Vartotojo martina123 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-27 11:48:41 | Nuoroda

Laba diena, o koks minimalus būtų į VNF? Agnyt, nervus į konservus, protą, į kompotą :D nusiramink :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 11:48:59 | Nuoroda

Laba, bet visur, kur tik apie farmaciją klausinėju, visi taip gražiai ir atsako, net nieko kikto daugiau ir nesinori studijuot. Atrodo, kad tobulas mokslas. Ačiū už info :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:54:34 | Nuoroda

Labas visiems, perskaičiau viską, ką prirašėt ir nusprendžiau rašyti apeliaciją pati. gavau 49 procentus, bet patikėkit manim, visuomet mokiausi gerai, lietuvių kalbos mokytojai sakydavo: ''šaunuolė, kaip tu gerai rašai, tu tokia intelektuali'' ir t.t. ir ką????? šiandien atsivertus nec'ą pamačiau savo rezultatą, prisipažinsiu -  šokas. Klasėje visi mokėsi tikrai labai prastai, bet nežinia kaip, didžioji dauguma už mane gavo žymiai daugiau ir jiems tikrai niekada nereikėjo skaityt jokių knygų, stengtis mokytis, tas jų geras rezultatas kažkaip stebuklingai pasidarė geras pats. Tikrai rašysiu apeliaciją, nes neaišku dar pas kokį kvailį tas mano darbas buvo pakliuvęs, jei pas visku nusivylusią moteriškę, žinoma, tada gero balo ir negalėjau tikėkits, galbūt, dabar pasiseks ir mano balas pakils. Eilinė betvarkė, take care, guys :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:40:29 | Nuoroda

sveiki, šiandien buvau mokykloj ir padaviau prašymą apeliacijai. Paprasčiausiai reikia rašyti prašymą mokyklos direktoriui, o sekretorė tą prašymą kažkaip į Keltą įkelia.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:41:52 | Nuoroda

pagal „Juodadarbius“ necininkus, tai maždaug po 3 savaičių, bet gal ir greičiau. Ir tai nieko nedirba, tai galėtų pasistengt, bent tiek. Va dar ką pasakysiu, susiskambinom su nec tai kažkokia moteriškė pasakė taip: Na, žinot, visko būna, kad gabūs mokiniai yra nuvertinami, nes vertinama ne pagal žinias.... tai wtf??? pgl ką jie vertina, jei eilini tūpa mokinuką sugeba įvertint 80-100 proc, o tas, kuris mokėsi 12 metų ir tikrai stropiai numažina iki absurdo. tai jau jiem visokie svarūs argumentai, literat. patirtis ir t.t. nerūpi. Vadinas, tikrai neverta jokių pastangų dėti.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:46:37 | Nuoroda

Aš irgi pirmą kartą girdžiu. o be to, kas į mokamą, tai jus išskėstom rankom priims, juk labai nedaug kas galės susimokėt už mokslą. Visi tie, kurie neišgalės, negalės įstoti, tai lauks tų, kurie susimokės. Easy sistema :D

Nemanau, kad labai jau prašovėm, jei apeliavom. Žinoma, gal jie net netikrins, bet čia yra principo reikalas. Jei nesugeba įvertinti pagal žinias, tai tegul paspringsta su savo lietuvių kalbom. Net galva neišneša, kaip 4-vertukinikai po 60, 70 ir daugiau gavo.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 16:47:28 | Nuoroda

Žinai, gal rugsėjį kažkas iš mano klasiokų sako: „O kur yra Vilniaus universitetas“? Po kiek laiko kitas - „Kas tas Šopenas?“ jie gavo DAUG :D vakar buvo baisu išgirsti, kokie jie laimingi su savo balais, o dabar man juokinga. Džiaugiuosi, kad jiems pavyko, bet ar žinios šitame egzamine tada tikrai įvertintos?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 16:54:56 | Nuoroda

Šiandien mokykloj man sakė, kad per 3 savaites maždaug. tai va, čia nežinau net kaip bus. Pas mane atestatų įteikiimas 14 liepos, tai iki to, aišku negausiu apeliacijos rezultatų. Bet kaip nesamoningai tada, juk pakartotinės sesijos rezultatų dar irgi nebus, tai kaip gali būti pirmas stojimo etapas tada?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:29:55 | Nuoroda

„Buvo pakeisti lietuvių (gimtosios) kalbos egzamino 60 apeliavusių pagrindinės ir pakartotinės sesijos kandidatų rezultatai (58 atvejais rezultatas po apeliacijos didėjo, o 2 atvejais mažėjo).“  Na, gal ir mums pasiseks. O jei ir iki liepos 12 sugebės, tada bus gerai, nereiks papildomai vaikščiot atestato pasiimti.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 22:10:18 | Nuoroda
manozuikis rašė:

 Surinkau 46tasku ir 46proc. rasysiu apeliacija :)

 Rimtai tiek? aš tiek pat taškų, bet 49 procentus... kaip taip gali būt?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:37:04 | Nuoroda

Sveiki visi, sveikinu įstojus! Aš taip pat įstojau. kada vykstat pasirašyt sutarčių?