Vartotojo Woolamaloo pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-27 12:27:53 | Nuoroda

scylla > O kur anksčiau studijavai, jei ne paslaptis? Aš taip pat ketinu stoti į VU filosofiją (jei istorijos VBE rezultatas bus pakankamas....), tačiau nesu tikras, ar tai geriausias pasirinkimas. Bet noro yra labai daug :) Bijau, kad nebūtų taip, kad kažko labai norėjus galiausiai pamatai, kad turėti lūkesčiai buvo gerokai per dideli. Lankiausi atvirų durų dienose ir daug kartų girdėjau sakant, kad "tikrai verta". Bėda ta, kad taip sako absoliučiai visur, todėl galiausiai tenka pačiam rizikuoti.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 00:14:11 | Nuoroda

Taip jau yra, kad dauguma filosofiją baigusių užsiima ne filosofija. Kas žurnalistikoj, kas mokyklose,  kas dar kur nors. Aš manau, kad į filosofiją stoti verta tik dėl pačios filosofijos. O tokie dalykai, kaip pvz. "ar bus darbo?" turėtų kankinti kokius nors ekonomistus ar teisininkus. Jei stoji į filosofiją ir tikies, kad paprastai gausi darbą pagal specialybę, tai...gal vertėtų paieškoti kitos srities?

Kitas variantas - nusiteikti po filosofijos mokytis dar ko nors, praktiškesnio.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 11:23:54 | Nuoroda
čiungačianga rašė:

gal kas neveizėjot: http://www.slideshare.net/Trispalve/apie-vu-filosofijos-studijas

 Puiki prezentacija :) Optimistiškai nuteikia. Ačiū!

Žinutė parašyta: 2011-07-10 12:54:38 | Nuoroda
raidės rašė:

Nestokit su aukštais balais į VU 

 Kur tuomet stoti? Į VDU? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:35:28 | Nuoroda

Aš nebūsiu konkurentas :) Stoju tik į VNF. Nebent, aišku, ir jūs tik ten taikot

Žinutė parašyta: 2011-07-15 21:16:04 | Nuoroda

Taip, mūsų kursas bus geriausias iš visų kada nors buvusių.  

Žinutė parašyta: 2011-07-19 20:17:59 | Nuoroda

Jo, kas čia kiečiausias? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-19 20:31:37 | Nuoroda
sraigyt rašė:

Sveiki :) Ir as cia noreciau :) Tik idomu ar imanoma su 17,44 i vf vieta ..  Atrodo,jog labai idomu studijuot filosofija ,o ir planu ateiciai turiu butent su sia spec :) Tik gasdina simtukininkai :P

 Sveika :) Malonu sutikti dar vieną filosofijos ištroškusį žmogų :) Dėl įstojimo niekas garantijų duoti negali - gal pavyks, o gal ir ne. Tačiau visuomet lieka vnf, ir jei filosofija tikrai traukia, nebaisūs ir tie 4000 eurų. Nebent, aišku, svarstai kitus galimus variantus, tačiau aš manau, kad nelabai daugiau yra iš ko rinktis, jei kalbėtume apie Lietuvoje siūlomas filosofijos studijų programas.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:32:21 | Nuoroda
Eivina rašė:

Jei kiltų klausimėlių- mielai pabandysiu atsakyti, nes praitais metais čia įstojau

Keletas klausimėlių pradžiai: Ar esi patenkinta studijomis, ar neteko kuo nors nusivilti (dėstymo kokybe, pvz.)? Ar stotum dar kartą ten pat? Ar labai įtempta dienotvarkė (teko girdėti skundžiantis, kad per tą nuolatinį skaitymą ir gilinimąsi į veikalus gyvenimui laiko nelieka...) :) Ar tiesa? Ar galima laisvai patekti į Šliogerio paskaitas? :D 

Na, klausimų gal ir ne keletas, bet... :) man įdomu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:05:07 | Nuoroda

 *bulbt*

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:05:43 | Nuoroda
raidės rašė:

Woolamaloo, taigi jau įstojai, dabar belieka pačiam išbandyti :) 

 Taip, dabar jau nebėra kur dėtis :D Teks.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:35:40 | Nuoroda
samhain rašė:

Woolamaloo-"nėra kur dėtis"-skamba tarsi be didelio noro stoji? :D

 Tai žinoma, noro nėra visai - aš čia tik šiaip, eeee...kad karinės tarnybos išvengčiau, va! :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:28:55 | Nuoroda

Never entered any sports, 
I didn't look too good in shorts,
got divorced when I was four

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:40:31 | Nuoroda

Šūdas, koks aš šįvakar laimingas. Nenoriu eit miegot, noriu ilgiau pasidžiaugti savo naivumu ir iliuzijomis. 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 18:57:28 | Nuoroda

Ne-e :) Nedingo. Gaila tik, kad Šliogeris nebedėstys. Laisvės daug. Galima mokytis taip, kaip daugmaž patinka. Yra paskaitų, kur gali pristatyti tai, kuo duomiesi. Norėtųsi kartais gal daugiau elitizmo, griežtesnių standartų. Bet ir taip gerai,yra laisvė mokytis taip, kaip patinka.