Vartotojo MaRi0* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-14 00:18:39 | Nuoroda
Boykinsas rašė:
help69 rašė:
Boykinsas rašė:

Girdejau kad i turizma stoja praktiskai vien merginos. Aisku as nieko pries ;D bet keista kazkaip.. nejaugi cia tokia labai moteriska specialybe? ;D

 cia rimtai dauguma mergu ten?  neidomu tada ;D o jejgu rimtai , kur girdejai ir kas sake taip?Baigus turizma ir viesbuciu administravima galima dirbti:turizmo įmonių, informacijos centrų administratoriumi, kelionių vadovu, agentu, operatoriumi, viešbučių, motelių, svečių namų, viešojo maitinimo įmonių administratoriumi turizmo ir viešbučių sektoriaus įstaigose (viešbučiuose, poilsio ir turizmo kompleksuose ir pan.). Ne taip jau ir moteriska cia ;D

 na nezinau, draugo klasioke buvusi baige pirma kursa tai sake kad daugiau mergu negu bernu ;D na bet tiksliai nezinau... :)) o kad perspektyvi specialybe ir daug kur galima dirbt tai zinojau :)

 Nieko ji nesakė, nemeluok :D Ką sakė tai kad įdomu studijuoti, ir nėra labai sunku. O jau ir praktika po pirmo kurso atlikinėja Graikijoj. Taip, kad ir aš susigundžiau šita profesija. Iš nuobodžios teisės į (tikiuosi) įdomu turizmą ir viešučių administravimą. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 00:59:38 | Nuoroda

Man panaši problema. Bet kiek kalbejau su metodininke, universitetas net nezino, kad as mokausi kitoje aukštojoje mokykloje. Taigi susistabdysiu studijas rugseji pirmam universitete, ir mokysiuos visai kitą dalyką kolegijoje. pirmą kursą mokiausi vnf, dabar pretenduosiu i vf, ir manau nieko čia nėra, laisvai galima studijuoti 2 dalykus.

Žinutė parašyta: 2011-07-14 01:05:59 | Nuoroda
Cakas rašė:

 O jeigu istoji i istestines studijas, tai imanoma po pusmecio ar kaip pereiti i nuolatines?

 Galima.

Žinutė parašyta: 2011-07-14 01:38:02 | Nuoroda

Sveiki.
Norėčiau pasitikslinti Jūsų dėl stojimo 2011metais. Egzaminus laikiau pernai metais, buvau gavęs TTVAM kvietimą studijuoti nemokamai, bet pasirinkau kitas studijas. Dabar, po metų, esu apsisprendęs stabdyti studijas universitete (pasiimti akademinių atostogų) ir pereiti sutidijuoti TTVAM' e.  Taigi, norėčiau sužinoti ar galima, laikinai sustabdyti mokslą universitete, ir tuo pačiu metu studijuoti kitą dalyką Jūsų aukštojoje mokykloje? Universitete studijavau metus valstybės nefinansuojamoje vietoje, ir rugsėjo mėn. planuoju stabdyti studijas, nes negalėjau to padaryti po poavasario egzaminų sesijos. Taigi, dar vienas klausimas- ar neiškils kokių nors problemų, dėl mano studijų universitete,kurias stabdysiu rudenį, ir perėjimo i TTVAM (planuoju stoti į vf vietą)?

Žinutė parašyta: 2011-07-14 01:45:07 | Nuoroda
Cakas rašė:

 o dabar dar turiu klausima, ar pereinant yra atsizvelgama i tavo laikytus egzaminus, na tiksliau noriu pasakyti taip, kad jeigu dabar stojant i nuolatines nepavyktu istot del permazo kb, o i isplestines jei istociau, tai pereit nebutu ziurima ar atitinki ta maziausia kb kuris buvo i nuolatines? i ka atsizvelgia kai nori pereit?

 Žinok tiksliai pasakyt negaliu. mano klasiokė įstojo i ištestines, tai kiek girdėjau, jei nori pereit i dienines studijas turi rašyt prašymą, ir berods atsižvelgia i pirmo pusmečio studijų rezultatus.

Žinutė parašyta: 2011-07-14 01:48:38 | Nuoroda

" paskutiniojo pakviestojo ir gavusio valstybės finansavimą į Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programą konkursinis balas buvo 13,46."  Čia iš temos " konsultuojam TTVAM" :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 01:51:45 | Nuoroda
Cakas rašė:

aciu :) pasikabinsiu tada ryt i uni ir pasiklausiu kaip kas imanoma :)

 nėr už ką :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:12:36 | Nuoroda
help69 rašė:

Man atrodo, kad studijuot idomu. Va patrauke mane turizmas ir viskas. NORIU ;D . turizmas ir viesbuciu administravimas 1 vietoj vis dar pas mane, bet galvoju pakoreguot sarasa ir braukt ji is 1 vietos. Tokios mintys mane aplanke siandien :D

 Na čia tavo laisvė rinktis. :) apgalvok kur labiau norėtum, kur būtų patogiau studijuoti (susisiekimas, gyvenamoji vieta), jei tikrai NORI tai kam ji braukt ir pirmos vietos? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:28:09 | Nuoroda
help69 rašė:
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

Man atrodo, kad studijuot idomu. Va patrauke mane turizmas ir viskas. NORIU ;D . turizmas ir viesbuciu administravimas 1 vietoj vis dar pas mane, bet galvoju pakoreguot sarasa ir braukt ji is 1 vietos. Tokios mintys mane aplanke siandien :D

 Na čia tavo laisvė rinktis. :) apgalvok kur labiau norėtum, kur būtų patogiau studijuoti (susisiekimas, gyvenamoji vieta), jei tikrai NORI tai kam ji braukt ir pirmos vietos? :)

 Noriu studijuoti,bet  po 3 metu studijos baigsis ir reikes dirbt. Abejoju del darbo baigus turizmo ir viesbuciu administravima:)

 Na, manau, kad nuo tavęs viskas priklauso. :) gal rasi darbą nebūtinai Lietuvoj, gal kur užsikabinsi atlikdama praktiką. Dabar kiekvieną specialybę studijuojant, nežinai ar gausi darbą pabaigus studijas. :(

Žinutė parašyta: 2011-07-14 13:42:51 | Nuoroda
help69 rašė:

 Va va, tame ir esme, kad baigus studijas, neaisku del darbo.na kolkas tebunie lieka 1 vietoj  tas turizmas.Siaip galvojau vietoj jo rasyt vizualine komunikacija arba kita kolegija - SMK ir viesuosius rysius.Zodziu turiu 8dienas persigalvot kiek noriu kartu  :D

Nu žiūrėk kaip tau išeina :D kuri spec. tau atrodo perspektyviausia, ir manai, kad paveši mokslus, tai stok iškart. :P

Žinutė parašyta: 2011-07-14 14:21:33 | Nuoroda
help69 rašė:
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

 Va va, tame ir esme, kad baigus studijas, neaisku del darbo.na kolkas tebunie lieka 1 vietoj  tas turizmas.Siaip galvojau vietoj jo rasyt vizualine komunikacija arba kita kolegija - SMK ir viesuosius rysius.Zodziu turiu 8dienas persigalvot kiek noriu kartu  :D

Nu žiūrėk kaip tau išeina :D kuri spec. tau atrodo perspektyviausia, ir manai, kad paveši mokslus, tai stok iškart. :P

kazkas sake, kad butent TTVAM  turizma ir reklamos vadyba yra lengva studijuot :)

Nu tai taip. Tikriausiai kad nėra sunku. Man klasiokė taip sakė, kad ir įdomu, ir nesunku. :) pasitikiu ja, manau nenusivilsiu studijom, kaip kad jau teko... :(

Žinutė parašyta: 2011-07-14 15:15:10 | Nuoroda

MRU Teisę ir valdymą. Tikėjausi įdomu bus, bet dėstytojai nepatiko, krūvis nesveikas. tai dingo noras, motyvacija studijuot. bandysiu laimę ttvam.

Žinutė parašyta: 2011-07-14 20:50:26 | Nuoroda
help69 rašė:

 tai tikiuosi kad rasi  savo laime ttvam galu gale ;D

 Dėkui, tikiuosi ir aš. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 23:34:17 | Nuoroda
help. rašė:
MaRi0* rašė:
help69 rašė:

 tai tikiuosi kad rasi  savo laime ttvam galu gale ;D

 Dėkui, tikiuosi ir aš. :)

 ner uz ka dekot cia. Man tiesiog dziugu jejgu kazkam pasiseka :)

 Malonu :) Tikiuosi ir tau pasiseks. Galbūt būsim ir grupiokai, jei stosi i turizmą. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-15 01:59:20 | Nuoroda
monikutemm rašė:

As ir rasiau sia specialybe, o kokie balai i mokama vieta? 

 mano manymu, žemiau 13 konkursinio balo jau prasideda mokamos vietos.

Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:20:52 | Nuoroda

Sveiki dar kartą. Klausimas dėl konkursinio balo. Anksčiau minėjote jog žemiausias KB į turizmą ir viešbučių administravimą VF vietą yra 13,46, o dabar jau rašote, kad 13,18 kb. Norėčiau, kad paaiškintumėte kaip yra iš tikro.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 11:17:37 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

Sveiki. Kaip manot kur studijų kokybė yra geresnė ir kam vertėtų teikti pirmenybę sudarant sarašą lamoj Vilniaus kolegijai ar TTVAM? :)

 Labas. Turiu pažįstamų ir TTVAM' e ir ViKo. Klausiau dėl studijų kokybės, tai nesiskundė nė vienas, na aš klausiau tik dėl turizmo ir viešbučių administravimo spec. Bet, manau, kad ir kitose studijose kokybė yra gera. O dėl sąrašo, tai jau kaip pati nori. Aš pirmenybę teikiu TTVAM, kadangi galbūt lengviau įstoti, o ir matematikos egzamino balo nereikia (bent i mano norimą specialybę).

Žinutė parašyta: 2011-07-18 11:17:38 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

Sveiki. Kaip manot kur studijų kokybė yra geresnė ir kam vertėtų teikti pirmenybę sudarant sarašą lamoj Vilniaus kolegijai ar TTVAM? :)

 Labas. Turiu pažįstamų ir TTVAM' e ir ViKo. Klausiau dėl studijų kokybės, tai nesiskundė nė vienas, na aš klausiau tik dėl turizmo ir viešbučių administravimo spec. Bet, manau, kad ir kitose studijose kokybė yra gera. O dėl sąrašo, tai jau kaip pati nori. Aš pirmenybę teikiu TTVAM, kadangi galbūt lengviau įstoti, o ir matematikos egzamino balo nereikia (bent i mano norimą specialybę).

Žinutė parašyta: 2011-07-18 20:07:14 | Nuoroda
help. rašė:

Jau mazdaug uz savaites suzinosim kas studijuos ttvam , o kas ne :) nebedaug liko.

 Visi TTVAM'e studijuosim :D aš irgi jaučiuosi kaip įstojęs į ttvam'ą nors dar savaitę iškęsti reikia. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 18:12:36 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:

 Chebra, o kaip ten su ta studijų įmoka? Nu kur pvz būna univeruose 120Lt, tai kaip TTVAM'e?

 Stojamasis mokestis? 50lt- man taip sakė.