Vartotojo insomnia927 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-08 12:09:53 | Nuoroda

Sveiki, gal žinot, grafiką atsakymų lape reikia brėžti pieštuku ar tušinuku?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:38:17 | Nuoroda
Delčia rašė:

O kas nors planuojat į molekulinę biologiją ar genetiką?:)

 Planuojam, planuojam :) dabar atrodo, jog genetiką pirmu numeriu rašysiu, molekulinė telieka atsarginiu variantu, nors kas ten žino. Na o tu ką pirmu rašysi/parašei? Spėju, kad taip pat genetiką :D.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:47:34 | Nuoroda

Kiek diktuoja pats pavadinimas tai tos medicininės ir veterinarinės studijų programos bus orientuotos labiau į praktiką, kiek, žinoma, tai įmanoma genetikoj ir biochemijoj, manau. Kol neprasidėjo pačios studijos sunku kažką spresti.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:44:40 | Nuoroda
Delčia rašė:

 Aš tvirtai visiškai nesu apsisprendusi, bet, matyt, genetiką rašysiu:) Atrodo, ir ten, ir ten įdomu turėtų būti. Tik tiek, kad pirmu rašiusi mokelulinę ir, jeigu viskas eitųsi pagal planą, būčiau toliau pasirinkusi genetiką studijuoti, tad dabar galvoju, kad turbūt nuo genetikos iškart geriau pradėti:) Na, linkiu ir tau, ir sau įstoti, (galbūt) būsima kolega:)

O kas gi taip anksti jau būna tvirtai apsisprendęs :D? Aš irgi svajoju vienokiu ar kitokiu keliu atsidurti genetikos magistre, o čia štai proga tiesiai į genetiką... Aišku, molekulinė su šiuo mokslu irgi labai susijusi... vat ir nebežinai, staiga :D Aš irgi mums to paties linkiu ir viliuosi :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 17:53:32 | Nuoroda
Delčia rašė:
insomnia927 rašė:

O kas gi taip anksti jau būna tvirtai apsisprendęs :D?

 Būsimi medikai:D

 Gal, nežinau :D. Mano pažįstami "būsimi" medikai dar smarkiai dvejoja :D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 17:46:23 | Nuoroda

Atsiųskit ir man:  Ačiū.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:10:04 | Nuoroda
dovi rašė:

 Gal kas žinote kur galima rasti VU pernai metų  lenetlę su kokiu aukščiausiu ir žemiausiu balų žmogus pateko į vf vietą? Ieškau, bet kažkaip nerandu..

Štai čia  www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

Žinutė parašyta: 2011-07-21 14:35:57 | Nuoroda
gretukas* rašė:

 ar kas nors planuojate stoti i genetika?

 Taip

Žinutė parašyta: 2011-08-11 12:00:28 | Nuoroda
multipartite rašė:

Sveiki, as istojau per papildoma, gal turit skaipe kokia grupe? labai tvarkarasti butu idomu pamatyt jei toks jau yra :))

 Sveika :) skype chata turim, tad gali bandyt kuratorei Dovilei emailą rašyt, kad prijungtų, jei jos kontaktų skypej neturi. Nepasiseks - čia rašyk savo nicką. Na o dėl tvarkaraščio, tai jo projektas yra gmf'o puslapyje.