Vartotojo Emotion pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-31 10:53:58 | Nuoroda

 Čia tiek daug žmonių rašo interpretacijas?? Eina sau. Kodėl būtent ją renkates? 

Tuojaus įmesiu  sąrašą  autorių,kurie gali būti egzamine.

Žinutė parašyta: 2011-05-31 10:59:12 | Nuoroda

 V. Mykolaitis-Putinas „Altorių šešėly“
Vaižgantas „Pragiedruliai“ („Gondingos kraštas“)
B. Sruoga ,,Dievų miškas
J. Savickis "Novelės"
Maironis „Pavasario balsai“
K. Donelaitis „Metai“
Šatrijos Ragana „Sename dvare“
A. Škėma „Balta drobulė“
J. Marcinkevičius „Mažvydas“
V. Krėvė „Skirgaila“
H. Radauskas „Strėlė danguje“
Maironis
„Jaunosios Lietuvos“ fragmentai
V. Mykolaitis-Putinas
„Tarp dviejų aušrų“
S. Nėris „Prie didelio kelio“ , "Diemedžiu žydėsiu"
A. Vaičiulaitis "Novelės"
J. Biliūnas. Apsakymai „Liūdna pasaka
H. Radauskas „ Fontanas“
Kiti autoriai:
Autorius
J. Aputis
R. Granauskas
V. Juknaitė
S. Šaltenis
B. Vilimaitė
S. Geda
M. Martinaitis
N. Miliauskaitė
J. Vaičiūnaitė**
T. Venclova

Žinutė parašyta: 2011-06-17 14:22:15 | Nuoroda
Amplua rašė:

Ahoooy! Gal yra planuojančių šiemet (2011) čia studijuot? Noriu padiskutuot šia tema :)

 Aš iš dalies svarsčiau apie šią specialybę :)

Žinutė parašyta: 2011-06-24 14:53:13 | Nuoroda

 Hey. Šita tema ir man aktuali, norėčiau ir aš sulaukti nuomonių. Kada jums motyvacinis? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:00:57 | Nuoroda
Sraigt rašė:

girdėjai jau? rinkaus "jei daryčiau TV siužetą "Rainiai, 2011, birželis..." kažkas ten ;D

man tai šiaip nepatiko temos.. nežinau, ko čia iš mūsų tikėjos, nes gaunas kaip ir planelis toks, ką daryčiau..

 O ko maždaug buvo klausiama teste? Gal atsimeni dar ir kitas temas? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 01:06:07 | Nuoroda
nickname rašė:

o kaip šian stojamasis praėjo? visi tokie tylūs

 Aš rašiau! Temą rinkausi apie Hillary Clinton , berods ji vadinosi taip "Redaktorius man liepė paimti interviu iš Hillary Clinton" ir tada antra tema "Konservatoriai vis rinko rinko.. ir neišrinko I.Degutienės" Bet nelabai supratau ką šia tema norėta pasakyti. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:07:34 | Nuoroda
nickname rašė:

Neblogos neblogos... O gal pameni testinių klausimų? :) Daug chebrytės susirinko ketvirtadienį? Nes antrad berods ~100

 Ech, gaila, bet negavau įskaitos. Matyt nepatiko jiems mano rašinys apie Hillary Clinton ir jie suprato,kad žinau apie ją tik tiek,kad ji: moteris, politikė bei įžymi visuomenės veikėja :D
Bet per daug nenuliūdau, nes taip ir maniau,kad bus. Reikėjo man apie konservatorius rašyti geriau :)
O testui besiruošiant  tai pasikartok konstituciją būtinai, žinok kur dabar vyksta pilietinis karas, kurioj šaly, tada bus klausimas "Kas yra Latvijos prezidentas?" , reikės įvardinti savaitraštį, kuriame publikuojamos politinės ir verslo naujienos, nemažai dar reikia žinoti apie Europos sąjunga. Am. Atrodo tiek, jei dar prisiminsiu tai parašysiu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:32:08 | Nuoroda

 Aš parašiau dėl lietuvių kalbos. Gavau 44%.. Nežinau ar pagrįstai ar ne, bet parašiau apeliaciją, nes neturiu ko prarasti, vis tiek stosiu jau tik į mokamą. O gal priedo dar ir baliukas koks prisidės. 
Iš kur ištraukėte,kad nespėjama į pirmąjį turą? Pirmą  kartą tokią nesąmonę girdžiu.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:21:25 | Nuoroda
nickname rašė:

O daug žmonių atėjo laikyti, Emotion?

 Tikrai nemažai. Bijau sumeluoti, testą rašė gal kokie 80, o rašinio pakvietė rašyti kokiais 20-30 mažiau atrodo kiek mačiau iš to džiaugsmo ; )

Žinutė parašyta: 2011-07-05 05:15:25 | Nuoroda

 O gal yra žinančių ar nėra galimybės įstoti į žurnalistiką jeigu iš kūrybinio vis dėl to gavau neįskaita? Tarkim kaip kituose univeruose būna antras turas ar dar kas nors?
Gal būt atsiras žmonių  , kurie paduos paraiškas ir vėliau tiesiog nuspręs nestoti ir bus laisvų vietų? Ką manote?
Niekaip negaliu susitaikyti su mintimi,kad gavau neįskaita.. Žurnalistika buvo mano vienas didžiausių troškimų.. :\

Žinutė parašyta: 2011-07-06 01:41:58 | Nuoroda
KiTeKatka;** rašė:
Emotion rašė:

 O gal yra žinančių ar nėra galimybės įstoti į žurnalistiką jeigu iš kūrybinio vis dėl to gavau neįskaita? Tarkim kaip kituose univeruose būna antras turas ar dar kas nors?
Gal būt atsiras žmonių  , kurie paduos paraiškas ir vėliau tiesiog nuspręs nestoti ir bus laisvų vietų? Ką manote?
Niekaip negaliu susitaikyti su mintimi,kad gavau neįskaita.. Žurnalistika buvo mano vienas didžiausių troškimų.. :\

 Tai bandyk stoti i KU ten nera kurybinio konkurso;)

 Bet kažkaip taip norėčiau į VU.. Pati gyvenu Vilniuje ir būtų žiauriai keista važiuoti į Klaipėdą..  Et.. Įdomu ar negalima vis tiek nusiųsti paraiškų į VU nepaisant šio konukurso rezultatų

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:47:41 | Nuoroda

 Sveiki. Svarstau apie žurnalistikos studijas šiame universitete, gal galite labiau apie jas papasakoti? Koks buvo praeitais metais stojamasis balas žemiausias į vnf ir vf vietas? Kaip studijų kokybė, barakai? Labai prašau papasakoti bent ką nors apie šį universitetą. Labai lauksiu atsakymų.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:01:47 | Nuoroda
KiTeKatka;** rašė:
Emotion rašė:
KiTeKatka;** rašė:
Emotion rašė:

 O gal yra žinančių ar nėra galimybės įstoti į žurnalistiką jeigu iš kūrybinio vis dėl to gavau neįskaita? Tarkim kaip kituose univeruose būna antras turas ar dar kas nors?
Gal būt atsiras žmonių  , kurie paduos paraiškas ir vėliau tiesiog nuspręs nestoti ir bus laisvų vietų? Ką manote?
Niekaip negaliu susitaikyti su mintimi,kad gavau neįskaita.. Žurnalistika buvo mano vienas didžiausių troškimų.. :\

 Tai bandyk stoti i KU ten nera kurybinio konkurso;)

 Bet kažkaip taip norėčiau į VU.. Pati gyvenu Vilniuje ir būtų žiauriai keista važiuoti į Klaipėdą..  Et.. Įdomu ar negalima vis tiek nusiųsti paraiškų į VU nepaisant šio konukurso rezultatų

 Hm na sito tikrai nezinau, nes pati vilniuje nestoju:)

Biski ne i tema,bet noreciau paklausti gal zinai, kiek tasku surinkai uz 44% lietuviu VBE?

45 varganus taškelius.. Likau truputėlį šokiruota, bet jau beveik atsigavau.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:03:24 | Nuoroda
Haslem rašė:

Emotion, gali bandyt siųst, bet šansų įstot apvalus 0. Bandyk kitais metais jei labai nori.

Klaipėdoj tai nu žinot. Klaipėdos universitetas toli gražu ne prestižinis...

Čia tarkim tas pats būtų noriu studint ekonomiką, bet į VU neįstoju tai nieko į kolegiją stosiu.

 Ačiū labai už atsakymą ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:52:46 | Nuoroda
urtemilk rašė:

O man kažkaip atrodo, kad KU žurnalistiką daug kas renkasi, kaip kompensacinį variantą, kai nepavyksta pereiti VU žurnalistikos stojamojo konkurso. Gal kas nors žinote, ar įmanoma studijų krepšelį persinešti iš KU į VU po pirmo pusmečio? Ir kaip visa tai daroma?

 Šis klausimas ir mane domina! Laukiame žinančių atsakymus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:32:49 | Nuoroda

 Priklausomai nuo to ko tu nori pati. VPU rengia labiau pedagogus ir orentuojasi ne visiškai į geografijos mokslą, bet nemažai dėmesio skiriama ir pedagogikai, o tai pat III vei IV kursuose turėsi praktiką su moksleiviais. Jeigu norėtum dirbti tokį darbą tuomet rinkis VPU + ten truputėlį lengviau studijuoti bei įstoti į nemokamą vietą.
VU viskas labiau orentuota į teoriją, ten studijuoti bus tikrai sunkiau, bus mažiau praktikos, bet aišku dėstymo lymuo yra aukštesnis.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:13:47 | Nuoroda

 Man į ar yra kokia nors specialybė, kurią studijuojant šiais metais, kitais metais galėčiau perstoti į žurnalistiką. Ar yra tokia galimybė? Kokią specialybę vertėtų rinktis? Ir ar reikėtų kitais metais tuomet vėl laikyti kūrybinį konkursą? Gal žinote kas nors? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:14:51 | Nuoroda

 Man įdomu ar yra kokia nors specialybė, kurią studijuojant šiais metais, kitais metais galėčiau perstoti į žurnalistiką. Ar yra tokia galimybė? Kokią specialybę vertėtų rinktis? Ir ar reikėtų kitais metais tuomet vėl laikyti kūrybinį konkursą? Gal žinote kas nors? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:47:09 | Nuoroda
Sraigt rašė:
Emotion rašė:

 Man įdomu ar yra kokia nors specialybė, kurią studijuojant šiais metais, kitais metais galėčiau perstoti į žurnalistiką. Ar yra tokia galimybė? Kokią specialybę vertėtų rinktis? Ir ar reikėtų kitais metais tuomet vėl laikyti kūrybinį konkursą? Gal žinote kas nors? :)

 Rašiau į komfaką dėl to neišlaikyto kūrybinio ir ar nėra jokių galimybių įstot net tada, kai lieka laisvų vietų. Atsakymas:

"Laba diena,

taip, jei stojamojo egzamino neišlaikėte, toliau konkurse
nedalyvaujate, esant bet kokiems brandos egzaminų balams.

Dar negalime pasakyti, ar laivų vietų į žurnalistikos bakalauro
nuolatines studijas liks. Kasmet jų lieka į ištęstines studijas.
Pretendentams, kurie norės stoti į likusias vietas ištęstinėse
žurnalistikos studijose (ir jei liks vietų - į nuolatines), dar kartą
konkursas bus organizuojamas rugpjūčio 10 d."

Taigi, galima labai rizikuot ir padalyvaut kūrybiniam darkart ;D

 Bet galėsime pretenduoti tik į ištęstines studijas, taip? O tu nežinau ar yra kokia nors pec, kurią studijuojant po pirmo kurso būtų galima perstoti į žurnalistiką. Gal kokai lietuvių filologija galėtų būti? Tik aišku dar reikėtų manau išsilaikyti kitokių paskaitų egzaminus.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:54:11 | Nuoroda
Sraigt rašė:

Kaip supratau, ne tik į ištęstines, nebent nebelieka vietų nuolatinėse, tada taip. O dėl perėjimo nežinau ;> Bet manau, kad baigus lietuvių filologiją taip pat drąsiai gali žurnaliste būt.

 Bet tu šaunuolė, pas tave labai geri egzaminų balai!  ; ) Na ką, mėginsime tada ruoštis "pakartotinei sesijai" ! Mano mažytė svajonė žurnalistika.. Net neįsivaizduoju ką dar norėčiau studijuoti.