Vartotojo a.k.a.KatÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:03:29 | Nuoroda

hey hey : ) 

prisijungiu prie jÅ«sų. Mano sÄ…raše ši studijų kryptis bus pirmiausia ir geidžiamiausia(kas seks toliau dar nei man paÄiai neaišku : D), tad tikrai bÅ«tų labai labai puiku išgirst nors žodelytį apie jÄ…  : )

 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:44:56 | Nuoroda
~Blue_dreamer~ rašÄ—:

Ir aš, ir aš jungiuosi prie norinÄių studijuoti anglų ir ispanų!!  Pirmu numeriu šitÄ… programÄ… rašiau. Bet kažkaip neaktyvÅ«s jau studijuojantys, nepadeda vargšams abiturientams, kuriems tiek klausimų kyla

Ä–Ä—Ä—, žmonÄ—s, o jÅ«s bent kiek ispanų mokat? Nes aš tai visai nieko

 Bet tikrai :D pamenu, kaip per parodas ir atvirų durų dienas vis bandžiau pagaut nors vienÄ… studentÄ—lį ir stipriai pakamantinÄ—t ir še tai tau. SÄ—džiu dabar tik su tais gražiais UKI vadovybÄ—s žodžiais ir šios studijų programos liaupsÄ—mis :D

O ispanų nemoku ir aš :) nebent tik tÄ… vienÄ… gražų ir puikų sakinį ''me gusta la cerveza'' :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:15:59 | Nuoroda

Kolegos! : )

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:40:23 | Nuoroda
javinuke rašÄ—:

 Koks tavo balas? :) 

 20,40. Tavo? : )

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:09:43 | Nuoroda
javinuke rašÄ—:

 20.36 :) siek tiek pralenkei mane :)

 Oba, kokie aukšti balai : )

nors jie man dabar jau mažiausiai rūpi - esu žiauriai laimingas vaikis : D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:15:48 | Nuoroda

Ūūū, koks mergvakaris : D


Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:03:44 | Nuoroda
Dorrr rašÄ—:

Aš irgi pirmu numeriu rašiau, tikrai esu patenkinta. Manau, kad studijos bus įdomios, bet sunkios.... 

 Na, mokytis juk visur reikia : ) 

Juolab jei tau patinka kalbos, turi noro, kantrybės ir užsidegimo viskas bus tikrai įveikiama ; ))

Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:14:54 | Nuoroda
el-cielo rašÄ—:

Na kÄ… panelÄ—s, reik įnešt nors kiek vyriško kvapo į JÅ«sų moteriškÄ… kolektyvÄ… :D tai va, bÅ«siu JÅ«sų grupiokas :) tikiuosi gerai sutarsim ;) gaydykit rožytÄ™: @>->--

paskaitÄ™s forumÄ… tai labai išsigandau - Äia visos tokios protingos ir darbingai nusiteikusios... Ech, teks stipriai dirbt :D

 Zigmas? Klystu? : D naršiau akim tÄ… sÄ…rašÄ…, kol mano kontaktus visus suvedinÄ—jo, bet tik skype ir užmaÄiau : D

Žinutė parašyta: 2011-11-15 22:22:54 | Nuoroda

NestoÄiau, nors taip pat įstojau ten, kur norÄ—jau (VU anglų- ispanų).

Žinutė parašyta: 2011-11-29 16:34:12 | Nuoroda
senas_von_krienas rašÄ—:

Kaip Äia žinutÄ— nepasirašÄ— :D NorÄ—jau paklaust, ar jus UKI taip pat melžia, akip mus filologyne? :D

 Kaip Äia pasakius. Darbo bÅ«na, mokytis yra kÄ…, bet aš nepersistengiu : D

Žinutė parašyta: 2012-03-15 14:42:36 | Nuoroda
MartynaK rašÄ—:

Sveiki. NorÄ—Äiau sužinoti kiek kainuoja anglų filologija Vilniaus universitete? Gal kas žino

 www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Studiju_kainos_I_pakopa_2011_06_06.pdf  

naujos info dÄ—l studijų kainų kol kas nÄ—ra. 

O šiaip, jei kÄ… kas nors domina dÄ—l anglų-ispanų VU UKI, klauskit : ) esu pirmakursÄ—, tad tikrai galiu pasidalint savo įspÅ«džiais : D