Vartotojo Tequila lady pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-12 13:01:49 | Nuoroda

Jei kasnors turit atsakymus kokius, ar su mokytoja tikrinotės, būkit geri, pasidalinkit, nes aš jau iš proto einu ;/

Žinutė parašyta: 2011-06-12 13:05:38 | Nuoroda

O man kasnors, kas žinot, galit paaiškinti vieną dalyką... Aš pirmu numeriu pasirinkau mediciną, antru - farmaciją. Tarkim, pirmu etapu įstoju į farmaciją. Tačiau nesuprantu, kaip ten yra su antru etapu... Tipo galiu atsisakyti pasiūlymo studijuot farmaciją ir bandyt antru etapu patekt į mediciną, ar kaip? Ir jei tarkim antru etapu nepatenku, viskas - lieku be studijų? :D nieko aš čia nesusigaudau...

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:14:29 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Tequila lady rašė:

O man kasnors, kas žinot, galit paaiškinti vieną dalyką... Aš pirmu numeriu pasirinkau mediciną, antru - farmaciją. Tarkim, pirmu etapu įstoju į farmaciją. Tačiau nesuprantu, kaip ten yra su antru etapu... Tipo galiu atsisakyti pasiūlymo studijuot farmaciją ir bandyt antru etapu patekt į mediciną, ar kaip? Ir jei tarkim antru etapu nepatenku, viskas - lieku be studijų? :D nieko aš čia nesusigaudau...

 labas :D tu pirmu stojimu rašai mediciną pirmoj vietoj ir antroj farmaciją. įstoji į farmaciją.
ir tu nenuvyksti pasirašyti sutarties, vadinasi atsisakai. taigi jei atsisakai 1-3 numeriais prašyme vf vietų, antrame stojime tu nedalyvauji. gali dalyvauti tik papildomame stojime.

 o tai jeigu tarkim pasirašau tą sutartį su farmacija, tai viskas, daugiau jau keist nieko nebegalėsiu ar kaip? o tai kas tada išvis dalyvauja antrajame stojime?;D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:13:41 | Nuoroda

Blemba, jau visai nebesusigaudau... Nes žurnale tam KUR STOTI rašo, jog pernai į medkę paskutiniojo įstojusio į vf balas buvo 14,6 o į vnf 16,48.. Nepagaunu... Ir išvis, čia realu, tokie maži balai?