Vartotojo zydre483 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 13:42:45 | Nuoroda

Sveiki, kaip nuotaikytes po rezultatu?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 13:46:31 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:
Igne rašė:
ditesaltyte rašė:

 97 gavau! :D Ką tik gavau žinutę! Valioooooo! :D

 Didžiausi sveikinimai!!!!! Čia tai vauuuu!!!! :)))

 ačiūūūū!!! :D ryte gavau žinutę, tai kai šokau iš lovos, bėgau mamos ieškot, klykt iš laimės:D labai bijojau, kad bus prastai, dabar galvoju, ar mokytoja nenusivylė, kad ne 100, nes ji labai tikėjos :D Aš jai sakiau, kad haliucinacijos jai :D SVEIKINU IR AŠ VISUS, ŠAUNUOLIAI!!

 Sveikinimai. As taip pat 97% gavau :) net rankos drebejo suzinojus :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 13:53:37 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

 sveikinuuu:)))

 Svarbiausia, daugiausia is mokyklos, o dar ir sese apdejau :) verruckt! :D

Žinutė parašyta: 2011-06-17 00:19:43 | Nuoroda

halo,
o kiek jus pvz pasirinkimu suraset tam prasyme?
girdejau, kad apie 20 galima, o as net 10 nesumastau :P

Žinutė parašyta: 2011-06-17 17:16:43 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
zydre483 rašė:

halo,
o kiek jus pvz pasirinkimu suraset tam prasyme?
girdejau, kad apie 20 galima, o as net 10 nesumastau :P

 galima 12, niekas neverčia tavęs pildyti visas

 oki doki, dekui :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 21:54:01 | Nuoroda

sveiki,
labai noreciau i kurybines industrijas, bet tai abejoju ar su 18,48 KB i vf istosiu, ka manot? ar apsimoka rizikuot ir rasyt i vnf? :)
laukiu jusu nuomoniu
 

Žinutė parašyta: 2011-07-16 22:00:54 | Nuoroda
Sraigt rašė:
zydre483 rašė:

sveiki,
labai noreciau i kurybines industrijas, bet tai abejoju ar su 18,48 KB i vf istosiu, ka manot? ar apsimoka rizikuot ir rasyt i vnf? :)
laukiu jusu nuomoniu
 

 O kodėl ne? Jei tavo prašyme liko vietų ir turėtum galimybę mokėti už studijas, rašyk. Neįstosi į vf, galbūt gausi pakvietimą į vnf (o jei į vf įstosi kur nors kitur, juk galėsi pasirinkti).

 na iseitu susimoket, bet siek tiek gaila tu pinigeliu :) oi kaip sunku siom dienom :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 01:05:49 | Nuoroda

18.48 KB bent teoriskai kaip nors gal i vf pavyktu, ar tik i vnf jau?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:12:43 | Nuoroda

VU vokiečių filologija ir norvegų kalba, vf 19.02

Žinutė parašyta: 2011-07-28 01:04:27 | Nuoroda

:) istojau ir as cia... dziaugiuosi... :DDDDD

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:26:40 | Nuoroda

gal kas žinote, kur galima sužinoti, kiek iš viso buvo laisvų vietų į tam tikras studijas? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:30:25 | Nuoroda
Domantė;] rašė:

čia abi merginos į vokiečių ir norvegų?:) kiek į jusų grupę priemė? kiek supratau vokiečių kalbą mokysimės bendrai, tik vokiečių norvegų atskirai:))

 na as tai vokieciu ir norvegu, o kiek priime tai nezinau net kur suzinot :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:38:30 | Nuoroda
Domantė;] rašė:

žiūrėjau lamoj, kad tik po 7 į nemokamas, o univiere buvo parašyta, kad vokiečių/ švedų tai 17 lyg grupej bus:)) beje tu jau sutarti pasirašei?:) kaip dėl bendrabučio reikaliukai?:)

 ooo, tai man pasiseke, kad as tarp tu 7 :D buvau siandien sutarties sudaryt, buvau maloniai nustebinta kad neteko ten kankintis, buvau trumpai informuota apie tolimesnius planus, o del barako tai parasiau prasyma tik, ten iki rugpjucio 17d, turi atsiusti i el.pasta ar gavau :D
o kaip tu? ta pati studiju kryptis?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:52:27 | Nuoroda
Domantė;] rašė:
zydre483 rašė:
Domantė;] rašė:

žiūrėjau lamoj, kad tik po 7 į nemokamas, o univiere buvo parašyta, kad vokiečių/ švedų tai 17 lyg grupej bus:)) beje tu jau sutarti pasirašei?:) kaip dėl bendrabučio reikaliukai?:)

 ooo, tai man pasiseke, kad as tarp tu 7 :D buvau siandien sutarties sudaryt, buvau maloniai nustebinta kad neteko ten kankintis, buvau trumpai informuota apie tolimesnius planus, o del barako tai parasiau prasyma tik, ten iki rugpjucio 17d, turi atsiusti i el.pasta ar gavau :D
o kaip tu? ta pati studiju kryptis?

 as irgi buvau snd, tikrai labai saunu, viskas taip organizuota koratoriai taip maloniai priima, jei kas padeda:) as irig taip pat tai tikiuos gaut baraka..;D as mokysiuos vokieciu filologija ir svedu kalba, norvegu kalbai truputi pritruko man:)

 na nieko tokio, sako svedu lengvesne :) malonu susipazint

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:57:36 | Nuoroda
Domantė;] rašė:
zydre483 rašė:
Domantė;] rašė:
zydre483 rašė:
Domantė;] rašė:

žiūrėjau lamoj, kad tik po 7 į nemokamas, o univiere buvo parašyta, kad vokiečių/ švedų tai 17 lyg grupej bus:)) beje tu jau sutarti pasirašei?:) kaip dėl bendrabučio reikaliukai?:)

 ooo, tai man pasiseke, kad as tarp tu 7 :D buvau siandien sutarties sudaryt, buvau maloniai nustebinta kad neteko ten kankintis, buvau trumpai informuota apie tolimesnius planus, o del barako tai parasiau prasyma tik, ten iki rugpjucio 17d, turi atsiusti i el.pasta ar gavau :D
o kaip tu? ta pati studiju kryptis?

 as irgi buvau snd, tikrai labai saunu, viskas taip organizuota koratoriai taip maloniai priima, jei kas padeda:) as irig taip pat tai tikiuos gaut baraka..;D as mokysiuos vokieciu filologija ir svedu kalba, norvegu kalbai truputi pritruko man:)

 na nieko tokio, sako svedu lengvesne :) malonu susipazint

 dziaugiuos ir i vokieciu/ svedu istojus:)) man taip pat;) kad daugiau cia musu atsirastu galetume labiau susipazint, kad rugsejo 1 butu drasiau;D

 Tai susirask mane facebook'e, palaikysim kontakta :D Žydrūnė Juodvalkytė