Vartotojo cunama pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-19 11:36:39 | Nuoroda

Šiais metais bandysiu stoti arba į VU (matematikos ir informatikos mokymą), arba į VPU (matematiką ir informatiką) :) Iki liepos 22d. reikia galutinai apsispręsti. Gal galit parašyt (kurie jau moksi šį dalyką) ar sunku ten mokytis? Kaip dėstytojai? Kaip pats univeras? Ar džiaugetės, kad čia mokotės ir ar neketinat bėgt kitur? Labai labai būsiu dėkinga :)

P.S. Ateityje ketinu būti matematikos mokytoja :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 13:14:03 | Nuoroda

Man ir taip pačiai viskas, tik ketinu studijuot matematiką. Niekaip negaliu apsispręst ką rašyt pirmoj vietoj... VU ar VPU... :) Labiau vpu traukia :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 13:25:19 | Nuoroda

Sveiki. Ketinu studijuoti matematikos ir informatikos mokymą. Norėjau paklausti ar tkr tam VU toks sausas mokslas? Ar sunku įstoti? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 14:01:54 | Nuoroda

Labai noriu būti matematikos mokytoja, tad kas geriau VU ar VPU mif'as? Nežinau ką rašyti pirmoje vietoje, nors pačią labiau traukia VPU...

Žinutė parašyta: 2011-07-19 15:07:59 | Nuoroda

VU studijų apraše rašo, jog baigus matematikos ir informatikos mokymo (ne matematikos taikymų) studijas suteikiama pedagogo kvalifikacija... Tad kaip suprantu papildomų mokslų nereiktų.  :) nors VPU traukia labiau, bet vstk sunku apsipręsti... Nes teko girdėt įvairių nuomonių :) Tačiau jų per mažai, kad būtų visiškai aišku ką rašyt pirmoje vietoje :) Žinau, kad ir kur įstočiau vistiek teks daug mokytis, o tam jau aš morališkai pasiruošus :) Dėl to, ko tikrai nori, stengtis verta :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 22:53:36 | Nuoroda

Sveiki,

aš irgi noriu būti mokytoja :) dar gerai neapsisprendžiau ką rašyt pirmoj vietoj: VU ar VPU. Šiek tiek labiau linkstu prie VPU ir tikriausiai jį rašysiu pirmu numeriu... Noriu studijuot matematiką ir informatiką :)

Deja, man motyvacija ne taip gerai pasisekė kaip kai kuriems... :D gavau tik +1 (nors jaučiuosi stipriai motyvuota) :) galbūt dėl to, kad nieko nesiruošiau, arba dėl jaudulio... Arba dėl abiejų dalykų :D tačiau labai nepergyvenu... nes dabar stojamasis balas yra 19,64 :) tikiuosi vstk įstoti ten kur jau seniai svajoju - matieką.

Man taip pat nelb patinka naujasis univero pavadinimas... VPU kažkdl daug geriau skamba :D gal čia tas pripratimas kaltas.. :D Beje, teko pabendraut su keletu vpu studentų... Visi pasirodė labai faini ir šilti žmonės. Tad manau čia nebus tokio plėšymosi ir draskymosi, koks būna univeruose, kuriuose susirenka genijai :D kalbėjau ir su VU studentais... viena mergina netgi prasitarė , kad vpu žmonės daug draugiškesni :)

o kas dėl tos minties, kad daug būsimų studentų išvyks į užsienį ir mums liks daug vietų, tai kažin ar labai teisingas... gal tik iš dalies. Nes daugelis pasirinkę užsienio univerus dar stoja vstk ir LT. Ir kaip tik tas vietas užima... Galbūt tos vietos atsilaisvins jiems išvykus, bet bus jau gi per vėlu, nes mes būsim įstoję ten kur pasirinkome antroj ar trečioj vietoj...

Tai tiek :) tikiuosi visus jus pamatyt rugsėjį ir nesvarbu, kad esam pasirinkę skirtingus dalykus :D

Žinutė parašyta: 2011-07-19 22:59:33 | Nuoroda

o ką būtent nori studijuot mif'e? :)

Aš tikrai ir nesitikiu, kad VPU būtų labai lengva :) žinau, kad reiks daug dirbt, bet manau esu tam pasiruošus :) Nes visada norėjau studijuot būtent šitą specialybę....

Žinutė parašyta: 2011-07-19 23:19:04 | Nuoroda

Aišku :) tai sėkmės Tau stojant :) o man šitos kelios likusios dienos bus pačios sunkiausios... Labai greit ta liepos22d. artėja... :D o aš vis dar ne visai apsisprendus :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:11:35 | Nuoroda

Tai reiks reiks ... :D :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:14:20 | Nuoroda

mažiau imt tokius dalykus į galvą ... :) ir nereikia nervų sau gadintis :) įstosi, o jei ne, tai ne pasaulio pabaiga... gal pavyks 2-ame etape :) stojimai dar ne viskas, tai tik mažas laiptelis mūsų gyvenime :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:25:37 | Nuoroda

hmm... galbūt ne taip buvau supratusi... skaičiau vat šitą aprašą:

www.vu.lt/site_files/SD/Programos/Matematikos_ir_informatikos_mokymas.pdf

Ten parašyta:

Suteikiama profesinė kvalifikacija: Mokytojas.

Ar aš dar kažkaip suklaidinau...?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:30:39 | Nuoroda

Beje, dėkui už pastebėjimus :) Niekas apie pinigus, kuriuos gausim ateity ir nekalbėjo.. Niekas ir nesitiki manau daug gaut, bent jau pradžioj... Labai jau taip tvirtai ir piktai atrėžėt :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:35:22 | Nuoroda

Matematika ir informatika KB 19,64 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 23:53:59 | Nuoroda
aurelijaaa rašė:
cunama rašė:

Matematika ir informatika KB 19,64 :)

 žiūriu matematikų čia ne perdaugiausiai ;D

 na kolkas man pažįstama būsima matematikė, tai tik Tu :D daugiau niekas neapsireiškia... bet labai tikiuos :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 11:48:22 | Nuoroda
3.7.8.17.27 rašė:

 Aš irgi ketinu į Matematiką ir informatiką. Tik bijau, kad nesusidarys grupė. Ar dažnai taip būna?

 turės susidaryt, nieko nežinau :D

o kdl taip galvoji, kad gali nesusidaryt? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:14:52 | Nuoroda
MrPovilo rašė:

Įdomiai čia toj LAMOJ su tais kb..:D   anąkart kai buvau pažiūrėt kb buvo 18,24, šiandien užeinu, galvoju watafak:?    20,24 !! :D   rodos jau turėjo būt pridėję už motyvacinį.. o.O :) Nors, pala, už respublikinių olimpiadų prizines vietas prideda gal tikriausiai, taip? :)

 jo, pridėt tai tkr prideda už olimpiadas:D nu tai džiaugtis Tau tik belieka :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 17:26:19 | Nuoroda

Aš irgi į VPU :) matematika ir informatika :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 17:29:34 | Nuoroda

Aš taip šiais metais čia stosiu :) pirmu numeriu.... nes laaaaaabai noriu būt mokytoja :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:58:04 | Nuoroda
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:
vaidassab rašė:

tai reiks eit fotografuotis, nes neturiu nei vienos foto dbr;DD

 

 Pas mane tai gal viena likus nuo vinietės Nafik aš jiem tris foto vešiu. Užteks vienos;D

 tai va,pas mane irgi vinietes tos,bet jos mazesnes nei 3x4.tai nezinau ,bandysiu jas vezt ;D

 gal geriau nueik nusifotkint :) man kažkaip atrodo, kad nepriims mažesnių... nes visur rašo, kad būtinai 3*4...

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:58:58 | Nuoroda
Daina rašė:

as siandien jau fotkinaus :P tai 26 bus galima vaziuot sutarti pasirasyt ar ne? nes as ryt ir planavau varyt pasirasyt... :) ir dar man toks kl pakilo:D del to 120lt kur reikia moketi kaip ten ka moket per banka ar gali univere ar is univero koki sh reik pasiimt ,kad galetum nuejus sumoket? apsvieskit:D nes delto labiausiai galva suku:D...

 reikia būt apmokėjus jau :) ir į sutarties pasirašymą atsineši kvitą iš banko, kad apmokėjai :)