Vartotojo Bulius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:33:50 | Nuoroda

Aš dar gerai neatsisprendžiau, bet turbūt galvoju irgi studijuoti teisę MRU. Kaip manote, ar baigus studijas, išties bus sunku rasti darbą?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:49:18 | Nuoroda

Na jūs ir pavarėte.  Aš nesimokiau vokiečių kalbos, bet atrodo, gan sunku ją išmokti? O ar daug mokinių laikė vokiečių egzą visoje šalyje?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:45:03 | Nuoroda
SunDawn rašė:
RasaMe rašė:

 Vat as teise VU studinu,baigsiu(tikiuosi:D ) pirma kursa. Jei nori studinti teise tai tik VU,isskyrus jei ateity sieji su baudziamaja teise,nes mru kaip buvus policijos mokykla sioj srity yra tikrai geresne. mokslai is tikro yra labai sunkus:pirmam semestre vien todel kad apsiprasti reikejo,o antram jau del milzinisku apimciu:) sakoma ,kad po 3 kurso jau lengva pasidaro,o kaip bus matysim:D o vu todel,nes tik jo diplomas vertinamas. Yra buve nemazai konferenciju del darbo galimybiu ir pan,ir geriausiu lt advokatu kontoru nariai ir pan pasake ,kad mru studentans nera galimybiu pas juos gauti darba. Liudna,bet tokia realybe,toks nusistatymas. aisku ir vu baiges,kad gautum ta prestiza turesi belenkiek arti,kad nebutum vidutiniokas.:)

 Gaila, tik kad labai daug ir į VU pristoja, tai neleidžia tiems tikriesiems teisininkams atsisklesiti pilnai, dirbti produkyviai. O pačiai įdomios, nuoširdžiai, šios studijos? Iš pašaukimo?:) Ar studijuoji dėl prestižo, nes dauguma tai stoja dėl to. Ir labai gaila, nežiūri į tai, ką moka geriausiai...

 Kur tau tas prestižas po pedofilijos istorijos? Niekas nebetiki teisingumu :) Be to teisės studijos šiemet nepopuliarios pagal dabartinius pasirinkimus. Aš nežinau, kažkodėl norėčiau stoti į teisę.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 23:10:55 | Nuoroda

Kaip mante, ar 6iemet bus auk6tas balas norint stoti 5 MRU, VU teisę? Jei už matematiką išeina tik 5, o egzaminus išlaikyčiau neblogai, ar būtų įmanoma gauti vietą?

Žinutė parašyta: 2011-06-11 23:12:05 | Nuoroda
Bulius rašė:

Kaip mante, ar 6iemet bus auk6tas balas norint stoti 5 MRU, VU teisę? Jei už matematiką išeina tik 5, o egzaminus išlaikyčiau neblogai, ar būtų įmanoma gauti vietą?

 Edit: Kaip manote, ar šiemet bus aukštas balas norint stoti į MRU, VU teisę? Jei už matematiką išeina tik 5, o egzaminus išlaikyčiau neblogai, ar būtų įmanoma gauti vietą?

Žinutė parašyta: 2011-06-14 23:22:51 | Nuoroda

Mane irgi tai domintų. O tarp to MRU visos teisės sritis tokios ,,supolicintos"? Aš noriu teisę, bet ne kokią kur su muitine susiję... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-15 10:30:44 | Nuoroda

Ar galima studijuoti kur nors normalią teisę? Noriu teisės, bet ne muitinės veiklos? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-17 10:04:54 | Nuoroda

Tai jau teises studijas man pamiršti, jei už anglų tik 16%?

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:07:09 | Nuoroda

Aš nesuprantu dėl tų prašymų, kaip galima jau registruotis, jei dar nežinome egzaminų rezultatų? Ar reikia taip skubėti, nes gali nebelikti vietų ar kaip?

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:21:49 | Nuoroda
nepieva rašė:
Bulius rašė:

Aš nesuprantu dėl tų prašymų, kaip galima jau registruotis, jei dar nežinome egzaminų rezultatų? Ar reikia taip skubėti, nes gali nebelikti vietų ar kaip?

 Tai redaguot galima iki paskutinės dienos

 O tai kaip dėl tų vietų? Kada paskirsto? Ar tiesa, kad žiūri, kas greičiau prisiregistravo? Nes aš galvojau, kad neverta registruotis, kol dar nėra rezultatų... O šiandien tipo prigasdino, kad greičiau registruočiaus, nes vietų nebebus...

Žinutė parašyta: 2011-06-17 19:13:58 | Nuoroda
Afera rašė:

 stokit, mielai priimsim ;) 
specialybe gera, tik nemanykit kad istoje su zemais balais leisit sau studentauti :)
universitetas sugrieztino taisykles, todel pagalvokit dukart.

 Tai ir stojamajo balas aukštesnis? Jaučiu nebeįmanoma įstoti į teisę, nes anglų tik 16%, nors dar yra vilčių, kad už istoriją ir lietuvių gausiu nemažai... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-18 18:14:25 | Nuoroda
Acme. rašė:

o as kazka girdejau kad MRU i kauna persikele, ar tik koks fakultetas?

 O kaip tau atrodo? Turbūt, kad tik fakultetas... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-18 18:19:13 | Nuoroda

Tikiuosi, kad šiemet nebus daug stojančių ir dėl to galėsiu įstoti su ne pačiais aukščiausiais balais :D

Žinutė parašyta: 2011-06-18 18:24:35 | Nuoroda

Ar jau visi užpildėte prašymus? Kažkaip neprisiverčiu to padaryti. Kažkaip norsi sulaukti visų rezultatų, o tik tada rašyti... Ar darau klaidą?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 18:56:11 | Nuoroda

  Labas vakaras... Jau pats laikas galutinai nuspręsti kur stoti, tačiau vis dar neišsirenku... Laikiau egzaminus tokius: lietuvių, anglų, istoriją (valstybinius). Šiaip labiau tinka man socialiniai mokslai arba kas nors prie meno. Esu humanitaras, o ne realistas. Kolkas tenkina tik teisės studijų pasirinkimas... Gal kas galite pasidalinti savo patirtimi, kur būtų galima studijuoti ir ką ,su mano minėtais egzaminais? Gal jūs būtet tokioje situacijoje kaip mano, ir ką pasirinkote?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 20:12:08 | Nuoroda

Kur daugiau? Ar niekas nepatarsite? Kur jūs stosite su tokiais egzais?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 20:13:37 | Nuoroda

Tai kur geriausia mokytis teisę? VU ar MRU? Kas žinote iš patirties...?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:34:22 | Nuoroda
emmmule rašė:

 pernai stojant į vf teisę minimalus balas buvo 19,06 į teisę ir valdymą irgi 19,06..

teisės bei teisės ir valdymo studijos kainuoja 3892 lt metams.

 Nu šakės. Tai kaip toks didelis balas? Reikai egzaminus išlaikyti po 90% ? Ar čia tik į nemokamą taip?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 16:44:25 | Nuoroda

Vis dar neįsirenku kur studijuoti...  Gal dar kas pasidalinsite informacija, kur stosite su  minėtais egzaminais?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 17:07:43 | Nuoroda

Ar kas nors mokatės šią specialybę ar jau baigėte mokytis? Kas poto? Ar ši specialybė tiems, kurie nori įkurti restoraną?