Vartotojo Simonaitis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 19:43:54 | Nuoroda

81%, laikiau dėl idomumo, šio egzamino balo, kur aš stosiu niekur nereiks :)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 20:46:53 | Nuoroda

Nusipirk egzaminus. Ne, ne jai rimtai, tai eik papildomai mokintis, skaityk daug literatūros, spręsk egzaminus nu ir gal išmoksi.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:20:10 | Nuoroda

Ar įmanoma į kauno kolegija, dantų technologija su 16.1balu vf istot?

Žinutė parašyta: 2011-07-10 11:02:48 | Nuoroda

Kaip manot, koks gali būti KB į vf grupę? Jaučiu, kad man nelabai yra šansų ten pakliut :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:00:52 | Nuoroda
WakingLife rašė:
Simonaitis rašė:

Kaip manot, koks gali būti KB į vf grupę? Jaučiu, kad man nelabai yra šansų ten pakliut :D

 Na, 2010 metų KB į finansuojamą vietą buvo atrodo tik 15,44, labai tikiuosi, kad šiemet nekils.

O koks tavo balas?

 Bliooo, labai tikiuosi :D 15,66 ant ribos, tikiuosi nekils baisiai balas :>

Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:25:28 | Nuoroda
zMoGaS rašė:

 O kodel jus norit i veterinarija? Cia siaip idomu :)

 Vieni iš reikalo, kiti tai šiaip gyvių mylėtojai ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:28:11 | Nuoroda
doubtful rašė:

nu zjb jei tai tiesa;D dvylika metu esi tarp pirmunu, egzus islaikai aukstais balais, pazymiai puikus, tada viena karta susiveli per iskaita ir atia diplomui su pagyrimu;D

turbut dar pasiskambinsiu i mokykla pasiteiraut, nes nesamone biskuti.

 Nereikėjo užgert prieš įskaitas ;D nesuprantu kokia nauda iš to pagyrimo, vistiek jis nieko nelemia.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:34:54 | Nuoroda

Sveikučiai (-tės),

Gal žinot koks maždaug nusimato farmakotechnikos vf balas? Ir ar šiuo metu įmanoma baigus šią specialybę, metus ar kiek ten trunka toliau tie mokslai, įgauti farmacijos bakalaurą? (Čia kažkur skaičiau) :D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 13:38:18 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
Simonaitis rašė:

Sveikučiai (-tės),

Gal žinot koks maždaug nusimato farmakotechnikos vf balas? Ir ar šiuo metu įmanoma baigus šią specialybę, metus ar kiek ten trunka toliau tie mokslai, įgauti farmacijos bakalaurą? (Čia kažkur skaičiau) :D

 Labas, dėl balo nežinau, bet kai kolegijoj 3 metus pasimokai jau ir įgyji tą farmacijos profesinį bakalaurą :) (o universitete įgyji farmacijos magistrą)..

 Ou, labai dėkui už info :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:38:22 | Nuoroda
Cartman rašė:

 Geriausi aisku macbookai, bet jie brangus.

 Argumentuok, kuom tau jie geri? Mano nuomone, kaip tik nepirkti macbook'o, nes jo valdymas šūdinas, jis skirtas daugiau kompiuterių asams, t.y programuotojams ir t.t, jis yra sutelktas daugiau dirbti ties dizainu, kodavimu ir t.t. Šiaip pats naudoju ASUS'ą B43J-VO032X 14'', išties geras aparatas.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:40:47 | Nuoroda
drauge_ieva rašė:

Sveiki,

Ei, išmanantys apie kompiuterius, gal galit pasiūlyti loptopą, ne žaidimams, o kasdieniniam naudojimui, studijoms. Norėčiau nesunkaus, kad būtų patogu nešioti. O šiaip tai nieko nenusimanau apie kompiuterinę techniką, tai norėčiau jūsų patarimo :) 

 Asus eee pirk, jai nedirbsi su autocadu, solidworks'ais 3dmax'ais ir t.t

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:38:51 | Nuoroda
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:40:17 | Nuoroda

Farmakotechnika baigus, tai tik išlyginamasias imti ir gauti farmacijos magistrą, bent jau mano nuomone :?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:48:27 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

 O gaila:)  Tokia gera chebra buvo susirinkus :)

 Atsiras ta chebra, jokinu ;D supranti vasara dabar, visi garina prie vandens ar šiaip su draugais, tingisi tupėt prie to pc ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:55:05 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

 O gaila:)  Tokia gera chebra buvo susirinkus :)

 Atsiras ta chebra, jokinu ;D supranti vasara dabar, visi garina prie vandens ar šiaip su draugais, tingisi tupėt prie to pc ;D

 As irgi joikinau :D tik gal zvenga ten det reikejo :)  Vakar kol manes pacios nebuvo tai visi kazkokie itartinai aktyvus buvo, o dabar - ramu :D

Tai matyt jau viskas apkalbėta, nėr čia ko daugiau viniot į vatą, susitiksim poto visi univere ir apšnekėsim ko dar kas nežino :D o dabar reik tik ilsėtis, paskutinė rami vasara :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:57:12 | Nuoroda
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Veterinoriams nereik manrodos, tik medikams, nes jiem ten yra kažkokia anglų kalbos paskaita ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:01:35 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Veterinoriams nereik manrodos, tik medikams, nes jiem ten yra kažkokia anglų kalbos paskaita ;D

 Ir veterinaram yra uzsienio kalbos paskaitos lyg ir :)

 Gali būt, dar girdėjau pagal tą anglų kalbos testo išlaikymą, juos skirsto į grupes, ir dar žinau, kad gali ir prastai išlaikyti ir pateksi į draugiškesnę grupę, nes tie kurie gerai išlaiko, dažniausiai būna gudročiai ir savanaudžiai, kurie nelabai nori dalintis konspektais ir t.t :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:17:46 | Nuoroda

Tikiuosi įstosiu su 15.66 KB į vf, nebandot nieks užimti mano vietos, šalinuosi iš šito forumo iki liepos 25d, užteks jau čia skaityt :D


Žinutė parašyta: 2011-07-14 18:14:59 | Nuoroda
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 o mai gad, kur čia taip rašo? :> blio tai kur stoti, nes aš sutvertas vaistus gaminti, o į farmaciją į mokamą nesinori bent jau dabar stoti :D

Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:11:36 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:

 Panaikino šiai specialybei išlyginamąsias :(

 o mai gad, kur čia taip rašo? :> blio tai kur stoti, nes aš sutvertas vaistus gaminti, o į farmaciją į mokamą nesinori bent jau dabar stoti :D

 Tai bandyk į nemokamą stot..gal pasiseks ;) tai visur rašo ;D šiemet paskutinį kartą farmakotechnikus iš KK priima.

 tai jau tikrai, kad abejoju, su 15.66 balu :D negerai, reiks kažką mastyt :) nes kiek skaičiau LSMU farmacijoj yra gana sunku, daug chemijos ir t.t, o aš kai toks nemokslininkas, tai ir iškrisčiau po pirmo kurso :D