Vartotojo Greta Sin ~ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:00:59 | Nuoroda

Sveiki :) Na, planuoju čia stoti šiemet. Kas ketina prisidėti? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:36:48 | Nuoroda

Ar galiu būti rami, kad su lietuvių 86, matematikos 63 ir istorijos +-70 įstosiu per pirmą etapą į VF psichologiją (beja, rašiau ją pirmu numeriu, tai ir 0,2 balo turėtų prisidėti, taip?) ? Ir koks praėjusiais metais per pirmąjį priėmimą buvo mažiausias balas i VF psichologiją?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:11:23 | Nuoroda

Buvau galvojus ir aš apie VU, bet realiai permąsčiau, kad balas nesusidarys :) o VDU sakyčiau labai geras pasirinkimas :}

O jei įstosi, bendrabutį imsi? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:36:13 | Nuoroda

Na jei istorija manęs neapvils, tai viskas turėtų pavykti gerai ;D nors matematika ir aš nusivyliau.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:10:47 | Nuoroda

Tikiuosi :)

O tai tu net nebebandysi stosi? Bandyk, pasiseks gal :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:57:16 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Greta Sin ~ rašė:

Ar galiu būti rami, kad su lietuvių 86, matematikos 63 ir istorijos +-70 įstosiu per pirmą etapą į VF psichologiją (beja, rašiau ją pirmu numeriu, tai ir 0,2 balo turėtų prisidėti, taip?) ? Ir koks praėjusiais metais per pirmąjį priėmimą buvo mažiausias balas i VF psichologiją?

 Deja bet papildomi balai už tai kad VDU rašote pirmoje vietoje nėra skiriami. Jau ne kartą minėjomo, kad studijos.lt pateikiama informacija yra klaidinga.  Pernai per pirmąjį priėmimo etapą, paskutinis žmogutis į psichologiją VF įstojo su balu 18. 06. Tad dar daug kas priklauso nuo jūsų užsienio kalbos metinio pažymio. Na jei per 1 etapą nepasiseks, per papildomą priėmimą tikrai turėtų pasisekti.

 O per 2 turą kiek maždaug gali būti vietų i vf psichologijos studijas? Ir ar apsimoka jei kas bandyti per paskutini turą?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:58:53 | Nuoroda

Dabar neramia širdim laukiu istorijos rezultatų ... ;D Aha, aš irgi to paties norėčiau, kad ažai stotų, bet kažin ar bus taip ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 17:42:59 | Nuoroda

Aš jaučiu jei pasiseks per 1 turą įstot tai tookia happy būsiu ;D bent kažkaip pradedu abejot tuo .. ;D Tai labai tikiuos, kad paims mane per 2 turą ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:11:32 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

O tu tik į ten stosi?

 1nr VDU rašiau, poto KU ir 3nr VU, nors žinau, kad ten neįstosiu. Bet bent jau 2 ture galėsiu bandyt stoti, jei sėkmė nenusišypsos :) Čia tos pirmos trys vietos visos i psichologija. Poto dar sociologija parašiau VDU ir dar kelias kolegijas, kad vietą užpildyčiau :D

Kaip tu? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:12:58 | Nuoroda
cloudmaker rašė:

 aš irgi į VDU stosiu, galvojau apie VU, bet atsiliepimai apie VDU geresni šitoj srity, todėl... 

 Tau su tokiais balais be problemų i VDU ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:48:12 | Nuoroda

Na, jei pamažint pereinamąjį balą nei praeitais metais, tai man tada durys atviros ;D Eh. Na, bet geriau vis dar laikytis optimizmo ir tikėti, kad viskas bus gerai :D o gal bus taip, kad rugsėjį būsim bedrakursės ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:21:51 | Nuoroda
cloudmaker rašė:
Greta Sin ~ rašė:
cloudmaker rašė:

 aš irgi į VDU stosiu, galvojau apie VU, bet atsiliepimai apie VDU geresni šitoj srity, todėl... 

 Tau su tokiais balais be problemų i VDU ;D

 džiugu girdėt    o koks mažiausias balas vf buvo praeitais metais? 16,x ?

 Čia kai klausiau nesenei atrašė, kad praeitais per pirmą turą buvo 18.06 . Šiais metais galėtų būti truputį mažesnis, nesupykčiau :D bet jau esu praradus viltį, nes jei ne, tai per pirmą neįstosiu, teks laukti antro ir tada tikėtis ;D o šiaip matyt po visų turų tai mažiausias buvo 16.82 . Ir iš pradžių buvau rami, bet tik poto sumąsčiau paklaust kaip ten per pirmą tura būna ir teko nusivilti ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:24:05 | Nuoroda

Sveiki.

Koks praėjusiais metais per pirmą tura buvo paskutinio įstojusio į vf psichologiją kb?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:33:35 | Nuoroda
Lauram rašė:

praejusiais metais norint i stot i vf psichologija maziausias balas buvo 16.9

 Bet čia galutinis, po visų priėmimų. Pirmam stojime jis aukštesnis būna..

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:41:20 | Nuoroda
Lauram rašė:

Nu taip, ir as pati galvoju visdar apie sia specialybe.. tai man taip pat idomu :)

 VDU tai sakė praėjusiasi metais pirmam ture paskutinis įstojo su 18.06 ... Aukštas balas :) o man tiek nedaug iki jo trūksta :) O antroj vietojs stojimuos pas mane KU, tai va balas irgi domina :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 20:05:07 | Nuoroda

Tai aš irgi taip. Kaip bus taip, sužinosim gi visi tik liepos gale :) viltis miršta paskutinė :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:00:26 | Nuoroda

Na po bakalauro jaučiu ne ką daug imanoma ir veikt :? betkokiu atveju į magistra reiks eit, pasirinkti konkrečia kryptį ir joje tobulintis :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:33:58 | Nuoroda

Na kai pasirenkama konkreti sritis, kurioje giliniesi. Manau, kad viskas imanoma, tik reikia eiti, norėti ir mokėti save pateikti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:17:40 | Nuoroda
huggy rašė:
GodBlessMe rašė:

turiu klausimuka!

o jusu negasdina mintys apie KU barakus? panarsiau internete tai straipsnis po straipsnio, kad jie netinkami gyventi :D

o gal isvis zadat nuomotis?

 aš tai tikrai net negalvoju apie KU barakus,jei ką tai tik nuommotis butuką

 Aš irgi prie tos pačios nuomonės, kad geriau nuomotis butą nei tuose bendrabučiuose gyvent. Panaršiau po netą, tai net nesinori ten :D o ir draugė sakė, kad ten bent jau nelabai kas ir veržias gyvent, nors tokių atsiranda.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:20:59 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:

tai taip niekas ir nenusviete placiau apie KU barakus :D dabar man baisu ka reiks daryt, jei netycia istosiu, ten barakai baisus, kiek zinau:D

 Ne patys geriausi, bent jau ir man taip teko girdėti ;D o manau panaršius ir atrasi butuką už patrauklią kainą ;D aš irgi tokio  ieškosiu tokiu atveju, jei nepriims i vdu, o priims ku :D nors ir ten galimos buto paieškos, jie bendrabučio neduotų ;D