Vartotojo taiptaip pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:54:51 | Nuoroda
Asembling rašė:

 Sveiki, gal galėtumėt kas paaiškinti, koks skirtumas tarp bankininkystės, finansų ir verslo ekonomikos? Niekaip neapsisprendžiu kurią specialybę pasirinkti. Dėkoju labai.

 visos šios specialybės yra kažkiek panašios (mikro, makro ekonomika, apskaita ir t.t.)

tačiau kaip supranti, bankininkystės studijos labiau orientuotos į bankų valdymą. Nors diplomas ekonomisto, būsi labiau kvalifikuota(s) dirbti banke. 
Verslo ekonomika tai darbas privačioje ar valstybinėje įmonėje analizuojant visus ekonominius procesus ir t.t.. arba gali kurti savo verslą.

Finansus rinkčiaus pati, nes tai plati sfera. Mokydamasis finansus taip pat mokaisi ekonomikos, o mokydamasis ekonomiką, finansų paimi tik pagrindus. Studijuodamas finansus gali dirbti tiek banke, tiek verslo įmonėje. na nežinau, tikiuos kažkiek taikliai atsakiau :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 18:08:31 | Nuoroda
Chill rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Chill rašė:

Sveiki, norėjau pasiteirauti kokios būtų galimybės per pirmą stojimą įstot į ekonomiką su 19,08 ? 

 Sveiki, galimybes labai realioos :) :) Galite ramiai atostogauti ;)

 Čia tos galimybės į vf ar vnf? ;D

 tai aišku, kad vf

Žinutė parašyta: 2011-07-08 11:58:23 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 Na kas į finansus ar bankininkyste bandysit stot? Ir su kokiais KB? :) Labai įdomu ar verta man su savo KB rašyt ten galbūt šiemet žymiai aukštesni bus :)

 aš ten stosiu, jei neįstosiu į VDU. mano KB 17.98.. bet vistiek, jei nori ten studijuot, tikrai bandyk, jei per pirma etapa neįstosi, tai per antrą bandyk ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 19:39:23 | Nuoroda
anders rašė:

Kadangi nerandu niekur koks maždaug stojamasis balas į šią specialybę, žmonės, kaip manot, koks jis galėtų būti :D nes dabar galvoju ar keist prašymo tvarką, ar ne :D  

 specialybė nauja, niekas tai to nepasakys, niekas nežino ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 15:26:37 | Nuoroda

 turiu klausimą. kada reikia pradėri tvarkytis dokumentus del barako, na visus tuos dėl sec.pašalpų ir soc, padėties. ar tik kai sužinai, kur įstoji, ar ir nakščiau. na aš mamą priverčiau važiuot į darbo biržą ir gaut pažymą, kad bedarbė, tai jai nieko neišdavė, nes sako, kad turi pirma žinot, kur įstojai... nieko nebesuprantu, pirma maniau, kad bet kada galiu gaut tuos popierius ir ramiai gyvent, o dabar sako,kad jie patys siunčia...

Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:15:56 | Nuoroda
krokodilas rašė:
taiptaip rašė:

 turiu klausimą. kada reikia pradėri tvarkytis dokumentus del barako, na visus tuos dėl sec.pašalpų ir soc, padėties. ar tik kai sužinai, kur įstoji, ar ir nakščiau. na aš mamą priverčiau važiuot į darbo biržą ir gaut pažymą, kad bedarbė, tai jai nieko neišdavė, nes sako, kad turi pirma žinot, kur įstojai... nieko nebesuprantu, pirma maniau, kad bet kada galiu gaut tuos popierius ir ramiai gyvent, o dabar sako,kad jie patys siunčia...

Kai išduoda tokias pažymas, jode nurodo, kam jos skirtos. Jei nežinai, kur įstojai, jie nežino, kam pažymą rašyti. O šiaip tu žinai, kad ten, kur studijuosi išvis yra reikalingi kokie nors popieriai? Ne visur išvis jų reikia.

 aš į VDU, na taip, reikia, yra paraiška ir joje nurodyta, kokių popierių reikia

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:01:14 | Nuoroda

Kokiu KB įstojot į ekonomiką? Ar man yra šansų per antrą turą įstot su 17.98 KB? 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:16:02 | Nuoroda

 jeee, FINANSAI! kas kartu? ;D skype: ausrine 525

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:26:16 | Nuoroda
dddsss rašė:
a1t1a rašė:

aš į finansus :) kas kartu ? :) 

 as as :))

 as irgi :) kada vaziuosit pasirasyt sutarti? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:47:50 | Nuoroda
a1t1a rašė:
taiptaip rašė:
dddsss rašė:
a1t1a rašė:

aš į finansus :) kas kartu ? :) 

 as as :))

 as irgi :) kada vaziuosit pasirasyt sutarti? :)

 šiandien važiuoju :)

 as tai ketvirtadieni vaziuoju. :) gal norit pasisakyt savo vardus ir pavardes, finansininkai, kad per FB galetume susipazint? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-31 12:43:56 | Nuoroda

 o kas dar i finansus? susipazint nenorit? :D

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:18:17 | Nuoroda

 Sveiki, kas i finansus? :)