Vartotojo malvea pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:43:14 | Nuoroda

matėt pirmų apeliacijų išvadas?:D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:48:38 | Nuoroda
DeviantMe rašė:
malvea rašė:

matėt pirmų apeliacijų išvadas?:D

 Ne, o kaip? Numušė gal? Mes su klasioku šiandien abu nešėm lietuvių apeliacijjas, buvom gavę tiek pat balų, tai įdomu kaip bus su jomis. Nes rimtai, gi turim į tą mediciną įstot....

 iš 157 užsienio kalbųapeliacijų tik 1 pakeistas balas... ar iš 159 nebepamenu:D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:57:54 | Nuoroda
Lerija rašė:

 Sveiki, turiu toki klausima. Liepos 26 mums pranes kur istojome (jei istosime, zinoma), ar priima tik i viena specialybe, ar i keleta ir mes turime pasirenkima?? Dekoju is anksto uz atsakyma) 

 priima,(jei priima) į vieną vf ir jei rinkais, tai į vieną vnf , o td tau rinktis..

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:54:16 | Nuoroda
Dark_night rašė:
Garen rašė:

 Mes su moktyoja skaičiavom,tai tiek pat ir gavau taškų.

 tai kam ta apeliacija

 paaiškinimas: nes manė,kad už tiek taškų turėjo būti daugiau %

bet kaip supratau, apeliacijos taip ir nerašė

Žinutė parašyta: 2011-07-05 16:40:37 | Nuoroda

nkp nesuprantu, žmonės kurių KB 20+ stoja į kolegijas:ooo 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:42:29 | Nuoroda
bambinosca rašė:

tai vienas proc - neišlaikyta. o 2-3 dar blogiau gauti, apmaudu. aš tai, jei gausiu mažiau, nei 10 proc., tai rašysiu prašymą neįrašyti istorijos egzą į atestatą. girdėjau, kad praeinamasis 19 balų. tiek gal ir gavau :( na gal truputi geriau, bet vis tiek mažai :(

 ne balų o taškų;) o 1% tai išlaikyta, nes surinktas pereinamas taškų skaičius;) o balai tai tas pats kas %;)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:44:29 | Nuoroda
bambinosca rašė:

ciao visiems. gal žinote, kada paskelbs istorijos rezultatus? kiek tikitės gauti?

 

 Svajoju apie 80+%, realiai tikiuos 60+%, nenumirsiu ir su 50+%, jei mažiau-tai tik apeliacija...

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:02:51 | Nuoroda
Kirstuke rašė:
Viktorijaaaa rašė:
malvea rašė:
bambinosca rašė:

ciao visiems. gal žinote, kada paskelbs istorijos rezultatus? kiek tikitės gauti?

 

 Svajoju apie 80+%, realiai tikiuos 60+%, nenumirsiu ir su 50+%, jei mažiau-tai tik apeliacija...

 Lygiai taip pat kaip tu tikiuosi. Jei jau gausiu mažiau 50 viskas griūva ir taip pat bandysiu laime apeliacija.

 duokit penkis:D jauciuosi taip pat. tik del tos apeliacijos tai net nezinau...

 mažiau 50surinkus-viskas griūna, tad apeliacija, kad ir į blogąją pusę nk nebepakeis, o jei pasiseks į gerąją?..

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:15:23 | Nuoroda
taiptaip rašė:
malvea rašė:

nkp nesuprantu, žmonės kurių KB 20+ stoja į kolegijas:ooo 

 kodėl gi ne? jei žmonės nori įgauti kuo daugiau praktikos ir paskui stot į univerus. kas čia tokio? :)

 tai tegu eina profkėn, ten ryškiai daugiau praktikos... ir mokytis trumpiau perpus. O be to jau įrodyta, kad nebeduoda tos kolegijos praktikos nė pusė tiek kiek anksčiau..

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:16:40 | Nuoroda
Asembling rašė:

 O baigus VIKO bakalauro studijas, tarkim, bankininkystės ar finansų, į kokią specialybę poto būtų galima stoti VU, siekiant magistro, kad bereiktų mokytis 2 metus iki jo? Ekonomiką? Dėkui.

 kad berots į betkurią socialinių mokslų kryptį;?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:27:03 | Nuoroda

neaaa, man tai nepatikti, kodėl dauguma norite ten kur aš ir turite aukštesnius balus?:DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:53:15 | Nuoroda
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:17:51 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 www.viko.lt/lt/viko_news/read/Studentai-vienu-metu-gales-baigti-Vilniaus-kolegija-ir-islyginamasias-studijas-VU-Tarptautinio-verslo-mokykloje mane tai ištikrųjų šis straipsnis labai sudomino. Tik vieno nesupratau jei jau imi išlyginamasias būtinai turi stoti į magistratūrą ar gali iš kart gauti ir universitetinį bakalaurą.

 tai labai lietuviškai parašyta:D neduos tau niekas universitetinio bakalauro, tik išliginamąsias studijas, kad tik 1meus magistratūroj sedėt reiktų;)

arba dabar naktis ir aš pati nk nesuprantu

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:19:21 | Nuoroda
malvea rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 www.viko.lt/lt/viko_news/read/Studentai-vienu-metu-gales-baigti-Vilniaus-kolegija-ir-islyginamasias-studijas-VU-Tarptautinio-verslo-mokykloje mane tai ištikrųjų šis straipsnis labai sudomino. Tik vieno nesupratau jei jau imi išlyginamasias būtinai turi stoti į magistratūrą ar gali iš kart gauti ir universitetinį bakalaurą.

 tai labai lietuviškai parašyta:D neduos tau niekas universitetinio bakalauro, tik išliginamąsias studijas, kad tik 1meus magistratūroj sedėt reiktų;)

arba dabar naktis ir aš pati nk nesuprantu

 perskaičiau antrą kartą, nu tikrai taip;)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:21:28 | Nuoroda
JustSmile rašė:
Martinuxx rašė:
ASDASDAS rašė:
Esccada rašė:

O kaip smagu :)) atsirado nemazai zmogeliuku kuriems patinka VGTU :)) Manau visiem reikia ramei buti, nes vgtu yra technikos univeras ir cia niekas nestoja su 20 konkursiniu balu :)) taip kad kas turit virs 12 tai jau yra daug duru atviru :))

 Kas su 12 prasprūsta, tas po pirmo semestro keliauja atgal namo jau.

 Kad ir kaip nerealiai ir durnai atrodo šitas teiginys,tačiau jis yra gryna teisybė.

 ir as girdejau kad labai daug iseina is vgtu. beja ka pats studijuoji? :)

 o kiek nedaug iš ISM ar VU. Kur bet ką priema, tai bet kas ir gaunas;) n čia gal per grubiai išsireiškiau, bet esmė aiški

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:24:21 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
malvea rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 www.viko.lt/lt/viko_news/read/Studentai-vienu-metu-gales-baigti-Vilniaus-kolegija-ir-islyginamasias-studijas-VU-Tarptautinio-verslo-mokykloje mane tai ištikrųjų šis straipsnis labai sudomino. Tik vieno nesupratau jei jau imi išlyginamasias būtinai turi stoti į magistratūrą ar gali iš kart gauti ir universitetinį bakalaurą.

 tai labai lietuviškai parašyta:D neduos tau niekas universitetinio bakalauro, tik išliginamąsias studijas, kad tik 1meus magistratūroj sedėt reiktų;)

arba dabar naktis ir aš pati nk nesuprantu

 Damn tada... jau galvojau gal galima bus legviau prasisukt, bet nė velnio : D

 čia ultra gabiem arba turtingiem, jei pats diblominį rašai, tai pagal mane - be šansų. Paskutinius metus varai už du, leki, skubi, kali, bet 1metais td sutrumpėja magistratūra. Šiaip gudrai, gudrai...

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:28:48 | Nuoroda
Blūūū rašė:

Noriu paklausti, kiek surinko taškų tie, kurie gavo ~50%?

 aš ryškiai dar toli, bet 36t-42%

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:29:09 | Nuoroda
creative7 rašė:

 O tarkime yra aukstas konkursinis balas, bet jis vistiek nesiekia 20. Tai gal padengia ISM ir didesne suma? :)

 ne

Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:45:21 | Nuoroda
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 13:57:29 | Nuoroda

man pasivaideno ar į šią specialybę konkursinis balas 19,2??:ooo