Vartotojo taiptaip pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:38:47 | Nuoroda
ginte100 rašė:

 Na aš niekur nerandu,kur lamoj parašyta, kad pateikiant duomenis galima parašyti pareiškimą dėl barako. Padėkit surast! ;D

 

 

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pakviest%C5%B3j%C5%B3-studijuoti-pri%C4%97mimo-%C4%AFforminimas-0    

64 punktas :D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:45:59 | Nuoroda
ginte100 rašė:
taiptaip rašė:
ginte100 rašė:

 Na aš niekur nerandu,kur lamoj parašyta, kad pateikiant duomenis galima parašyti pareiškimą dėl barako. Padėkit surast! ;D

 

 

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pakviest%C5%B3j%C5%B3-studijuoti-pri%C4%97mimo-%C4%AFforminimas-0    

64 punktas :D

Ne taip buvau supratus,nes maniau,kad jau db galima užpildyt prašymą.. ax..tas protelis po joninių sunkiai dirba ;D

 ai čia aš tavęs nesupratau, tu teisingai klausei :D nu žodžiu, Joninės kaltos :D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:48:41 | Nuoroda

 bet esmė tame, kad rašydama aš išvis neturėjau barako omeny :D kaip pavyzdį daviau jį, kad apie baraką yra info, o apie studento pažymėjimą ne :D tai va, kartoju klausimą: ar dėl studento pažymėjimo duomenis reikia paduoti internetu ar pasirašant studijų sutartį?

 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 14:59:29 | Nuoroda

 Ar būtų įmanoma įstoti į ekonomikos vf vietą su 17.82 KB?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:23:24 | Nuoroda
Nejuu rašė:
taiptaip rašė:

 Ar būtų įmanoma įstoti į ekonomikos vf vietą su 17.82 KB?

 Įmanoma, pernai paskutinis į VDU Ekonomikos studijų programos vf įstojo su 16,92 balu (balas toks pats kaip ir į Politikos mokslus)

 bet ar per pirmą etapą?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:49:25 | Nuoroda

 mačiau tą lentelę, bet man neaišku, ar tas paskutinysis su 16,92 balu įstojo pirmu ar antru etapu?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:56:58 | Nuoroda

 Svarbiausia savikritika. Per daug neįsivertinkit. Bet girdėjau, kad viena mergina (gal prieš porą metų) gavo 10% nors tikrai žinojo, kad gerai parašė, tai apeliavo ir gavo 94%.  O tiems, kurie gavo ir taip aukštus balus, kažin ar pakels.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:01:51 | Nuoroda
Vaideisen rašė:
taiptaip rašė:

 Svarbiausia savikritika. Per daug neįsivertinkit. Bet girdėjau, kad viena mergina (gal prieš porą metų) gavo 10% nors tikrai žinojo, kad gerai parašė, tai apeliavo ir gavo 94%.  O tiems, kurie gavo ir taip aukštus balus, kažin ar pakels.

 viena alytiske neislaike, o po apeliacijos 94 gavo

 Va tokiais atvejais vertintojai tikrai susimauna, bet tai laaabai abejoju, ar pakeltų tiems, kurie gavo tikrai nemažai.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:46:00 | Nuoroda

 aš su tokia viltimi, kad jei atlieki praktiką studijų metu kokioje nors įmonėje, gali jau užsirekomenduoti vietą. na nežinau...aš tiesą pasakius, labiau norėčiau studijuoti Vilniaus kolegijoj negu kokiam KTU. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:47:49 | Nuoroda

 Aš planuoju, tiksliau labai noriu čia studijuot. Mano KB 17.98 - žemas, bet vilties turiu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 16:03:50 | Nuoroda
Neilla rašė:
taiptaip rašė:

 Aš planuoju, tiksliau labai noriu čia studijuot. Mano KB 17.98 - žemas, bet vilties turiu :)

 Nepasakyciau, kad labai zemas balas  pernai paskutinio istojusio i vf vieta balas buvo 16,92 

 bet tai turbūt įstojo per tą paskutinį etapą... o aš taip bijau rizikuot. jei per antrą neįstosiu, tai jau nebebandysiu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 16:04:18 | Nuoroda

 o koks tavo KB? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 11:32:27 | Nuoroda
Neilla rašė:
taiptaip rašė:
Neilla rašė:
taiptaip rašė:

 Aš planuoju, tiksliau labai noriu čia studijuot. Mano KB 17.98 - žemas, bet vilties turiu :)

 Nepasakyciau, kad labai zemas balas  pernai paskutinio istojusio i vf vieta balas buvo 16,92 

 bet tai turbūt įstojo per tą paskutinį etapą... o aš taip bijau rizikuot. jei per antrą neįstosiu, tai jau nebebandysiu :)

As truputuka nesuprantu  Jei as per pirma stojimu etapa neistosiu i vf vieta VDU ekonomika, tai jau per antra ir dar kiek ten ju buna, tai daugiau nebegalesiu bandyti stoti?

 gali gali, bet negali būti užtikrinta, kad dar liks laisvų vietų. ;) aš va vis tikiuos, kad tie visi šūstrieji, su 19 ir dideniu KB subėgs į  ISM ar VU ar dar kur nors ir kaip nors pateksiu į VDU. :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:11:45 | Nuoroda

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja. Praktiką iš viso kurso (24 studentai) banke atliko 3 studentai. Jos pažįstama baigė šią kolegiją, stojo į darbo biržą, o iš jos "diplomo" juokiasi. Sako diplomas kaip profkės, tik mažiau vertas. Taigi prisiklausius tokių kalbų, nenorėčiau į SMK nei Klaipėdoj, nei Vilniuj. Nors ten studijų kokybė manau daug geresnė, nei Telšiuose, bet vistiek. Rinkčiaus Vilniaus kolegiją. Geriausia kolegija Lietivoj, tai ir paruoš daug geriau ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 23:09:31 | Nuoroda

 aš bijau ką ir labai sakyt. Telšiuose SMK filialas yra įsikūręs pašte :D net savo patalpų neturi. VF vietų vos kelios, o studijų kaina mėnesiui 364 lt. Nesąmonė,kaina kaip kokiam univere :) apie SMK Klaipėdoj ar Vilniuj taip informuota nesu, bet vistiek kažkaip nerizikuočiau. Jei šiaip nori "dūrą pastumt" - prašom :D aš už VIKO ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:38:11 | Nuoroda
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 tas pats kaip mokytis medicinkėj nemokant biologijos. Nebent turi gerą loginį mąstymą ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:38:11 | Nuoroda
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 tas pats kaip mokytis medicinkėj nemokant biologijos. Nebent turi gerą loginį mąstymą ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:43:24 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
taiptaip rašė:

 mano draugė studijuoja bankininkystę SMK Telšiuose. Gerai, kad mergina turi humoro jausmą, nes kitaip tikrai verktų dėl studijų kokybės. Juokinga. Jei apie bankų valdymą ateina dėstyti lietuvių kalbos mokytoja.

 Nužudė šitas :D

 Juos ten visus taip žudo :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:48:35 | Nuoroda

 ir koks minimalus KB į vf vietą buvo pernai? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:09:10 | Nuoroda
malvea rašė:

nkp nesuprantu, žmonės kurių KB 20+ stoja į kolegijas:ooo 

 kodėl gi ne? jei žmonės nori įgauti kuo daugiau praktikos ir paskui stot į univerus. kas čia tokio? :)