laukia jūsų busimieji studentai :)))

 na,kad ne.as uzsiregistravau birzelio 30 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-19 15:29:45 | Nuoroda
Maya rašė:

Gal kas žinote, jei aš tomis dienomis, kai reikia laikyti tą testą, busiu išvykusi, tai gal yra galimybė laikyti po liepos 2 dienos? :)

 jo yra galimybe,skaiciau kazkur kad liepos 7 atrodo galima laikyt :) bet tiksliai nezinau,pasidomek .