Vartotojo SmileyFace pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-21 00:27:44 | Nuoroda

Aš įrašiau VU Ekonometriją pirmu numeriu Tikiuosi įstot, nors ir neturiu informatikos metinio

Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:17:26 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
SmileyFace rašė:

Aš įrašiau VU Ekonometriją pirmu numeriu Tikiuosi įstot, nors ir neturiu informatikos metinio

 aš irgi be metinio :) koks tavo konkursinis?

 Tik 17,5

Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:18:54 | Nuoroda

O tavo?

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:27:43 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

nu tai tas metinis yra 2 balai, dėl to ir sumažėja iš karto konkursinis.
o bandyt visvien galit.
o atsarginį variantą irgi turėkit :) mano atsarginis mmt :D

 Mano irgi MMT Kur stoti žurnale parašyta, kad žemiausias KB pernai į ekonometriją buvo 16,5, tai labai naiviai tikiuosi, kad papulsiu :/

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:41:23 | Nuoroda
andriusk92 rašė:
SmileyFace rašė:
Mirtishiukas rašė:

nu tai tas metinis yra 2 balai, dėl to ir sumažėja iš karto konkursinis.
o bandyt visvien galit.
o atsarginį variantą irgi turėkit :) mano atsarginis mmt :D

 Mano irgi MMT Kur stoti žurnale parašyta, kad žemiausias KB pernai į ekonometriją buvo 16,5, tai labai naiviai tikiuosi, kad papulsiu :/

 Aš taip pat tikiuosi :D bet manau pirmam etape nelabai pavyks,antram turetu pavykt :]

 Aš jaučiu į antrą net nepapulsiu, nes pas mane antru numeriu MMT įrašyta, o ten žemas balas, turėtų priimt. O jei atsisakai 1-3 numeriu parašytos programos, gali kandidatuot tik į vnf, tai kam to reikia... Žodžiu dabar kaip ant adatų būsiu iki antradienio

Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:20:21 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
SmileyFace rašė:
Mano irgi MMT Kur stoti žurnale parašyta, kad žemiausias KB pernai į ekonometriją buvo 16,5, tai labai naiviai tikiuosi, kad papulsiu :/

pernai žemiausias 18.4 juk buvo :) 
o į mmt 16.8 gal... na į mmt turėčiau tikrai patekt :D
ir mano nervų nepakaks kad dar antra etape būt...
šiaip galima po pusmečio jei be skolų būsit pereit į eko ar kur. na bet pirma reik įstot :D

 Bet jei nori pereit, reikia sumokėt kainos skirtumą, nes MMT pigesnė spec negu ekonometrija. Va dėl to gruzas :D ai blem, kaip bus taip bus, nieko nepakeisim db :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:19:37 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
 čia jei tu į vnf stoji :)
jei įstoji į mmt vf, ir baigi semestrą be skolų, tai galėsi pereit į kitą su savo vf vieta.
bet visvien mmt bent matės bakalauras :D ir tikriausiai įstojus jau ir nebesinorės pereit :D o magistre galima fdm ar kažką ;DD

O tai gerai :D
Bet tikriausiai bus taip, kad įstosiu į MMT ir sėdėsiu sau patenkinta :D nes paskaičiavau, kad į ekonometriją be metinio neįmanoma įstot net visus egzus išlaikius vien 100-ukais :D Galiu jau pamojuot balta skarele ekonometrijai :D


Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:45:22 | Nuoroda
zmogusx rašė:

kas į MMT šiemet? nesijaudinat,kad labai sunku mokytis bus?

 Aš, jei į ekonometriją nepriims (o kad tai atsitiks, yra 99% tikimybė). :D Dėl sunkumo nesijaudinu, jau nusiteikiau, kad 4 metus pavargt reikės, bet užtat po to lengviau įsidarbint bus :) Tikiuosi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:01:23 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

aš irgi pamojavus :D o mūsų balo manau į mmt turi pakakt :) o matematikos ten irgi užtektinai :D taigi belieka tik įstot o vėliau žiūrėsim ar norėsis dar kur eit ar ne :D 

 Sutinku pilnai :D Šiaip patiktų man ir MMT, bet jei balas leis mokytis ekonometrijos, tai kodėl gi ne :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 12:23:05 | Nuoroda
zmogusx rašė:
SmileyFace rašė:
zmogusx rašė:

kas į MMT šiemet? nesijaudinat,kad labai sunku mokytis bus?

 Aš, jei į ekonometriją nepriims (o kad tai atsitiks, yra 99% tikimybė). :D Dėl sunkumo nesijaudinu, jau nusiteikiau, kad 4 metus pavargt reikės, bet užtat po to lengviau įsidarbint bus :) Tikiuosi :D

 aš irgi jau kurį laiką nusiteikinėju tikrai nelengvam darbui,tikėkimės bus lengviau morališkai pasiruošus ;D

 Aha, tikiuosi :D Man jau ant nervų gerai groja tie stojimai :D Kad tik į MMT įstočiau pirmam ture, laimingiausias žmogus būsiu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 21:42:40 | Nuoroda
zmogusx rašė:
 aš irgi, atostogos šiemet nelabai atostogiškos per tuos visus rūpesčius ir nerimą :D tai va tikiuosi įstosiu ir bent mėnesiuką ramiai atsipūtus paatostogausiu :D

 Dėl atostogų tai pritariu :D nemanau, kad išeis ir tą mėnesį paatostogaut, nes reikės ruoštis kraustymuisi, dar pats kraustymasis, plius nervai ar bendrabutį gausi, priprast prie naujos vietos ir t.t. :D bet gerai, geriau nei bambą prieš TV kasyt :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:09:54 | Nuoroda
Sandra1 rašė:

 ekonometrija wuhu 

 Koks tavo KB? :D

O aš įstojau į MMT :D Wyyy^^

Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:23:58 | Nuoroda
zmogusx rašė:
ir aš į mmt :D bendrakursės matyt būsim

 Šaunu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:24:00 | Nuoroda
zmogusx rašė:
ir aš į mmt :D bendrakursės matyt būsim

 Šaunu :D

Žinutė parašyta: 2011-08-04 21:50:01 | Nuoroda

Jau yra paskaitų tvarkaraščiai :)

Žinutė parašyta: 2011-08-08 21:17:25 | Nuoroda

Gal yra tokių, kurie iš MMT perėjo į ekonometriją su krepšeliu? :)