Vartotojo miigglute pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-21 16:47:47 | Nuoroda

 as ir laikiau egzamina buvo nesunku ,gal yra zadanciu studijuot geografija vpu ? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 16:54:43 | Nuoroda
Seniai matytas
rašė:
yra yra !!! 1 kursa ka tik pabaigiau pati svajojau apie vpu geografija nuo 9 kl. , kadangi cia nuo 3 kurso galima ygyti ir Turizmo vadybos diploma , o po 4 metu studiju gaunama : geografijos bakalauras , geografijos pedagogo kvalifikacija , turizmo vadybininko specialybe ir kelioniu organizatoriaus pazymejimas. Tad manau , tikrai verta , nereiks magistro jamt studijos nenuobodzios , bus gausybe praktiku , daug kur keliausite, po 1 kurso tik Lietuvoje. Po 3 kurso vyksite y tolimaja praktika , siemet keliauja i Graikija , pernai buvo Kroatija o mokslai nera lengvi, bet nesunkiai yveikiami , 2 pusmetis isvis lengvas jei dar kas domina , klausk !

 as ir noreciau studijuot vpu ar sunku istot kokius dalykus reikia mokytis ?

Žinutė parašyta: 2011-06-21 17:01:10 | Nuoroda

man motyvacini testas 27 diena :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:35:00 | Nuoroda

as laikau 27 diena vilniuje motyvacini testa ,gal dar kas laiko ? :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-22 15:34:20 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Aš laikau 28d 10:30, Vilniuje

 as tokiu pat laiku tik 27d :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 15:35:38 | Nuoroda
dussy rašė:

aš laikau 27d. 10:30 ŠU :)

buvau seminare, kur aiškino kas per biesas tas motyvacinis testas, ką ten daryt reikės, bet kad daugiau papildomai ruošiuosi tai nemanau ;D vis dėlto, jei laikai testą todėl, kad tikrai nori tapti pedagogu, vertintojai tai ir pamatys be papildomų pastangų :)

 o ka tam seminare tau pasakojo ? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 14:52:25 | Nuoroda
ePovilas rašė:
miigglute rašė:

 as ir laikiau egzamina buvo nesunku ,gal yra zadanciu studijuot geografija vpu ? :)

 žadu studijuot geografiją, bet Klaipėdoje, KU.

 okur motyvacini testa laikai ? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-24 17:55:40 | Nuoroda
ePovilas rašė:
miigglute rašė:
ePovilas rašė:
miigglute rašė:

 as ir laikiau egzamina buvo nesunku ,gal yra zadanciu studijuot geografija vpu ? :)

 žadu studijuot geografiją, bet Klaipėdoje, KU.

 okur motyvacini testa laikai ? :)

 sioms studijoms jo reikia? motivacinis testas manau tik pedagoginems specialybems

 as manau reikia .o tu paraiskas jau padaves ,nes ten rodo reikia ar ne :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:42:44 | Nuoroda

as ryt laikau ir butinai pasidalinsiu ispudziais :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-27 17:34:52 | Nuoroda

as laikiau vpu tai valanda truko rasymas testo klausimai nesunkus po to gal 2 valandas laukiau kalbejomo ,kalbet nebaisu labai malomios buvo klausytojos ner ko bijot eikit ramus pasitikintys savim ir viskas bus gerai :DDDD linkiu sekmes :))) 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 15:41:31 | Nuoroda
Kindre rašė:
Sander rašė:

Vakar tokia moteriškė sakė, kad nuo 0-5 balų, kažin kaip čia iš tiesų yra

 tai moteriškė tau blogai pasakė. paskaityk apie mnotyvacinį testą kur rašo, parašyta 0-2.

 

kas dar laikys, būkit drąsūs ir nieko nebijokit, tie vertintojai labai labai malonūs, todėl papildomos įtampos nesudaro. o kas čia sakė, kad pokalbis trunka 5min. tai na nežinau kaip kitur, tačiau ŠU  tikrai ilgiau, aš pati kabinete prabuvau 10-15min.

 o mane laike 8min ;D