Vartotojo tormenta; pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-28 11:59:53 | Nuoroda

Sveiki.

Norėčiau paklausti, ar galima kur nors pažiūrėti 2010 metais pakviestųjų mokytis stojamuosius balus? Konkrečiai domina "Žemės ūkio ekonomika" ir "Apskaita ir finansiai".

Ačiū.

Žinutė parašyta: 2011-06-28 12:11:03 | Nuoroda

Ar yra planuojančių čia stoti šiais metais?

Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:23:45 | Nuoroda
Daina rašė:
Barcelona rašė:

Ar yra planuojančių čia stoti šiais metais?

 yra, as rasiau,bet turbut sunkiai istosiu,nes su anglu truputi susimoviau, rasiau ir mokama,bet paciam gale tai turbut,kad neprieisiu prie galo ;]  bet labai noreciau istoti i sita spec.

 Aš irgi labai norėčiau čia įstoti, tiesiog mano svajonių studijos, bet jaučiu, kad su istorija susimoviau, tai vargu ar pavyks, visgi čia pakankamai aukšto balo reikia...

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:46:14 | Nuoroda

Gal yra jau studijuojančių šią specialybę? Būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomones.

Ar geri dėstytojai? Ar įdomu mokytis? Ar labai didelis krūvis? Koks ispanų kalbos lygis? Na ir šiaip gal yra kažkokių atsiliepimų, nes iš tiesų domina viskas.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:18:52 | Nuoroda

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:42:30 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
Barcelona rašė:

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

 2010 m. nebuvo stojimo ;) Ir dabar kažkokia atnmaujinta programa, preliminarių balų nepateikia nė patys VU SC darbuotojai :)

 Ačiū už atsakymą.

Ech, gaila, na, bet, jaučiu, šansų čia vis tiek mažai turiu - čia savo šimtukais, tikriausiai, visi...

Žinutė parašyta: 2011-07-03 15:34:22 | Nuoroda

Ar yra galimybė įstoti į VU ekonomiką vf su 19,9 konkurisniu balu pirmame etape?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:22:05 | Nuoroda

Su istorija tikrai susimoviau, kažin, ar dar galiu įstoti 1 etape su 19,3 konkursiniu balu į vf? Pagal 2010 m. rezultatus lyg ir turėčiau įstoti, bet gal šiais metais bus kitaip: daugiau norinčių čia studijuoti ir didesnis kb?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 11:12:52 | Nuoroda
debesys rašė:
Barcelona rašė:

Su istorija tikrai susimoviau, kažin, ar dar galiu įstoti 1 etape su 19,3 konkursiniu balu į vf? Pagal 2010 m. rezultatus lyg ir turėčiau įstoti, bet gal šiais metais bus kitaip: daugiau norinčių čia studijuoti ir didesnis kb?

 negasdink...:/

 Tai kad pati dabar bijau - ta istorija viską sugadino... (

Žinutė parašyta: 2011-07-09 11:16:10 | Nuoroda
Kristiundija** rašė:
Barcelona rašė:

Su istorija tikrai susimoviau, kažin, ar dar galiu įstoti 1 etape su 19,3 konkursiniu balu į vf? Pagal 2010 m. rezultatus lyg ir turėčiau įstoti, bet gal šiais metais bus kitaip: daugiau norinčių čia studijuoti ir didesnis kb?

 Įstosi tikrai, jei dar ir 1mu nr parašei

 Taip, rašiau anglų ir ispanų 1 numeriu. Kaip jau čia kažkur rašiau, tai yra mano svajonių specialybė...

Ačiū, padrąsinai. Tikiuosi, taip ir bus, nes tada busiu laimingiausias žmogus pasaulyje. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 16:16:45 | Nuoroda

Galbūt bandysiu čia stoti, todėl turiu klausimų. )

Visų pirma, norėčiau sužinoti, ar daug informatikos/programavimo? 11-12 klasėje informatikos išvis nesimokiau, tai turbūt bus sunku be jos...

Ar perspektyvu mokytis šios specialybės? Kuo galima dirbti ją baigus?

Ar sunku mokytis, ar didelis krūvis? Ar geri dėstytojai? Ar įdomios paskaitos? Na, būtų įdomu sužinoti kažkokias asmenines noumones jau studijuojančių čia.

Ir dar, kaip suprantu, su 19,9 turėčiau gan nesunkiai įstoti į vf per 1 etapą?

Iš anksto dėkoju, labai padėsit apsisprendžiant. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-15 15:45:51 | Nuoroda
Ice-baby rašė:
Oceano Mare rašė:

Galbūt bandysiu čia stoti, todėl turiu klausimų. )

Visų pirma, norėčiau sužinoti, ar daug informatikos/programavimo? 11-12 klasėje informatikos išvis nesimokiau, tai turbūt bus sunku be jos...

Ar perspektyvu mokytis šios specialybės? Kuo galima dirbti ją baigus?

Ar sunku mokytis, ar didelis krūvis? Ar geri dėstytojai? Ar įdomios paskaitos? Na, būtų įdomu sužinoti kažkokias asmenines noumones jau studijuojančių čia.

Ir dar, kaip suprantu, su 19,9 turėčiau gan nesunkiai įstoti į vf per 1 etapą?

Iš anksto dėkoju, labai padėsit apsisprendžiant. :)

 Programavimo yra, bet visko yra mokinama nuo pagrindų, todėl jei tik turėsi noro įsigilinti į viską - problemų neturėtų būti :)

Pati specialybė yra iš tiesų labai perspektyvi, nes tu gali dirbti bet kur :DD Tuo labiau, kad Lietuvoj ji tik neseniai atsirado, o užsieny ji yra viena iš perspektyviausiu specialybių ;) Baigęs studijas tu tampi verslo analitiku, galėsi būt įvairių projektų vadovu, vadybininku, na žodžiu viskas priklauso nuo Tavęs ;) 

Ar sunku mokytis? Hm... Nepasakyčiau, čia irgi priklauso nuo Tavęs. Kai kurie pirmajame kurse sugebėjo suderinti ir mokslą ir darbą. Bent jau pradžioj mokytis nėra sunku (nebent su matematika, mikro gali iškilt sunkumų).

Dėstytojai - jų visokių pasitaiko. Bet šiaip dauguma yra geranoriškai nusiteikę. 

Dėl paskaitų, tai kai kurios buvo iš tiesų įdomios (ypač VIS įvadas), tokias lankėm beveik visi. O pvz. informatika 1 semestre... tai ten kartais atrodė, kad dėstytoja neišmano savo dalyko, todėl ir nelankydavom paskaitų :D

Šiaip, pirmus mėnesius bus sunku, nes nelabai suprasi kur čia įstojai, bet čia pasitaiko beveik kiekvienam. Tačiau vėliau viskas susidėlioja ir tau pradeda patikti. Bent jau aš tikrai nesigailiu, kad čia įstojau - man labai patinka.

Su tokiu balu be problemų įstosi :))

Jei turėsi klausimų rašyk ;))

 

Labai ačiū už atsakymus. Labai nuraminai dėl programavimo – to labiausiai bijojau. )

Kažin, o kur būtų geriau stoti į ekonomiką ar į vadybos informacines sistemas? Ekonomika lyg ir platesne sritis būtų, daugiau galimybių surasti darbą pagal savo norus. Kitas dalykas, kad tų ekonomistų dabar... ) Vadybos informacinės sistemos, aišku, įdomiau turėtų būti, o ir mažiau žmonių čia stoja, bet gaunamas tas pats vadybos bakalauras, o vadyba, man kažkaip "nesolidžiai" skamba. )

Tikrai neklausčiau to, nes suprantu, kad sunku atsakyti į tokį klausimą, bet dabar žiūriu į savo balą ir į 2010 metų balus ir matau, kad tikriausiai be problemų turėčiau įstoti ir į ekonomiką vf, ir į vadybos informacines sistemas vf, tai dabar nežinau ką rašyti aukščiau, nes ir tas, ir tas atrodo labai įdomiai ir traukia.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:27:10 | Nuoroda

Prašyme 1 prioritetu įrašiau vf teisės studijas VU; 2 prioritetu vf ekonomikos studijas VU.

Įstoti į teisę mano galimybės labai mažos, nes teturiu 19,22 kb, tačiau pabandyti labai norėčiau. Į ekonomiką didesnės, nes kb 19,9.

Tačiau dabar iškyla toks klausimas: pavyzdžiui, jeigu neįstoju į teisę, ar sumažėja mano galimybės įstoti į ekonomiką? Ar yra tikimybė, kad su tokiu balu neįstosiu ir į ekonomiką, jei rašysiu ją 2 prioritetu?

Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:45:34 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Oceano Mare rašė:

Prašyme 1 prioritetu įrašiau vf teisės studijas VU; 2 prioritetu vf ekonomikos studijas VU.

Įstoti į teisę mano galimybės labai mažos, nes teturiu 19,22 kb, tačiau pabandyti labai norėčiau. Į ekonomiką didesnės, nes kb 19,9.

Tačiau dabar iškyla toks klausimas: pavyzdžiui, jeigu neįstoju į teisę, ar sumažėja mano galimybės įstoti į ekonomiką? Ar yra tikimybė, kad su tokiu balu neįstosiu ir į ekonomiką, jei rašysiu ją 2 prioritetu?

 Galimybes istoti i ekonomika nemazeja, nesvarbu pirmas ar antras prioritetas. Nu tik aisku sumazetu galimybes iki nulio jeigu i teise balo uztektu ir ten istotum :D

 Tai gerai tada, nusiraminau, nes mane suklaidino ir pasakė, kad turėčiau ekonomiką rašyti pirmu numeriu, nes kitaip išvis galiu niekur neįstoti. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-19 19:04:18 | Nuoroda

Viskas priklauso nuo to, kaip išlaikysi tuos 3 egzaminus ir ar populiari specialybę, į kurią norėtum įstoti.

Šiaip, galiu pasiūlyti pabandyti paskaičiuoti konkursinį balą ir pažiūrėti, ar jo užteiktų įstoti ten, kur norėtum. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:14:30 | Nuoroda
DeimSa rašė:

 jėga. rodo, bet trūksta man chemijos metinio pažymio :>

 Mano chemijos pažymio irgi nėra. O_o

Nors man jis ir nereikalingas stojant, na bet vis tiek. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:33:05 | Nuoroda

Aš irgi nei lietuvių, nei anglų įskaitų nematau...

Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:12:42 | Nuoroda

Gal žinote kur galima rasti 2010 metais įstojusių balus?

Žinutė parašyta: 2011-07-23 18:42:56 | Nuoroda

Irgi turiu šią specialybę savo prašyme. Ne 1 numeriu, tačiau turiu. )

Mano kb 19,9.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 13:43:55 | Nuoroda
yvette rašė:

Nerandu sitos informacijos ju svetaineje ! Tada gal galite kaip pavidzy nors pasakyti ko reikia stojant i VU.?

 http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/08_Dokumentai_reikalingi_stojant_I_pakopa.pdf