Vartotojo Liūtaširdis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-13 12:47:50 | Nuoroda

Sveiki!

 

Sunku gal ir paaiškinti tokį mano pasirinkimą, bet taip jau įvyko, kad nukrypau link kalbų... :) Pirmu numeriu rašiau KU lietuvių filologiją + švedų kalba, antru - lietuvių kalbą + režisūrą... Tikiuosi, filologų būrelis gausės ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:06:27 | Nuoroda

Na, mano nuomone, VPU tikrai prestiziškesnis... :) Aš tik pirmoj vietoj dėjau KU, nes neatsispiriu pajūriui... Kokią čia sritį nusižiūrėjai? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-15 23:58:00 | Nuoroda

Šiais sunkiais studentų laikais į gyvenimą galima pažvelgti ir su ironija... Materialistai - pasaulio variklis :D Man, pavyzdžiui, Klaipėda irgi netoli, tad artimam miestui dedu gan didelį pliusą :))

Žinutė parašyta: 2011-06-19 18:20:30 | Nuoroda
ylksis rašė:

Liūtaširdi, bus keista merginoms, kai turės grupėje kokius tris  vaikinus:)

Mėja, dabar VPU leidžia pasirinkti antrą specialybę - teksto redegavimą arba žurnalistiką. Dėl pedagogo, taip, būna praktikos, mokaisi taip dalykus, kurie susiję su ja, bet iš dalies jie tau pravers ateityje. Nežinau, galbūt atlikdama praktiką, atsiras pašaukimas būti mokytoja:)

Jei norite ką plačiau sužinoti apie studijas, rašykite:)

 Ylksi, pritariu, joms tikrai bus keista, bet aš savo pasirinkimą vertinu teigiamai ir dėl to nė kiek nesigailiu.. Juk noriu mokytis tai, kas patinka, o ne tai, kas paklausu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 12:41:26 | Nuoroda
ylksis rašė:

Studijuoju VPU, pirmą kursą baigiau. Mokytis, tai nežinau, priklauso nuo žmogaus, šiaip nėra lengva, ypač prieš koliokviumus ar egzaminą. Tikrai mokykloje mažesnės apimtys būna. O dėl knygų, pirmam semestre skaitysite, jei mokysitės VPU Antikos kūrinius, antram semestre grožinę literatūra. Reikia skaityti tikrai, bet kartais gali perskaityti analizę ar dar ką nors kitą. Jei patinka lietuvių kalba, tai neišsigąsk ir studijuok. Nėra niekur lengva studijuoti, tikrai spėti galima, mokytis gerai taip pat, turėti laisvalaikio irgi.

Liūtaširdi, pritariu, jei mėgstamas dalykas, tą ir studijuok, nesvarbu, kaip kiti į tave žiūrės, ką norės žmonės manyti:)

 Sakoma, kad VPU ar kitam pedagoginiam (kalbu apie lietuvių filologiją) studentai žymiai daugiau skaito nei tarkim kokiam KU, kur nėra pedagoginio... Tiesa ar mitas? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:50:44 | Nuoroda
ylksis rašė:

Tiksliai  nežinau, bet, nesuprantu, jei jus norite studijuoti lietuvių filologiją, tai ko bijote to skaitymo?:) Tikrai nėra tiek daug skaityti, kad nieko kito nematysi. Viską įmanoma perskaityti, ką dėstytojai užduoda.

 Tas skaitymas ir negąsdina, anaiptol, tiesiog nuogirdos tokios... :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 23:46:49 | Nuoroda

Nežinau, čia į temą ar ne, bet ar galim šitą skyrelį vadint literatų būreliu? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 14:21:38 | Nuoroda

Sveiki!

Gal kas turit patirties su KU bendrabučiais? Būtų labai malonu ką nors išgirst :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 14:38:52 | Nuoroda
Sraigt rašė:

aktualus rašinukas - pilietis.delfi.lt/voxpopuli/mitu-apie-studijas-griovejai-lituanistas-zmogus.d?id=46861551 :>

aš irgi įrašiau filologiją, tik nežinau, kaip bus, nes neturiu antros kalbos..

 Labai geras rašinukas, tuo pačiu ir motyvuojantis... Reikia būti originaliam, o ne siekti kažko perspektyvaus... Tik dar labiau padrąsina ir suvienyja lituanistus (y)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 00:04:38 | Nuoroda

Pirmos dvi vietos pas mane: lietuvių filologija + švedų kalba ir lietuvių filologija + režisūra, ieškau bendraminčių :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 00:07:38 | Nuoroda
huggy rašė:

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

 Huggy, manau tikrai susimatysim ten pat :) Na, pas mane pirmu numeriu lietuvių filologija + švedai, bet antru - filologija + režisūra :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:18:34 | Nuoroda
huggy rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

 Huggy, manau tikrai susimatysim ten pat :) Na, pas mane pirmu numeriu lietuvių filologija + švedai, bet antru - filologija + režisūra :)

 geras bendramintis,jau galvojau,kad tokių nėra;]tai kaip manai su perspektyva šita speialybė?

 Pati lietuvių filologija yra gana perspektyvi, mano nuomone, o dar antras ,,kabliukas" prideda daugiau tų perspektyvų... Labai, labai, labai tikiuosi, kad įstosiu ir tikrai neketinu gailėtis... O ir darbą rasti, manau, bus ne taip ir sunku, su platesniu profiliu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:18:24 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

 Huggy, manau tikrai susimatysim ten pat :) Na, pas mane pirmu numeriu lietuvių filologija + švedai, bet antru - filologija + režisūra :)

 geras bendramintis,jau galvojau,kad tokių nėra;]tai kaip manai su perspektyva šita speialybė?

 Pati lietuvių filologija yra gana perspektyvi, mano nuomone, o dar antras ,,kabliukas" prideda daugiau tų perspektyvų... Labai, labai, labai tikiuosi, kad įstosiu ir tikrai neketinu gailėtis... O ir darbą rasti, manau, bus ne taip ir sunku, su platesniu profiliu :)

 kokios perspektyvos tavo manymu lietuviu filologijos?:) man svieciasi arba pedagogika arba zurnalistika ;D jei patinka abu dalykai arba vienas is ju tai labai super! o rezisura, tai rezisuros talenta rodyti miesto kulturos namu teatre beveik altruistiskai uz grasius tai kazkaip ne kokia perspektyva, su menu sunku Lietuvoje:)

 Jau tik nereikia to pesimistiškumo tiek... :) Meskit į mane akmenį, esu žmogus, galiu ir klysti... Bet, tikiu, kad su tokia specialybe gali ir vaikus mokyti, ir žinias skaityti, ir renginuką pravesti, radijuje (GAL ir tv įsitrinti) dirbti, redakcijoje plušėti ir galiausiai ,,sukti" romanus tamsiais žiemos vakarais... :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:20:40 | Nuoroda
Lerija rašė:

Sveiki, gal kas stos į šią specialybę?)

 Yra būtent tokia studijų kryptis mano sąraše, antru numeriu pažymėta :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 10:36:43 | Nuoroda
Lerija rašė:
Liūtaširdis rašė:
Lerija rašė:

Sveiki, gal kas stos į šią specialybę?)

 Yra būtent tokia studijų kryptis mano sąraše, antru numeriu pažymėta :)

saunu)) as irgi parasiau, bet truputeli zemiau) o pats esi is Klaipedos?)

 Ne... ~120km nuo Klaipėdos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 23:19:07 | Nuoroda

1. KU lietuvių filologija + švedai

2. KU lietuvių filologija + režisūra

3. ŠU lietuvių filologija ir komunikacija ir t.t.

4. KK Anglų pedagogika

5. KVAM teisė :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 23:58:04 | Nuoroda

Pirmu numeriu Klaipėda... Įdomu ir man paklausyt nuomonės apie šiuos apkasus :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:08:10 | Nuoroda

Vien pats miestas kažkuo labai traukia, matyt turi savotišką cinkelį... :) O prieš KU tai tikrai nieko neturiu ir su nekantrumu laukiu tos nelemtos liepos dvidešimt šeštos, kad sužinot ar ten įstojau :) Belieka ieškot būsimųjų kolegų :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 21:56:11 | Nuoroda

O aš ką tik iš žvejybos, gerai nuvargau, po filmo krisiu lovon ir dzin man visi tie sapnai :D P.s. susimatysim KU :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:14:24 | Nuoroda

KVK anglų pedagogika, 18.92 :)