Vartotojo JustSmile pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-07 21:59:33 | Nuoroda
deivulis rašė:

 

 Sveiki, kokia jūsų nuomone yra pati perspektyviausia specialybė ateityje? Į kuria apsimoka stoti?

Elektronikas technika

Telekomunikacijos

Kompiuterių technika

Programų sistemos

Informacijos sistemos

 manau jog visos gan perspektyvios,bet mano manymu pacios perspektyviausios yra telekomunikacijos ir programu sistemos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:45:02 | Nuoroda
Vilaspo rašė:

 del tu perspektyvu tai nebuciau toks optimistiskas,juk tiek daug baigia kiekvienais metais,turi but gabesnis uz daugeli savo kolegu toj sriti arba turet rysiu,manau tik tada tas kaip sakai perspektyvumas pasireiks beje,kaip manot,ar su 13,54kb imanoma istot i vgtu valstybes finansuojama vieta?

 nieko,vaziuos i vokietija :) ten juos labai laukia (inzinierius) ir aukstos kvalifikacijos zmoniems nera butina moket vokieciu kalba uztenka anglu,ko nepasakysi jeigu vazuoja nekvalifikuotas zmogelis :)

beja ka pats rasysi pirmu ,antru numeriu? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 00:20:37 | Nuoroda

visos skaiciuokles blogai skaiciuoja kb(lamoj tas pats) tai buvo kazkur tai rasoma.


Žinutė parašyta: 2011-07-09 00:22:12 | Nuoroda
Summer.. rašė:

Sveiki

Kaip manot, ar siemet imanoma istoti i vu molekuline biologija valstybes finansuojama vieta su konkursiniu balu 19,04?

 tikrai taip ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-09 16:41:16 | Nuoroda
ezzka rašė:

sveiki, noreciau paklausti jusu nuomones apie perspektyvias inzinerines specialybes. Dar kol kas neissirenku, todel noreciau gauti patarimu, nuomoniu is jau studijuojanciu inzinieriu ka visgi pasirinkti kad butu idomu mokintis ir baigus nesigaileti ir buti be darbo :) 

 transporto inzinerija,arba biomechanika (sako labai idomu studint)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 16:43:52 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

zinau gal ir juokingai skamba, bet ar turiu vilciu su 14,34 istot i vgtu ekonomika, verslo vadyba arba transporto inzinerine ekonomika ir vadyba i vnf? :)))

 aisq turi

Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:53:27 | Nuoroda
Esccada rašė:

Boykinsas - su 14 nemanau kad ystosi y transporto inzinerine ekonomika ir vadyba :) nes ten aukstesni balai vaiksto :)

soc. mokslai tai didesnis KB,sutinku.
beja,ka pati rasiai 1-2 numeriu? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 23:58:14 | Nuoroda
Cartman rašė:
Sraigt rašė:
Cartman rašė:

 noriu specialybe, kur butu lengva mokytis, galetum daug linksmintis ir tusintis, ir diplomas butu neblogas. Turit pasiulymu ?

 šiaip girdėjau, kad informologai nedaug vargsta, tai pabandyk pasidomėt :>

 Dekui, va kazko panasaus ir noreciau. Reikia programa pamatyti.

 reklamos vadyba ar kaip ji ten vadinasi? paziurek,gal patiks. bet tavo mastymas man patinka,toks be zaparu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 00:00:14 | Nuoroda
Unga_ rašė:
Cartman rašė:

Supranti, pas mane ateitis kaip ir sukurta jau, taciau negaliu sau leisti nebaigti universiteto ir buti be diplomo. Vistiek tuos 4 metus reikia kazka veikti, negali nieko neveikti, nes samanomis apaugsi. Tiesiog domina specialybe, kur objektyviai vertinant gali patirti maziausiai streso ir buti linksmiausias kolektyvas. Kolegijoj ar VPU nenoreciau mokytis, nes ten kaimai susirinke.

 "ateitis man jau kaip ir sukurta... " , tai paprasyk, kad tie zmones, kurie sukure tau ateiti ir tiems keturiems metams uzimtu. nenoreciau, kad tokio mastymo zmogus uzimtu bet kokia vieta univere. gaila butu to, kuris butu norejes ten studijuoti, o ne studentauti.

ir "kaimai" susirinke, yra simteriopai geriau, negu tu viena/s m i e s t i e t ė / i s .

nestok niekur. važiuok Anglijon, ten, geri tūsai, ir kaimiečiai ne itin mėgstami - PRITAPSI. :))

 bet deja jis tiesa sako( ne apie kolegijas kad ten mokosi kaimai) o kad nesinori su kaimais studijuoti...

Žinutė parašyta: 2011-07-10 23:41:23 | Nuoroda
ievaj rašė:
Guvilė rašė:
ievaj rašė:

Apie ekonometriją.

Visi mokslai yra sunkūs - ekonometrija nėra išimtis ;} Ką tik baigiau pirmą kursą ir galiu pasakyt, kad nėra lengva, bet nėra ir taip jau beprotiškai sunku ;} Sunku ta prasme, kad mes patys turim gilintis į konspektus, t.y. keičiasi tvarka, nes čia nebe mokykla, kur mokytojai visokiais būdais bando, kad mes suvoktume visą informaciją ;}

Dėl programavimo - nebijokit. Taip, jo yra. Tačiau aš irgi neturėjau jo 12 klasėj, o čia tiesiog viską dėsto nuo pat pradžių, taigi, tikrai nereikia dėl to pergyventi :} Bus noro - išmoksit, nes informacija tikrai bus visa išdėstyta :}

Jei bus dar klausimų susijusių su ekonometrija, galiu atsakyti :))

 Kaip su dėstytojais? Ar labai nusenę? :))) Plėšausi tarp ekonometrijos ir filologijos. Suvokiu, kad matkė perspektyvų daugiau duos, bet ar gyvenimas su skaičiais man bus malonus, nesu tikra. O kalbas vis vien mokytis norisi. Šiaip ko gero labiau savim didžiuočiausi baigusi MIF'ą.... Beje, kokios galimybės su erasmusu pavažinėt? Didelė konkurencija? :)

Ačiū už kantrybę atsakinėjant :))

 Dėstytojų yra įvairių, bet yra vienas, kurį dievinu, praskaidrina visą laiką nuotaiką :} Iš pradžių jų juokeliai gali pasirodyti nelabai juokingi, bet po poros savaičių visi pripranta ir juokiasi kartu :))

Na aš kaip matematikė patarčiau tau MIF'e studijuot :} Žmonės labai draugiški, studijos geros ir stiprios, išsilavinimas aukšto lygio garantuotas :) Beje, ekonometrus ir fdm'u labai mėgsta bankai priiminėt, be to nebūtinai MIF'ą baigus reik į bankus eit dirbt :) Jei esi aktyvi, tai gali veikti SA (Studentų Atstovybė). Čia gali įgyti patirties renginių organizavime, informacinėj sklaidoj, marketinge ir t.t. Tokius žmones labai mėgsta kompanija Barclays :) Kitų perspektyvų jau net neminiu, tikrai galima DAUG ką veikt po to :)

Kiek es girdėjus Ekonometrus į ERASMUS išleidžia tik nuo 3 kurso :) Jei tikrai gerai mokaisi ir dar moki kalbą tos šalies į kurią norėtum vykt, tai manau tikrai pavyks išvykti :)

Tikiuosi, kad atsakiau į klausimą :D

Laukiu dar klausimų!!!!

 labas vakaras :) kaip supratau,studijuoji MMT,bet gal zinai ka nors apie stotistika? :) kaip ten viskas?

Žinutė parašyta: 2011-07-11 12:51:51 | Nuoroda
ewwwaldux rašė:

Sveiki,

Noriu pasidometi gal kas studijuoja sia specialybe?Kokios perspektyvos ja baigus?

 man butu irgi idomu suzinoti apie ja!

Žinutė parašyta: 2011-07-15 22:43:34 | Nuoroda

tai stok tada i mokoma :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 10:21:40 | Nuoroda
sanem rašė:

Sveikuciai :) 1 nr. irasiau butent sia specialybe :) bet vartydama si foruma neradau sios temos, zinot toks jausmas, kad viena as noriu stoti cia  :D tad gal dar yra tokiu, kurie taip pat pasirinko ITPV? :)

 neradai,nes beveik visi stoja i soc mokslus. technologiniu ir fiziniu zmoniu nera daug :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 15:31:02 | Nuoroda

ar yra vaikinu norinciu studijuot statistika? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 23:33:50 | Nuoroda

esu irases i sarasa :)
kaip manot ar daug vaikinu stos i sia studiju programa? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 23:39:14 | Nuoroda
whatever. rašė:

Aš norėjau apsidraust,kad tiksliai žinot. Mama visvien ūš iki galo kad stot į VU tai bijau kad nebūtų taip kad studijuosiu šešis metus o pasirodys kad visvien liksiu soc darbuotoja. kai per keturis galejau tapt soc pedagoge.

 

 aisku eik i VU,gal kliedi su tokiais gerais balais eit i VPU? nepasigailesi istojusi i VU!

Žinutė parašyta: 2011-07-20 23:15:08 | Nuoroda
MrPovilo rašė:

Prieš kelias dienas nusipirkau ASUS K52F 3Gb 320Gb.
Kol kas nusiskundimų jokių dar nėra, tik geri atsiliepimai :)   Pagal kainą ir kokybę superinis variantas. :)

 kiek kainuoja jis? :)
beje,o zmones ar jus perkat internetu(su pristatymu) ar parduotuvese? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 18:43:36 | Nuoroda

zmones,ar yra stojanciuju i telekomunikaciju inzinerija? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:31:16 | Nuoroda

nagi nagi,ar yra bandanciu cia istoti? aktyviau,zmones :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 00:14:12 | Nuoroda
anders rašė:

aš čia esu parašęs, 5 numeriu, todėl tikimybė nedidelė, kad čia įstosiu :) 

 o ka pirmu rasiai(jeigu ne paslaptis)? : D