Vartotojo Andro pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:59:14 | Nuoroda
Lauram rašė:

yra planuojanciu stoti i inzinerinius mokslus KU? :)

 taip, yra. pakol kas pirmoje vietoje taip pat uosto inžinierija, antroje laivavedyba, tačiau turbūt apkeisiu vietom. Jei KU inžinierinius studijuoti- tai tik uosto inžinieriją. Jei cemiją moki- chemijos inžinieriją.  

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:00:46 | Nuoroda
Lauram rašė:

Nemanau, kad VGTU yra mokymo adzvilgiu yra pranasesnis uz KU. ten gal tik daugiau teorija apkrauna :)

 Meluoji pati sau, atleisk bet tai tikrai tiesa, mano brolis mokosi VGTU, man mat jūrinės specialybės patinka, tad  lieku čia o šiaip tai  jau rašiau  inžinierinių KU  beveik nėra ko mokytis.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:02:09 | Nuoroda
Lauram rašė:

taigi apie sia specialybe labai mazai, kas zinoma,. todel ir as apsistojau kolkas ties statybos inzinerija.. :)

 Su tokiais rezultatais  gali  daugiau pasiekti, patikėk.O statybos inžinierijos , girdėjau nėra kam dėstyti...

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:07:49 | Nuoroda
just rašė:

Sveiki, ką manot apie šią specialybę? Gal yra stojančių? :)

 Gera specialybė, uostai  yra visame pasaulyje, tad darbelį galima rasti  . Man ji bus antru  numeriu po laivavedybos.

Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:36:22 | Nuoroda
Lauram rašė:

Nemanau, kas baigusi VGTU daugiau pasieksiu nei KU. nes jei noresi bet ka baiges pasieksi. be to turiu pazistamu, kuris baiges KU siuo metu projektuoja namus vokietijoje ir ji labai vertina... taip kad negali zinoti. O ir VGTU turiu nemazai pazistamu ir gimaiciu, kurie ten studijuoja ir apie destytojus labai gerai nekalba, sako ten labai daug senu destytoju, kurie patys nebelabai supranta, ka kalba.. NU nezinau mano nuomone tokia, kad tikrai labai daug priklauso nuo manes pacios :)

 Jau dabar galima spręsti iš Tavo rezultatų ,kad  viskas tavo rankose, tiek KU tiek VGTU. Bet  jei esi savo krašto patriotė ir nelaikai Klaipėdos provincija, tai gal susitiksim

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:12:10 | Nuoroda
mozeris rašė:

Sveiki,

Gal kas galetumete paaiskinti del stojimo. Pirmu nr rasiau Finansai, 2 nr apskaita, 3 nr marketingas. 4nr ekonomika VDU, 5 nr ekonomika KTU. Jei esu pakvieciamas per pirma tura i marketinga, ar galiu atsisakyti ir per antra tura bandyt i 1 - 2 numeriu irasytas specialybes? as to nesuprantu kazkaip su tais atsisakymais , sutarciu pasirasymais.

Dekui

 ne, negali .juk  patikrinino tave  ir pirmu netinki  tai netiksi ir vėliau, vadinasi balų pritrūko, tai negi atsiras  po to. O be to jei trečiu numeriu rašau vf tai jau į antrą turą neisi.

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:14:19 | Nuoroda
Tommy rašė:

Kokie butu atsiliepimai apie ekonomikos studijas siame universitete? :) 

 girdėjau ,kad nelabai

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:16:12 | Nuoroda
VitK123 rašė:

kaip manot, ar verta šiame universitete studijuoti statybų inžineriją?

 pas mane 4-u numeriu, miesto  patriotas esu tai 4 variantus Kaipėdai palieku

Žinutė parašyta: 2011-07-21 18:23:11 | Nuoroda
tejano rašė:

kiek eis tiek temsiu ;D Bet manau istemsiu :)

 Palaikau, sėkmės

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:11:22 | Nuoroda
Tommy rašė:
Andro rašė:
Tommy rašė:

Kokie butu atsiliepimai apie ekonomikos studijas siame universitete? :) 

 girdėjau ,kad nelabai

 Gal gali placiau, isgasdinai truputi :)

 Nesigąsdink, jau vėlu. Manau,kad socialinius mokslus smagiausia Vilniuj mokytis, bet jei myli Klaipėdą-koks skirtumas iš kur bus diplomas, viskas nuo Tavęs priklausys  kaip suksies.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:12:57 | Nuoroda

Mano 5u numeriu  ši specialybė.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:15:27 | Nuoroda
V123 rašė:

Tai niekas taip ir nepatars?

 Viskas priklausys nuo tavęs kaip suksies, man  šis  pasirinkimas 4-u numeriu. Bus smagu pažiūrėti kas kur sušoko.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:16:55 | Nuoroda
just rašė:

Ei, žmonės! Gal galit parašyt ką manot apie šią specialybę? Ar įmanoma bus gauti darbą Klaipėdoje? Kaip pats universitetas? Apskritai, kaip ši specialybė? Padėkit, nebeliko nė dienos, o aš nežinau ką rinktis, ar jūrų uosto inžinerija ar transporto?

 Nu ir ką  nusprendei?

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:49:54 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
LePaco rašė:

Girdejau ,kad pirmame rate kvies tik i tris pirmas specialybes,kurias irasei stojimu sarase.Ar tai tiesa?

 Ne

 Ne, girdėjai nesamonę, geriau pati pasiskaityk

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:53:42 | Nuoroda
just rašė:

Antru numeriu parasiau, nes nesutikau jokio žmogaus, kuris mokytusi šį dalyką ar bent jau ką daugiau žinotu.. Kadangi apie transporto inžinerija susiradau pakankamai informacijos ir kalbėjau ne su vienu studentu, tai transportą užrašiau pirmu numeriu, čia VGTU. Tikiuosi neteks gailėtis ir viskas bus gerai. ;}

 Čia irgi susiję su transporto inžinierija tik ji jūrinės pakraipos .Galima paskaityti buvo ką   kwikia mokytis visus 4 metus ir gali būti aišku.  Man  tai irgi antru numeriu šita specialybė, pirma-laivavedyba. Kai šįmet toks kiekis stoja, tai jau net nežinau kaip bus, pagal pernai ir užpernai rezultatus  įstočiau pirmu numeriu o dabar

Žinutė parašyta: 2011-07-23 20:39:04 | Nuoroda

pas mane tai  ši specialybė 7-u numeriu.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 19:45:24 | Nuoroda
mygun2big4u rašė:

 Irasiau sia specialybe pirmu numeriu :) manau su kai kuriais is jusu cia ir susitiksim :)

 man kaip likimas lems .Tai susirašom antradienį

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:12:04 | Nuoroda

Ogo nu ir žaidžiat su likimu. Pažiūrėsim kaip bus rytoj. Mano brolis 2009 su 10.60 VGTU  gerą specialybę įstojo o aš jau dabar su 13.72 pradedu abejot  dėl Klaipėdos  ,nes  čia būna didesnis komkursas.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:20:04 | Nuoroda
just rašė:

Na, kaip jum sekes? Gaila, bet taip ir nesusimatysim, nes likimas palankus buvo Vilniui ;}

 Man laivavedyba pasidavė

Žinutė parašyta: 2011-08-03 19:34:19 | Nuoroda
karlas rašė:

 AŠ