Vartotojo R.R. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-08 13:34:49 | Nuoroda

Aš taip pat planuoja rašyti čia pirmu numeriu :) tik anglų kalba??? Jei aš jos net nesimokiau, mano užsienio kalba pirmoji vokiečių..bet balai vistiek atrodo išneša įstot, kaip čia taip..

Žinutė parašyta: 2011-07-08 13:51:26 | Nuoroda
Erika rašė:
naintyna rašė:

O jei as 11-12kl mokiausi vokieciu, tai ne anglu, o vokieciu testa laikyciau? :)

 Na, jei mokeisi vokiečių kalbą, vadinasi, kad nesimokei rusų kalbos, bet anglų juk mokeisi. Anglų kalbą mokėsi visi, tai privalomas dalykas, todėl laikytum šios kalbos testą, o ne vokiečių :)

 AŠ mokiausi vokiečių ir mokiausi rusų, anglų kalbos net nebuvo pas mus (kaimo mokykla). Tad kaip tada? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 13:54:56 | Nuoroda
Orchideja rašė:
xXx rašė:

Kazi, su 18.68 KB galima butu istoti i vf Politikos mokslus arba teise

Na, i teise -sunkiai

 Bet 2010m. į teisę buvo įstojusių su 15, .. tad su 18, 68 neįmanoma???

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:09:21 | Nuoroda

Sveiki, labai norėčiau sužinoti, tai anglų kalba VDU, kaip suprantu, kone privaloma? o negalima jos išvengti?
Jei pavyzdžiui aš jos net nesimokiau. Tik vokiečių ir rusų. Laikiau vokiečių VBE 82balai, istorija VBE 74, lietuviu VBE 39, matematikos (A) metinis 10. Įmanoma įstoti į teisę vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:12:26 | Nuoroda
TauTviS rašė:
Rugile` rašė:
Erika rašė:
naintyna rašė:

O jei as 11-12kl mokiausi vokieciu, tai ne anglu, o vokieciu testa laikyciau? :)

 Na, jei mokeisi vokiečių kalbą, vadinasi, kad nesimokei rusų kalbos, bet anglų juk mokeisi. Anglų kalbą mokėsi visi, tai privalomas dalykas, todėl laikytum šios kalbos testą, o ne vokiečių :)

 AŠ mokiausi vokiečių ir mokiausi rusų, anglų kalbos net nebuvo pas mus (kaimo mokykla). Tad kaip tada? :)

 Anglų kalbos testas yra privalomas. Blogiausiu atvejų pradėsi nuo 1 anglų kalbos lygio :)

 O jei neišlaikai? :) ir kiek lygių yra iš viso? Jie teikia kažkokius tai prioritetus? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 09:03:21 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:
Rugile` rašė:

Sveiki, labai norėčiau sužinoti, tai anglų kalba VDU, kaip suprantu, kone privaloma? o negalima jos išvengti?
Jei pavyzdžiui aš jos net nesimokiau. Tik vokiečių ir rusų. Laikiau vokiečių VBE 82balai, istorija VBE 74, lietuviu VBE 39, matematikos (A) metinis 10. Įmanoma įstoti į teisę vf?

 pirmame etape gaaaal ir pavykstu, nors kazin, taciau antrojo ar treciojo metu, manau, kad tikrai.

Anglu kalba privaloma. tiesiog tu privaletum viska mokytis nuo pradziu, kiti mokintusi pusmeti arba metus, o tu tuo tarpu mokintumeisi ilgiau.

 o dar toks klausimėlis. Nesuprantu :? jei pirmuoju etapu neįstoji, dar gali būti taip, kad antruoju įstotum? Bet ir vėl blogai gaunasi, nes kaip bebūtų bandysiu pirmuoju etapu įstot, kad tada ir į kolegiją, tai visteik kažkur įstosiu, tai taip ir nuplauktų VDU.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 12:44:41 | Nuoroda

Gal galit kas atsakyti į kvailą klausimą...kokiu atveju gali prireikti mokėti už mokslą, kai įstojai į vf? ;?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 06:37:30 | Nuoroda
Acme. rašė:

VDU teise

 Su kokiu baliuku? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 06:52:36 | Nuoroda

:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 06:53:27 | Nuoroda
Garbanotamergaite rašė:

Sveiki, gal žinote su kokiais balais i Tarptautine verslo teise VF galima butu istoti? Ar man realu su 16,8?

 Na, įstojai? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:25:56 | Nuoroda
DeimSa rašė:
Rugile` rašė:

:)

 su kokiu konkursiniu balu stojai? :) jėga, mūsų daugėja.

 17, 98, o tu? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:57:35 | Nuoroda
egle19 rašė:

Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:

Studijų programa: teisė, NL
Aukštoji mokykla: Vytauto Didžiojo universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

 

;DDD

 su kokiu balu? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:04:03 | Nuoroda
MMMMMM rašė:
Rugile` rašė:
DeimSa rašė:
Rugile` rašė:

:)

 su kokiu konkursiniu balu stojai? :) jėga, mūsų daugėja.

 17, 98, o tu? :)

 oo, dar viena kolege :)) malonu

 kokias spec.rinkotes? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:13:13 | Nuoroda
MMMMMM rašė:
Rugile` rašė:
MMMMMM rašė:
Rugile` rašė:
DeimSa rašė:
Rugile` rašė:

:)

 su kokiu konkursiniu balu stojai? :) jėga, mūsų daugėja.

 17, 98, o tu? :)

 oo, dar viena kolege :)) malonu

 kokias spec.rinkotes? :)

 rinkodaros vadyba :)

 o gal galit kas apšviesti apie kokią stovyklą čia kalbama? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:54:18 | Nuoroda
zetonas rašė:

sveiki, ar yra papuolusiu i teise, ar tarptautine verslo teise, jeigu taip kokie kb jusu, ar gal kas bandete, bet neistojote i sias specialybes, tai taip pogi parasykite , jei nesunku savo kb , aciu

 Tarptautinio verslo teise, 17, 98.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:59:10 | Nuoroda
X Pjuklas rašė:

Viesasis administravimas, lygtais tinka, tad pasliksiu si kvietima :)

 su kokiu balu? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:08:10 | Nuoroda
Ligituulis rašė:

 O kada žinosim laisvas vietas?

 29d.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:23:08 | Nuoroda
Simuliada rašė:

Nebegali

 Rimtai nebegali į TĄ PAČIĄ ĮSTOT?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:27:09 | Nuoroda
vitern rašė:
Beprotybė. rašė:

 Tai dbr mes esam ar nesam tame 2 etape,jezz. Ar tik penktadienį galėsim pildyt? 

 jeigu nepakviete i pirmas tris vf vietas, gali dalyvauti, bet jei pvz 1vf 2vnf 3vnf 4vf ir tave pakviete i 4, tai negalesi 2 etape dalyvauti.

 kaip suprast, kodėl nebegalima???

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:43:12 | Nuoroda
Ingrid- rašė:
asamas rašė:
Ingrid- rašė:
asamas rašė:

jei istojau pvz 7tu numeriu vnf, ir noriu dalyvauti antram ture. tai jeigu i mano norima specialybe man nepasiseks istot, tai pirmo turo 7to numerio kvietimas dar man galioja?

 galioja,jei pasiršai sutartį.

 

 Ingrid, tai tarkime dabar ryt galiu nuejti, pasirasyti sutarti. Laukti antro turo, jeigu antram ture pateksiu ten kur noriu, nutraukt sutarti su savo 7tu nr ir eiti kur istojau antram ture?

 jo,šiandien per radiją taip kalbėjo.

 bet nesvarbu, tarkim, kad įstojai per I turą į vf, pasirašai sutartį ir dalyvauji II dėl kitos vietos, bet irgi vf?