Vartotojo Govinda pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 11:17:38 | Nuoroda

Sveiki Ar yra stosiančių į indologiją ar kitas orientalistikos šakas? Mane labai sudomino studijų programa, pati jau seniai domiuosi Rytų kultūra bei religijomis. Tačiau stojant reikalingas ir metinis geografijos pažymys, kurio, deja, neturėsiu... Tikiuosi, pavyks įstoti bent jau į mokamą vietą...

Žinutė parašyta: 2011-06-09 11:36:01 | Nuoroda

Sveiki:) Gal yra studijuojančių indologiją? Kokie įspūdžiai? Jau prieš kelis metus susidomėjau šia studijų programa, tačiau, kiek žinau, įstoti pakankamai nelengva, balai gana aukšti. Be to, neturiu metinio geografijos pažymio, tad vargu, ar yra šansų įstoti į vf, nebent į mokamą vietą...

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:00:32 | Nuoroda

Jau baisoka, kad galiu neišlaikyti, jei 100% - tik visus balus surinkusiems..

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:06:30 | Nuoroda

Koks dar efektas... Esu visiška humanitarė, bet beviltiška tiksliukė. Matematiką papildomai lankiau, o daugiau 6 metiniame 11-12kl neturėjau... Nesu tas viskam gabus žmogus, dėl šito egzamino tikrai bijau, kam tokia ironija...

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:18:27 | Nuoroda
Mindauge rašė:
Beprotybė rašė:

 Ai pagavau,kad sakai,kad gali neišlaikyt ir gauni 80 ar tai 90,daug didesnis efektas. Joo,protingai. 

 Nepyk, bet Tu tik ironizuot ir temoki, gal čia kalba tavo pavydas, kad kiti moka geriau nei tu. : ) 

 Tokiais atvejais ta ironija tikrai skaudžiai veikia. Atrodo, ateini pasikonsultuoti, galbūt kiek nusiraminti, pasitarti, o turi pasijusti taip, lyg būtum atėjęs čia sąmoningai su savo balais "pasimaivyti"... Jei vietoj 94% būčiau įrašiusi 14%, gal palankiau žiūrėtų?.. Suprantu, kad pavydas šioje vietoje užima savą rolę, bet jis visai nelogiškas ir tie žmonės, gavę geriau, niekuo dėti. Gal man dabar pykti už tai, kad kažkas gavo 100, o aš - 94, nors taškų skirtumas juokingai menkas?..

Žinutė parašyta: 2011-06-18 22:21:19 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Taika? Taika,aš ne iš pikto. : D ~

Paveikslėlis

 Taip. :D Nervai visų "perdeginėja"... :)

Žinutė parašyta: 2011-06-19 11:11:00 | Nuoroda
Simutėė rašė:

Sveiki, kaip manote, kiek galima tiketis balu uz 49 taskus?

 Aš suprantu, kad įdomu, bet čia besilankantieji nežino, kaip egzaminas buvo išlaikytas respublikos mastu - priburti galima daug, o tiesos kiek bus, tai nežinia. Pamatysi rezultatus, tada ir sužinosi. Vis tiek nieko nebepakeisi... Man belieka melstis, kad išlaikyčiau :D

Žinutė parašyta: 2011-06-19 19:03:24 | Nuoroda

Metinis 6, būtų gerai, jei bent 40% gaučiau... :D Į daugiau ir nepretenduoju - laikiau tik todėl, kad kelis metus ėjau papildomai, nenorėjau, kad sumokėti pinigai taip "nuplauktų"... Bet, kai nesi matematikas, niekada tokiu ir nebūsi - faktas. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 12:44:48 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

Ech, taip. Malonu, kad atpažįstama esu. ;)

Na, tiesa, studijavau filosofiją, bet labai greitai pajutau, kad ten ne mano rogės... 2010m. pavasarį rinkausi tarp istorijos, filosofijos ir indologijos. Istorija iškart kažkaip atkrito, o į indologiją, jei atvirai, kiek pabijojau, ir pasirinkau, jei taip galima sakyti, kažką ,,artimesio Lietuvai''. Ir visgi... filosofijoje man kažko trūksta... visų pirma, negerai tas, kad tiek VU, tiek kitur studijuojama tik Vakarų filosofijos tradicija, Rytai įvardinami kaip ,,neturintys filosofijos'', o ir šiaip, ten būdama, jaučiau beprasmybės dvelksmą... Taip pat galima paminėti tai, kad traukdama filosofijon gerai nežinojau, kur einu... Todėl dabar, prieš stodama į OC nepasilieku tik su svajonėmis, viltimis ir dvejonėmis, bet savarankiškai mokausi hindi kalbos, šiek tiek domėjausi hinduizmu, o čia >> audriusbeinorius.blogspot.com radau daug įdomios garsinės medžiagos Rytų tema. Tikiuosi, šįkart nepaklysti. :)

 Gal pasidalintum hindi kalbos mokymosi metodais? :) Kažkada ieškojau kokio nors vadovėlio ar bent jau menkos užuominos, nuo ko pradėti, bet nieko neradau - matyt, per didelė egzotika šita kalba... :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 23:16:11 | Nuoroda

Jei nori perlaikyti egzaminą (tą, kurį laikei ir metus prieš tai), tai irgi reikės mokėti?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 23:19:34 | Nuoroda
sanemis rašė:
Govinda rašė:

Jei nori perlaikyti egzaminą (tą, kurį laikei ir metus prieš tai), tai irgi reikės mokėti?

 Už kiekvieną perlaikomą egzaminą reikia mokėti 50 litų.

 Aišku. Ačiū už info. :) Na, kainos dar visai normos ribose...

Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:05:18 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 1. Ar skirtingos morales normos tai atsvara tarp zmonių? 

2. Kaip lietuviu kurejai vaizduoja nuosaikinguma? 

Tokios ziauros temos, ar tiks nereiks kitais metais perlaikyti, per pagrindine sesija jau bent zinociau ka rasyti... 

 Rašinius visada rašiau tikrai gerai, bet šitos temos be abejonės vertos "tylos minutės"...

Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:26:39 | Nuoroda
Boombling rašė:
Mirtishiukas rašė:
Boombling rašė:
Buk_laimingas rašė:

 1. Ar skirtingos morales normos tai atsvara tarp zmonių? 

2. Kaip lietuviu kurejai vaizduoja nuosaikinguma? 

Tokios ziauros temos, ar tiks nereiks kitais metais perlaikyti, per pagrindine sesija jau bent zinociau ka rasyti... 

 Temos tai eina na...  Rimtai eina na  :DDD Pzdc, jaučiu būčiau isteriškai nusižvengus,o po to ir apsiverkus. Naa, pirma tema tokia dar dar... Išsinagrinėji kas tos moralės normos,gali kaip pvz šiandieninę visuomenę paimt,po to nurodyt opoziciją ir pradėt remtis,bet čia žiauru. Jei supaprastint temą,tai čia gautus, ar tos moralės normos išskiria žmones, ar taip?

 visų pirma kas tos moralės normos :D o ta atsvara kaip svarstyklės :D tu su savo normom, aš su savo ir mes va išlyginam viską.. tipo vienas kitą papildo :D bet kuo remtis... nu čia žiauresnės nei mūsų daugdaug kartų.

 Bet rimtai, iš didelio rašto išėjo iš krašto,koooma. Nuosaikingumas... Nu pz, jomajo, ale taip aktualu jaunam žmogui kaip vaizduoja nuosaikingumą, TIKRAI labai aktualu.

 Negi nepastebejot, šiais metais NEC'as naudojasi atvirkštine psichologija - deda temas, kurios mums visiškai neaktualios, tačiau kiekvienas, norėdamas geresnio rezultato, privalo šventai įtikėti tuo nesamu aktualumu... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-23 09:57:31 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:

Na, mano istorija tokia: iš pradžių ieškojau informacijos internete, radau keletą naudingų svetainių, kur išmokau raidyną:

SUPERINIS DALYKAS >>> www.avashy.com/hindiscripttutor.htm

GAL PRAVERS >>> www.linguanaut.com/hindi_keyboard.htm

O šiaip... galiausiai nusipirkau R. Singh vadovėlį. Taip taip, teisingai supratai, vadovėlis lietuvių kalba :) Tikrai netikėta, bet gana nebloga knyga, kurią VU knygyne nusipirkau vos už 13 Lt. :P

www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9789955333661

www.leidykla.vu.lt/rengiami/?tx_ttproducts_pi1%5BbackPID%5D=13&tx_ttproducts_pi1%5Bproduct%5D=721&tx_ttproducts_pi1%5Bsa%5D=20

Esu mačiusi Vilniaus centriniame knygyne tą vadovėlį dar. Tai tiek :) Savarankiškai pradmenis pasidaryti tikrai galima. Sėkmės.

Ačiū. :) Gaila, esu ne vilnietė - jeigu kas, ieškosiu to vadovėlio pirkti internete. Šiaip tikrai įdomu bent kiek susipažinti su ta kalba. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-24 17:14:08 | Nuoroda

Kažkas iš šio forumo minėjo, kad lietuvių k. rezultatai turėtų pasirodyti jau pirmadienį, bet šiaip jau labai abejotina, nes NEC'as naujienose kol kas nepatalpino jokio pranešimo...

Žinutė parašyta: 2011-06-24 17:19:39 | Nuoroda
lietum rašė:

Matematikos nesidomėjau, kadangi nelaikiau :)

O lietuvių pirmadienį dar nebus, bus tik 30 :)

 NEC'as turi tiesiog stebėtinas galias kankinti... :D Jau taip tikėjausi, kad bus pirmadienį... ką gi, ilgai laukus teks palaukti dar... ilgiau... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-25 13:50:23 | Nuoroda

Gal kas nors numanote, kada turėtų pasirodyti rezultatai? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:29:16 | Nuoroda
Aiwa* rašė:

O as norejau pasiteirauti, tarkim as laikiau vokieciu kalbos egzamina, o manes netenkina balai, bet as istoju i koki universiteta, o kitais metais noriu perlaikyti vokieciu egzamina. Ar jei studijuosiu galesiu perlaikyti abituros egzamina?

 Taip, gali. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 11:47:43 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
Aiwa* rašė:

O as norejau pasiteirauti, tarkim as laikiau vokieciu kalbos egzamina, o manes netenkina balai, bet as istoju i koki universiteta, o kitais metais noriu perlaikyti vokieciu egzamina. Ar jei studijuosiu galesiu perlaikyti abituros egzamina?

 Žinoma gali, tiesiog reikės dometis kada jau galima bus paduoti dokumentus, kad nepaveluoti ir reikes susimoketi uz viena egzamina 50lt. Gali laikyt net tuos egzus kuriu nesi laikes, gali perlaikyt jau laikytus egzus. :)

 Jau yra biologijos VBE rezultatai? :o Lietuvių laikėme daugiau nei savaitę prieš, bet dar nepaskelbia rezultatų... Nesąmonė... :/

Žinutė parašyta: 2011-07-01 16:41:36 | Nuoroda

Tikėjausi 30 proc., o apie tiek net nesapnavau... :D Rezultatas gal ir neblizgantis, bet vis tiek jaučiuosi "iššokusi aukščiau bambos"... :)