Vartotojo Kuisys pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-08 23:23:14 | Nuoroda

Sveiki, planuoju pasirinkt prekybos vadybą klaipėdoje ar finansus "kvk" gal yra studijuojančių šią specialybę, kaip sekasi, ar nesigailite ? Kurią specialybe vertingiau pasirinkus  ? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 10:45:59 | Nuoroda
Miixas rašė:


 

kokių egzaminų reik kūno kultūrai ? ir kokių treniravimo sistemoms ?

 Abioms specialybems tokių pačių. Pagrindinis biologija, kiti tai užsienio kalba ir lietuvių kalba,bei kuno kulturos metinis pazimys

Žinutė parašyta: 2011-06-21 10:54:49 | Nuoroda

Sveiki, norėjau paklausti gal kas žadat čia mokytis,arba mokotės dabar ? Ar nesigailit, o gal patarimų kokių turite,kokias specialybes mokotės ? Nes aš čia planuoju apsistoti

Žinutė parašyta: 2011-07-01 00:14:24 | Nuoroda

Kodėl dauguma vengia kalbėti apie vedybos studijas ? Kuom bloga vadybininko profesija ? Kame čia bėda ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:28:33 | Nuoroda

jei nori finansuojamos vietos,tada reikia egzaminus but is laikius ne maziau ~90procentu

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:21:57 | Nuoroda

 pagal lamabpo skaiciuokle mano balas 11.34, kaip manot ar siais metais galima tiketis mazesnio balo VF vietai ? :)) nes susidomejau sia spec

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:05:48 | Nuoroda

Sveiki :) žiūrinėju šią spec. Kauno kolegija. gal yra studijuojančių arba galvojančių apie šią ? ką manot, kaip sekasi mokintis,ar apsimoka? 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:37:40 | Nuoroda

 o gal but tu zinai su kokia programa ir kokiomis kalbomis ten moko programuoti ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 23:02:38 | Nuoroda

Gal žinote su kokia programa ir kokiomis kalbomis mokoma per programavimo pamokas ? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:01:35 | Nuoroda

 Nu vyrai !?! ;D bus studijuojančiu Kompiuteriniu tinklu administravima ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:01:36 | Nuoroda

 Nu vyrai !?! ;D bus studijuojančiu Kompiuteriniu tinklu administravima ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:23:07 | Nuoroda
gabrikas1 rašė:

 HELP HELP HELP! 
nieko nesuprantu as tuose parasymuose del prioritetu. Galima zymeti NL, I, NL ir I, I ir NL. 
apacioje parasyta :
NL - nuolatinė studijų forma, I - ištęstinė studijų forma; NL(S) - nuolatinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu, NL(V) - nuolatinės studijos, vykdomos vakariniu tvarkaraščiu, I(S) - ištęstinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu.
Bet as noriu tik vakarinio. Arba galu gale neakivaisciai. Tikrai zinau kad mano specetbes kur noriu stoti yra vakarinis.. KAIP ZYMET??

 

 Jei nori į vakarines, tai žymėk I raidė, (ištęstinės)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:23:43 | Nuoroda
anders rašė:

Sveiki, užpildžiau viską kur stot žadu, na tas 12 specialybių. Klausimas, kur nors turi rašyti mano išlaikytus egzaminus ir jų rezultatus, ar ne? Nes dabar tai nieko tikrai nerašo ir nežinau ar viskas gerai. Dėkui :) 

 Niekur jų neturi rašyti.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:26:53 | Nuoroda

 Pirmu ir antru numeriu pas mane KK :)) noriu VF ir barako :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 21:00:27 | Nuoroda

 Aš siųlau Turizmo ir viešbučių adminstravimą :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 09:42:37 | Nuoroda
Dovilez rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:
Dovilez rašė:

Sveiki :) gal kas tiksliai zino kokius dokumentus reiks nusivesti i univera kai jau istosim? :)

 Na, ir man įdomu, ar ten reikia sveikatos pažymos, ar ją vėliau atnešti reikia?

 va butent as del sveikatos apzymos irgi mastau :) nes mano daktare iseis atostogu o tada jau tiu tiu univerui... :)

Atėjęs pasirašyti sutartį su aukštąja mokykla, stojantysis privalo turėti:

  • ID kortelę arba pasą;
  • asmens fotonuotrauką;
  • brandos atestatą ir jo priedą arba kitus brandos išsilavinimą liudijančius dokumentus;
  • suaugusiųjų mokymo centro pažymą apie metinius dalykų pažymius;
  • pažymas apie perlaikytus arba papildomai laikytus egzaminus;
  • diplomą ir jo priedėlį, jeigu baigta aukštoji arba aukštesnioji mokykla;
  • Studijų kokybės vertinimo centro išduotus dokumentus, patvirtinančius ne Lietuvos Respublikos mokyklose įgytą ne žemesnį kaip vidurinį ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • visus kitus papildomus išsilavinimą liudijančius dokumentus;
  • tarptautinių ir šalies olimpiadų arba konkursų I-III vietų laimėtojams – tai įrodančius dokumentus;
  • dokumentą, patvirtinantį pavardės keitimą, jeigu ne visi dokumentai yra pa pačia pavarde.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 22:48:11 | Nuoroda

 1 KK - kompiuteriniu tinklu administravimas vf

2. KK - prekybos vadyba vf

Žinutė parašyta: 2011-07-14 14:01:29 | Nuoroda
Dovilez rašė:
Protuberantas rašė:

O kada čia tie rezultatai kampe bus?

 as tai girdejau kad siandien turi but bet kaip ner taip ner :)

 Visa diena dar prieš akis

Žinutė parašyta: 2011-07-14 16:22:47 | Nuoroda
Seltiksas rašė:

Patarciau prasymuose pirmiausia rasyti vf vietas,nes yra buve,kad zmones patenka i mokama,su tokiu balu kokio butu uzteke i vf 

 O tu pazysti tokiu kurie pirma raso vnf tada tik vf ? :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-14 19:41:11 | Nuoroda
candya rašė:

Žmonės, o jeigu tarkim įstojo ten, kur rašiau pirmu numeriu, tai į kitus jau nebežiūri net?

 nebžiūri,o kam tau reikia kitų ? patį pirmą rašyk tą kur labiausiai nori