Vartotojo Protuberantas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:51:20 | Nuoroda

Iš tikrųjų šiais metais mažai, apie 3500. O praitais 4k buvo.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 00:07:31 | Nuoroda
liusi westenra rašė:

nu taj jeigu kils kartele taj irgi normaliai turetu buti, nes anais metais 4 taskus praradus galejo gauti simta ;D taj siemet tikrai nebus kad tik viena praradus 100% gaus gal du minimum o ir jeigu po to po viena taskeli nuiminetu taj nemazi pracentai gautuos

Jau radau vienam forume tokius pamastymus:

64-62-100%

61-60-99%

59-58-98%

57-56-97%

55-54-96%

ir t.t.

gali buti kad kazkas peza, bet taip logiskai gan pasirode :P

 Nesamonė visiška. Su 62-64 100% - tikėtina. O 54 taškai tai manau apie 84-88% labiau tikėtina negu 96%.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:07:33 | Nuoroda
Cristii rašė:
Doras rašė:

 Jei traktuojat egzaminą kaip loteriją, tai turbūt ir gyvenimas - loterija. Man, pavyzdžiui, kontroliniai klasėj buvo daug sunkesni nei šitas egzas...

 Aš pažįstu merginą, kuri mokydavosi 10-kais. Ir štai egzaminas, laimės dalykas, ji lietuvių egzo neišlaikė. Labai daug priklauso ir nuo pačio žmogaus. 

 Na tai abėjoju jos žiniomis. Tikriausiai nebuvo verta 10-tų jeigu net neišlaikė. Mokytojai irgi klaidą daro, kad per didelius pažymius rašo, tada mokiniai per daug savim pasitiki. O kas tikrai moka tai egzaminai ne joks laimės dalykas. Aš ne vieną merginą ir vaikiną pažįstu, kurie TIKRAI mokėjo ir išlaikė 90-100. Tai vat, nereikia čia dabar lele "egzaminas laimės dalykas" :D Čia pasiguost sau nebent taip gali jeigu neišlaikai.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:06:42 | Nuoroda

Kokie 12 13 19 20 23 atsakymai? Rašykit jeigu tikrai žinot, su argumentavimu būtų labai faina. Manau šitie daug kam užkliuvo, tai bus naudinga, jeigu pasvarstysim, kokie čia atsakymai :)

Šiaip 27 tai tikrai C (Uranas). 26 manau, kad D, tiesiog atmetimo būtų, nes kiti nelabai į temą. 28. B. O 29 manau logiškiausia C, bet tiksliai nežinau, kaip jūs manot?

Dėl sugertosios radiacijos dozės tai turėjo būt Grėjai (Gy). Čia neveltui mum, turbūt, po katastrofos Japonijoj davė šitą :) Tikriausiai daug kas bus sumaišę su Sivertais: Grėjai - sugertoji dozė, Sivertai - lygiavertė :) 

Kaip dar dėl II dalies 7, galvojat? Aš dėl šito abėjojau, nes vienu atvėju skaičiuodamas gavau 3, kitu 1.

Ir prašau pasakykit, kad 7 klausimo 4 (paskutinio) atsakymas šaknis2/2.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:22:21 | Nuoroda
someone_ rašė:

29 Neptūnas negali būti ?

į erdvę Uranas išspinduliuoja 13 % daugiau šilumos, negu jos gauna iš Saulės

Panašiai, kaip Jupiteris ir Saturnas, Neptūnas turi vidinį šilumos šaltinį - jis išskiria du su puse karto didesnę energiją, nei gauna iš Saulės.

Aš tai realiai nežinojau, bet mąsčiau, jei Neptūnas yra toliausiai nuo Saulės iš šitų planetų, tai mažiausiai gauna šilumos iš jos.

 Bet tada išeitų, kad visi atsakymai tinka, nes jeigu turi vidinį šaltinį, tai aišku ir išspinduliuoja jos daugiau negu gauna iš saulės. O vadovėlį 144psl. parašyta: "Uranas išspinduliuoja 30% daugiau šilumos, negu gauna jos iš Saulės." O prie jokios kitos planetos šios informacijos neradau.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:29:10 | Nuoroda
Bence rašė:

9 a tikrai nebus, tiesiog nelogiska kad dujoms pleciantis ju vidine energija didetu... Jei uzdavinio salyga performuluotumem taip kad duju temperatura palaikoma 25 laipsniai, (kitaip sakant vyksta izoterminis procesas) tuomet butu b. Todel manau kad labiausiai tiko c - dujoms pleciantis jos austa - mazeja ju vidine energija. Gal kas galetumet 7 paaiskint, kaip kunas turedamas 0,4 Ns kuno impulsa gali nejudanciam kunui perduoti dvigubai didesni? :)

 Tikrai keista, kad didėjant tūriui didėtų U. Tačiau pagal formule gaunasi U=3pV/2. Tai vat, nesuprantu, kodėl šiuo atvėju negalima šito naudot, o gal galima?

Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:30:50 | Nuoroda
someone_ rašė:
Protuberantas rašė:
someone_ rašė:

29 Neptūnas negali būti ?

į erdvę Uranas išspinduliuoja 13 % daugiau šilumos, negu jos gauna iš Saulės

Panašiai, kaip Jupiteris ir Saturnas, Neptūnas turi vidinį šilumos šaltinį - jis išskiria du su puse karto didesnę energiją, nei gauna iš Saulės.

Aš tai realiai nežinojau, bet mąsčiau, jei Neptūnas yra toliausiai nuo Saulės iš šitų planetų, tai mažiausiai gauna šilumos iš jos.

 Bet tada išeitų, kad visi atsakymai tinka, nes jeigu turi vidinį šaltinį, tai aišku ir išspinduliuoja jos daugiau negu gauna iš saulės. O vadovėlį 144psl. parašyta: "Uranas išspinduliuoja 30% daugiau šilumos, negu gauna jos iš Saulės." O prie jokios kitos planetos šios informacijos neradau.

 Tai čia juk klausia, kuris daugiausia. O spinduliuoja tikrai Uranas, Neptūnas ir Saturnas. Tik nežinia, kuri daugiau.

 Na taip, intriga išlieka. Bet greičiausiai, dėl to, kad knygoj buvo išskirtas Uranas kalbant apie išspinduliavimą, tai manau, kad tai turėtų būt teisingas atsakymas.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:38:34 | Nuoroda
someone_ rašė:
Bence rašė:

9 a tikrai nebus, tiesiog nelogiska kad dujoms pleciantis ju vidine energija didetu... Jei uzdavinio salyga performuluotumem taip kad duju temperatura palaikoma 25 laipsniai, (kitaip sakant vyksta izoterminis procesas) tuomet butu b. Todel manau kad labiausiai tiko c - dujoms pleciantis jos austa - mazeja ju vidine energija. Gal kas galetumet 7 paaiskint, kaip kunas turedamas 0,4 Ns kuno impulsa gali nejudanciam kunui perduoti dvigubai didesni? :)

 Čia klausia jėgos impulso.

Aš nežinau, ar gerai, bet irgi manau, kad 0,8Ns. Jėgos impulsas F*dt=m*dv . Kadangi tamprus smūgis, jis turėtų atšokt taipogi 2m/s ? Tada greičio pokytis dv=4m/s.

Nežinau, ar geras pavyzdys, bet saulės slėgis panašiai vyksta. jei gerai prisimenu, fotonai perduoda didesni impulsą atsispindėdami nuo baltos spalvos, negu tuo atveju, kai juodos spalvos yra sugeriami.

Vienu žodžiu, gal čia nusišneku..

 Teisingai, su šviesa. Juoda sugeria, nuo baltos atsispindi. Impulsas baltos didesnis.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:50:11 | Nuoroda

Tikriausiai neteisingas kažkas parašė :) Aš manau, kad D, tiesiog pagal periodus žiūrėjau, manau ta masė nieko nereiškia.


Žinutė parašyta: 2011-06-13 19:30:57 | Nuoroda

Gal kas žinot kur nukreiptas bangos pagreitis?

Žinutė parašyta: 2011-06-13 22:28:33 | Nuoroda
chey ;D rašė:

o gal žinot,kiek būtų galima tikėtis procentais surinkus 60 taškų,o kiek 70tšk??;DD

 Maždaug panašiai kiek ir taškų surinkai. Na galima pridėt šiaip kokius 4 (pagal praeitų metų egzaminą). Šiaip viskas priklauso bendro lygio.

Žinutė parašyta: 2011-06-14 10:53:12 | Nuoroda

Greitis tai bus į apačią, bet va dėl pagreičio intriga išlieka :)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 15:49:59 | Nuoroda

Neišmoksi chemijos niekaip. Kaip galima ją išmokt? Reikia jau gimus mokėt, kaip aš pavyzdžiui.

Žinutė parašyta: 2011-06-15 19:10:24 | Nuoroda

Sveiki, neradau šių metų fizikos temos, tai sukūriau naują. Planuoju stot į VU fizikos fakultetą, tik dar nežinau, kurią studijų programą pasirinkti. Svyruoju tarp MTFV, branduolinės, ir bendros fizikos. Gidėjau, kad bet kurią pabaigus diplomai nelabai skiriasi, nes vistiek visur gauni fizikos bakalaurą. Ar tai tiesa? Sako, kad MTFV lengviau mokytis ir nelabai noriu tos "grynos" fizikos.

Būtų įdomu išgirsi nuomones tų, kurie studijuoja fizikos fakultete :)  Taip pat kviečiu visus dalintis mintim, kurie žada studijuoti fiziką :)

Žinutė parašyta: 2011-06-15 23:39:36 | Nuoroda

Na žinau, kad kompiuterinė tai grynas programavimas c++. Ir tikrai reikia, kad jis patiktų, nes programuot reikia daug. Iš tikrųjų, šį specialybė labai perspektyvi. Programuotojų labai reikia. Esu girdėjęs, kad dirbt priima dar studijuonat. Taip pat konkursinis balas labai žemas, turiu omeny toks žemas, kad fizikos gali vos 50 išlaikyt, o kitų egzų ten iš viso nedaug ir įstosi. Stočiau čia, jeigu patinkų programuoti vien tik dėl didelių perspektyvų. Ir šiaip reikia daug prie kompo sėdėt :(

Žinutė parašyta: 2011-06-15 23:43:12 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

moderniųjų bla bla, tai ten ir matematiką mokosi ir fiziką ir anglų ir kitokį velnią, ekonomiką :) tai ne gryna fizika, bet ten ir šiaip daugiausia mechanika kiek žinau.
pati nenorėčiau į fiz, na bet paskutinėj vietoj sąraše įrašiau kompiuterinę fiziką :D bent jau kolkas..

 Tai aš suprantu, kad tas pavadinimas "moderniųjų technologijų" nieko nereiškia. Sako, kad čia tik taip sugalvojo, kad populiarumą padidint. Dar pridėjo žodį "vadyba" Ir iš tikrųjų, tai - viena populiariausių fizikos fakulteto programų. Apskritai, visose programose yra matematikos, anglų, darbo saugos ir t.t.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 22:51:37 | Nuoroda

Sveikas, dėkui, kad tiek daug parašei.

Na tai pabaigę telekomunikacijas gauna elektronikos inžinerijos bakalaurą, o visas likusias fizikos bakalaurą. Tai aš klausiu ar nėra didelio skirtumo tarp branduolinės ir  MTFV diplomo?

Ekonimiką tai kažkada norėjau studijuot, bet dabar neturiu didelio susižavėjimo ja. Gal tiesiog MTFV įdomiau, kad ne vien fiziką mokaisi, bet ir ekonomikos žinių gauni. O gal mane tiesiog, kaip ir daugelį, sužavėjo gražus pavadinimas. Kaip skaičiau vienam forume, sakė, kad čia specialiai taip, kad populiarumas būtų didelis, na ir iš tikrųjų, tai populiariausia fizikos fakulteto programa.

Bet manau labiausiai mane traukia ši programa dėl to, kad mokaisi ne tik fiziką, o ir kitą dalyką, nors kokia iš to kito dalyko nauda tai neaišku. Tuo tarpu pavyzdžiui bendro kurso fizikai labiau gilinasi į visokios teoremas, kurios yra gan sunkios ir, kaip iš kažko gidėjau, kartais neįdomios.

Žinutė parašyta: 2011-06-17 01:49:28 | Nuoroda
Bebriukas rašė:

 Pats galvoju stoti i VU telekomunikaciju fizika, bet dar krypsta akys i VGTU del to, jog skaiciau, kad   VU nelabai ten kas su fizikais (blogos darbo priemones, viskas atsilike ir t.t). Atsiras gal koks geradaris ir paaiskins visa padeti VU ? :)

 Bet esu girdėjęs tiek iš VGTU, tiek iš VU studijuojančių, kad VU tikrai geriau. Visi sako, jeigu svyruoji tarp VU ir VGTU tai be abėjonių imk VU. Gal VU neidealu, bet VGTU tai tikrai ne kas.

Žinutė parašyta: 2011-06-19 15:13:20 | Nuoroda

8, tikiuosi 100.

Žinutė parašyta: 2011-06-19 17:05:38 | Nuoroda

Yra