Vartotojo Mindauge pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-06 17:13:17 | Nuoroda

Tai taip išeina, kad šnd rezultatų jau tikrai nebus? 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:12:55 | Nuoroda

Sveiki matematikai, kiek gavot su tom pusim? 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:14:20 | Nuoroda
Regvita rašė:
666666 rašė:
KB24 rašė:

kiek gavot trigonometrijos uzdaviny?, kuris man rodos  vertas 4 tsk

 2pin ir +-arccos1/3+2pin

 as taip pat, jeigu gerai pamenu;)

 Juk tai gavos cosx=-1

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:13:26 | Nuoroda

šūdas tas egzaminas

Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:13:27 | Nuoroda

šūdas tas egzaminas

Žinutė parašyta: 2011-06-08 15:36:48 | Nuoroda

Sveiki, norėjau paklausti, ar vis dėlto verta studijuoti teisę ? Kokios galimybės įstoti i vf ir mokamą? 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 16:27:58 | Nuoroda

Dėkui už informaciją :) O kiek pernai buvo priimta į vf? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 12:08:09 | Nuoroda

Sveiki, pagaliau jau bent vieni rezultatai žinomi ;) Vokiečių kalbos vertintojai, manau, yra patys geriausi, nes tikrai nesitikėjau tiek gauti, kiek gavau, esu labai laiminga, Dievas vis dėl to yra, nes daug maldų jam sukalbėjau :D o gavau 80 :) Sveikinu visus, tikiuos si kalba nebus pamirsta ir suteiks gyvenime mums naudos :) Sekmes laukiant kitu rezultatu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:37:36 | Nuoroda
anonimas1992 rašė:

 Sveiki, noreciau pasiklausti ar kurnors ymanioma istoti su lietuviu ir anglu valstybineis egzaminais? (kad ir y mokama vieta)

 Nepyk, bet su tokiu raštingumu abejoju ar išvis verta Tau kur stoti... ;O O taip jei turi du valstybinius egzus tai tik į kolegiją gali stoti, o apie jas gali pasiskaityti tiek šiame puslapyje, tiek visame internete :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-11 17:50:55 | Nuoroda

 Būtent taip.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 19:36:09 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  :

Gal su klasiokais nesutari ar šiaip kokios priežastys? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 14:56:52 | Nuoroda

Sveiki, jau šimtą kartų visi ta tema kalbėjo, bet vistiek būtų įdomu sužinot Jūsų nuomonę apie studijas VU ekonomiką ir MRU finansų ekonomiką? :) Gal kas studijuojat ar žadat studijuoti? :)  Būkit geri pasidalinkit savo mintim ir patarimais :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:09:25 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Mindauge rašė:
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  :

Gal su klasiokais nesutari ar šiaip kokios priežastys? :D

 

Monstras ,keliaujam į Indokiniją, arba dedamės pinigus traukinių tripui.Ahhh, ar nors kitai vasarai susikurt maršrutą,kad nereikėtų imt akademinių. Reikia man bendrakeleivių . Uhhh. 

 

Kodėl neisiu?

1) Noriu  išsaugoti pagarbų prisiminimą apie mokytojus,o ne prisiminti tik tą vakarą kaip ,matematikas man pasiūlė degtinės ar vienas abiturientas susimušo dėl blogo pažymio kadais. :'D

2) Nesu sentimentali ir nevertinu mokyklos pabaigimo kaip  didžiausios ir laukiamiausios PABAIGOS. Nieko nebaigėm,tik dabar turim galimybę kažką  pradėt.

3) Nuo aštuntos klasės žinojau du dalykus: 1)Tai,kad nelaikysiu matematikos. 2) Neisiu į išleistuves.

4) Man nereikia specialios dienos,kad galėčiau padėkot mokytojams,pasakyt gerą žodį tėvams, ar padėkot draugams-už būvimą. 

5) Tik kartą gyvenime ir neisiu?  Taip,kiekviena diena vienintelė. Susimąstot,švenčiat? Sad. 

6) Nemėgstu ale sovietinių balių,kai  valgoma bendra vakarienė,prisigeriama ir taip "švenčiama". ( Nu taip kartais visai kūūl)

7) Aš baigiau? Mano asmeninė šventė,kurią ir švenčiu taip kaip noriu. Gal klausytis  džiazo ar   lošt online pokerį man daug mieliau.

Galėčiau vardint ir vardint. : )

 

Aišku kiekvienas turi savo nuomonę :)) Bet aš, manau, kad išleistuvių balius yra viena gražiausių švenčių gyvenime (taip aš taip manau ir nieko man nepadarysit:D), bus ką anūkam pasakot :) O su tais mokytojais tai pas mūsų nieko panašaus nėra, net neįsivaizduoju, kad taip galėtų būti, aj bet dzin :D Kaip bebūtų, linksmo Tau mokyklos baigimo, kiekvienas švenčiam savaip ;) 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 22:02:06 | Nuoroda

9 taskus praradai ir tik 70 %? Nesamone, 80 % tikrai :) nu nebent jau cia visi butu ziauriai gerai padare...

Žinutė parašyta: 2011-06-13 15:40:09 | Nuoroda

Dėkui už info :) Kiek pastebėjau simpatizuoji užsienio universitetams, bet aš vistiek linkusi tęsti mokslus Lietuvoje. Turbūt esu viena iš nedaugelio, kuri neplanuoja niekur išvykti nei studijuoti, nei po studijų... Bet aišku niekada nesakyk niekada :)

 

  Dar gal kas nors suteiktumėt kokios informacijos apie teisės studijas ?  Kur geriausia jas studijuoti Lietuvoje? P.s. sorry čia tema apie ekonomiką, bet vistiek..

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:57:02 | Nuoroda
pozityvi* rašė:

Sakykit ką norit,bet galbūt aš ir sureikšminu šią šventę,bet man ji tikrai svarbi.Nors nebuvo tie 12 metų patys nuostabiausi mano gyvenime,yra nemažai žmonių ,kurių nemėgstu,bet visgi tai paskutinis toks pasibuvimas kartu :) nors aišku,kiek žmonių,tiek nuomonių :)

 Pritariu šimtu procentu :) 

 

O dėl suknelės, ką merginos galvojat apie nuomą ? 

Žinutė parašyta: 2011-06-18 00:48:02 | Nuoroda

Dėkui už informaciją, kad nepagailėjot kelių minučių ir pasakėt tikrai labai įdomių dalykų, kurie mums būsimiems studenčiokams labai svarbūs.. :)

Aš irgi žadu studijuoti teisę tik dar galvoju VU ar MRU. Gal kas esat susidūrę ar šiaip girdėjot, ar vis dėlto sunku baigus teisę susirasti darbą? Juk kiekvienais metais tiek daug žmonių ją baigia... :( 

Dar gal žinot koks koficientas į vf ir vnf ? :) 

Dėkui iš anksto :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-18 20:09:28 | Nuoroda

Gal žinot koks pernai stojamasis balas buvo į MRU, VU IR VDU? :) į teisę žinoma )) 

Žinutė parašyta: 2011-06-18 21:44:58 | Nuoroda

Na kam įdomu turiu pažįstama iš taisymų tai jie jau baigė taisyti darbus penktadienį, bet dar kol suves į kompą ir procentus suskirstys nemažai laiko praeis... :) 

O šiaip sakė, kad buvo labai blogų ir labai gerų darbų,  o šimtukus gaus tik tie darbai, kurie grynai nė taško neprarado, nes ir vieną tašką praradus šimto nebus, nes daug darbų buvo idealūs. O dar sakė, kad buvo nemažai tuščių darbų, Nu žodžiu kiek žinau tiek pasakiau : ) 

Žinutė parašyta: 2011-06-18 21:51:21 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Mindauge rašė:

Na kam įdomu turiu pažįstama iš taisymų tai jie jau baigė taisyti darbus penktadienį, bet dar kol suves į kompą ir procentus suskirstys nemažai laiko praeis... :) 

O šiaip sakė, kad buvo labai blogų ir labai gerų darbų,  o šimtukus gaus tik tie darbai, kurie grynai nė taško neprarado, nes ir vieną tašką praradus šimto nebus, nes daug darbų buvo idealūs. O dar sakė, kad buvo nemažai tuščių darbų, Nu žodžiu kiek žinau tiek pasakiau : ) 

 Tai šimtukai tik tiem kas nei vieno taško neprarado? Rimtai? Olia... še tau, kad nori.

 Nu taip sakė, nes buvo daug idealių darbų, kur grynai nė taško neprarado. :)