Vartotojo aarco pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:39:46 | Nuoroda
abudabibis rašė:

 pati praradau ~15 taškų. 

grafiką nubrėžiau pieštuku ir šiek tiek abydna jei nevertins, nes toks gražus gavosi  o šiaip esu liaudies draugė, ir tikrai nemažai kam egzas pasirodė sunkus, ir pušys ir paskutinysis buvo neįveikiami, žodžiu nervuotis tiem, kam pasirodę sunku, čia forumą skaitant neverta, nes daugumoj susirinkę protingi žmonės, ryškiai taikę į 85+ :)

 o tai tipo reikėjo su rašikliu braižyti?

Žinutė parašyta: 2011-06-13 12:19:29 | Nuoroda
JustinasK rašė:
andriusk92 rašė:
JustinasK rašė:
turek_beda rašė:
JustinasK rašė:
Thunder rašė:

kazin kiek galima balu gaut surinkus 50 tasku??????????

 Kažkur prie 80

 As praradau 9 taskus, bet aisq dar atras kurnors klaideliu tai taip galvoju surinkt irgi 50 tasku, bet dabar pradejau bijot, kad net 70% negausiu. 9 taskus praradau susiktam 15 uzdaviny, egzamine per dideli jauduli jis man toks sunkus pasirode. Sian atsiverciau ta uzdaviny ir pamaciau, kad ten taip lengva. Tai meldziuos, kad nors 70% butu man :(

 Ai, nensuikalbėk ;DD praradai 9 taškus ir taip pergyveni. Relax. Net kokį 12-14 praradus, manau, būtų galima taikytis į 80. Čia galvoji labai lengvas egzas buvo ir visi superiškai parašė. Nėra taip, nevisi parašė superiškai, o per tą lengvumą žioploų klaidų pridarė tikrai daug kas, tad nebenusivertink, lauk rezultato ir minėsi mano žodžius, kai gausi 80+

Aš praradau 11 tašku ir viliuos,kad abiturientai susimovė ir VBE balai pasiskirstys kaip 2010 metais :D

 Aš apie 12 minimum (gal dar kokius du nurašys, tai tarkim 14), bet vis tiek tikiuosi apie +-80, nes bent jau praeitais metais iš 65 praradus 15 buvo galima gauti 80 proc, bet nepamirškim, kad praeitų metų egzas, daug kas sakė, buvo taip pat lengvas kaip ir šitų, tai didelė tikimybė, kad šiemet procentai pasiskirstys panašiai kaip ir 2010:)

 aš ir labai tikiuosi, kad pasiskirstys kaip pernai :)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 17:23:49 | Nuoroda

o konkurencija šiemet tikrai didelė ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-14 17:30:04 | Nuoroda

galbūt, šitą sunku įvertinti. bet kad norinčių daug daugiau nei vienų, tai faktas :)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 17:35:53 | Nuoroda

pasitaisau, vietų.

Žinutė parašyta: 2011-06-14 18:05:46 | Nuoroda

manau panašiai kaip praejusiais metais :)

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:42:00 | Nuoroda
Jumina rašė:

O jei prašyme į visas 12 vietų surašau tik VF specialybes, tai priėmimo metu man pasiūlys tik vieną variantą ar du iš mano surašytų VF

vieną :)

Žinutė parašyta: 2011-06-19 17:18:44 | Nuoroda

aš ir parašiau, kaip vieną iš variantų :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:50:20 | Nuoroda

aš ir įsiterpsiu :) o kaip yra su pačiu kolektyvu?  kaip vienas žmogus man pasakojo, visur didžiulė konkurencija, nesutarimai, o apie kokią nors pagalbą ar užrašų paskolinimą nereikia net minčių turėti? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:53:30 | Nuoroda

nepamirškit, kad ir b lygis kartu yra, jiems nemanau kad buvo labai lengvas ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-22 01:34:33 | Nuoroda
Pride rašė:
aarco rašė:

aš ir įsiterpsiu :) o kaip yra su pačiu kolektyvu?  kaip vienas žmogus man pasakojo, visur didžiulė konkurencija, nesutarimai, o apie kokią nors pagalbą ar užrašų paskolinimą nereikia net minčių turėti? ;D

 Is mano klases apie ~15 zmoniu stoja i medicina. Nors visi ir draugiski, sutariam, praktiskai nesipykstam, bet paskutinius ~6 menesius apie tokius dalykus, kaip uzrasu paskolinimas nebuvo ne kalbos tarp stojanciu i medicina. Konkurencija jauciasi tiesiog ziauri :) As savo konspektus duociau su mielu noru, bet niekas nenori. Sako, kad ten prirasyta daugiau, negu reikia zinoti baigus universiteta :D

 ;DDD tada aš noriu tokių konspektų ;DD matyt mano klasė kažkokia išskirtinė, mes kaip šeima, viskuo dalindavomės, ir atrodo duodi, ir džiaugies padėjęs :) vadinasi sakė tiesą apie esamą konkurenciją.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 01:41:05 | Nuoroda

aš būsių ne skūpa, jei įstosiu.. ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-22 01:45:44 | Nuoroda
viksva rašė:

Je!viena yra :D aš tai vakarą leidžiu su mintimi-įstosiu ar ne :D visai faina :D

 man buvo faina iš pradžių, dabar jau ne ;DD ir kuo toliau, tuo mažiau faina ;D ir šiaip, jau vis tenka galvot, kur reiks save kišt neįstojus ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 01:53:38 | Nuoroda

būtent! bet pastaruoju metu many pasireiškia aštonioliką metų slypėjęs pesimizmas.. praktiškai nebeturiu vilties :D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 01:59:42 | Nuoroda
Pride rašė:
aarco rašė:
Pride rašė:
aarco rašė:

aš ir įsiterpsiu :) o kaip yra su pačiu kolektyvu?  kaip vienas žmogus man pasakojo, visur didžiulė konkurencija, nesutarimai, o apie kokią nors pagalbą ar užrašų paskolinimą nereikia net minčių turėti? ;D

 Is mano klases apie ~15 zmoniu stoja i medicina. Nors visi ir draugiski, sutariam, praktiskai nesipykstam, bet paskutinius ~6 menesius apie tokius dalykus, kaip uzrasu paskolinimas nebuvo ne kalbos tarp stojanciu i medicina. Konkurencija jauciasi tiesiog ziauri :) As savo konspektus duociau su mielu noru, bet niekas nenori. Sako, kad ten prirasyta daugiau, negu reikia zinoti baigus universiteta :D

 ;DDD tada aš noriu tokių konspektų ;DD matyt mano klasė kažkokia išskirtinė, mes kaip šeima, viskuo dalindavomės, ir atrodo duodi, ir džiaugies padėjęs :) vadinasi sakė tiesą apie esamą konkurenciją.. :)

 As stoju ne i medicina ir mano konpektai pagrinde chemija, biochemija, genetika, molekuline biologija, siek tiek botanikos ir bendros biologijos. Pries pora dienu sumaniau susikonspektuoti apie nariuotakojus, tai po diveju dienu non-stop rasymo atrodo, kad greit teks desine ranka anputuoti :d Tam tikslui sumaniau ismokti rasyti kaire xDDD

aš jau ir buvau pagalvojus, kad čia gera išeitis, ypač praversianti paskaitų metu, bet kažkaip man nelabai sekas ;D vieną kart bandžiau rašyti, kai reikėjo už klasioką, kuris ypač baisiai rašė, darbą padaryt ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-22 02:02:33 | Nuoroda
viksva rašė:

man ištikro baisu, kai čia visi tokie pasišentę mokslui rašo medicinos temoje :D

 man ir, tada pasijaučiu visiška idiote ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-22 02:06:41 | Nuoroda
Pride rašė:
aarco rašė:
Pride rašė:
aarco rašė:
Pride rašė:
aarco rašė:

aš ir įsiterpsiu :) o kaip yra su pačiu kolektyvu?  kaip vienas žmogus man pasakojo, visur didžiulė konkurencija, nesutarimai, o apie kokią nors pagalbą ar užrašų paskolinimą nereikia net minčių turėti? ;D

 Is mano klases apie ~15 zmoniu stoja i medicina. Nors visi ir draugiski, sutariam, praktiskai nesipykstam, bet paskutinius ~6 menesius apie tokius dalykus, kaip uzrasu paskolinimas nebuvo ne kalbos tarp stojanciu i medicina. Konkurencija jauciasi tiesiog ziauri :) As savo konspektus duociau su mielu noru, bet niekas nenori. Sako, kad ten prirasyta daugiau, negu reikia zinoti baigus universiteta :D

 ;DDD tada aš noriu tokių konspektų ;DD matyt mano klasė kažkokia išskirtinė, mes kaip šeima, viskuo dalindavomės, ir atrodo duodi, ir džiaugies padėjęs :) vadinasi sakė tiesą apie esamą konkurenciją.. :)

 As stoju ne i medicina ir mano konpektai pagrinde chemija, biochemija, genetika, molekuline biologija, siek tiek botanikos ir bendros biologijos. Pries pora dienu sumaniau susikonspektuoti apie nariuotakojus, tai po diveju dienu non-stop rasymo atrodo, kad greit teks desine ranka anputuoti :d Tam tikslui sumaniau ismokti rasyti kaire xDDD

aš jau ir buvau pagalvojus, kad čia gera išeitis, ypač praversianti paskaitų metu, bet kažkaip man nelabai sekas ;D vieną kart bandžiau rašyti, kai reikėjo už klasioką, kuris ypač baisiai rašė, darbą padaryt ;DD

 Pamegink :) Siaip seimoje yra kairiarankiu? As, galima sakyti, pradejau ne nuo to galo, nes ziauriai norejau "uzkoduoti" savo dienorasti ir paslepti ji nuo piktu akiu :) bet... PRAKTIKA PRAKTIKA ir dar karta PRAKTIKA :D Pamegink bent po 30min per diena tam skirti :) Ir siaip megink viska daryti kaire ranka :)

 

 ne nėra. kažkaip visa kita galiu daryti kaire ranka, bet rašyti.. na ne :D tikrai reiks užsiimti tuo, mažiau apie egzus galvosiu :D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 02:07:25 | Nuoroda
viksva rašė:

bet juk visokių reikia, keletas idiotų medicinai nepamaišytų:DD

 AČIŪ! pralinksminai :DD

Žinutė parašyta: 2011-06-22 02:13:12 | Nuoroda
Pride rašė:
aarco rašė:
 

 ne nėra. kažkaip visa kita galiu daryti kaire ranka, bet rašyti.. na ne :D tikrai reiks užsiimti tuo, mažiau apie egzus galvosiu :D

 Zinai ka pamegink? Rasyk atvirksciai :D Tai yra nuo desines lapo puses ir raides atvirksciai deliok :) Kairiarankiams toks rastas yra "naturalus". Beto, smagu duoti toki konspekta kitiems :D Klausia "o kaip man ji issifruoti?" :D

 o čia tai geras patarimas! :) manau tokiu atveju, niekas nenorės mano konspektų ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 02:24:21 | Nuoroda
Pride rašė:
aarco rašė:
Pride rašė:
aarco rašė:
 

 ne nėra. kažkaip visa kita galiu daryti kaire ranka, bet rašyti.. na ne :D tikrai reiks užsiimti tuo, mažiau apie egzus galvosiu :D

 Zinai ka pamegink? Rasyk atvirksciai :D Tai yra nuo desines lapo puses ir raides atvirksciai deliok :) Kairiarankiams toks rastas yra "naturalus". Beto, smagu duoti toki konspekta kitiems :D Klausia "o kaip man ji issifruoti?" :D

 o čia tai geras patarimas! :) manau tokiu atveju, niekas nenorės mano konspektų ;D

 Galbut, su konspektais nemeginau. Kadangi mano tevai daznai bando gauti mano dienorasti, pradejes nauja butent TAIP ji ir rasiau, todel ir sakau, kad ne nuo to galo pradejau. Vienu zodziu, man patiko ju veido israiskos pamacius ta dienorasti xDDD

 įsivaizduoju ;D tikies kažką perskaityti, o še, kad nori, nieko nesupranti :DD bet landūs tėvai, jei vis nori paskaityti :D