Vartotojo Aistie pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:48:56 | Nuoroda

 kažkokia klaikybė.. su 16,18 net mokamo pakvietimo į kolegija negavau... tiesiai į antrą etapą....

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:58:54 | Nuoroda
Eglele rašė:

 Sveikos!!ka tik suzinojau ,kad istojau i kosmetologija!! Butu labai smagu jei visos cia susirinktumem kol kas, nes manau niekas nieko nezino :) man idomiausia kaip del fux'u stovyklos??

 Sveika :} koks tavo kb? 
Tikiuosi būti bendrakursė, nors pirmu etapu ir nepavyko gauti vietos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:24:43 | Nuoroda
Simuliada rašė:

Bet juk teikiant prašymus per antrąjį etapą keičiasi ir konkursiniai balai. Jie krenta ties kiekvienu etapu..

 krinta, nes geriausieji užima nemokamas vietas. O kadangi nemokamų vietų mažėja, tai kaip ir lygiosios.. 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:30:17 | Nuoroda
neuzvardinta rašė:

 Na kada po velnių paskelbs tuos teisingus rezultatus vnf studijoms..

 tikrai.. lyg ir taip mažai nervų būtų..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:39:36 | Nuoroda
Ramė rašė:

 Nenusiminkit, gal del to ir yra klaida, ir is naujo skaiciuoja viska, del to kad neistojo daug zmoniu su aukstai KB, tereikia palaukt rezultatu ir gal viskas bus ok. Aisku taip laukt sunku, galetu bent parasyt valandas kada jie nori ideti tuos tikrus rezultatus, nes visa diena knapsot prie pc ir kas 5min ziuret lama irgi nenormalu :D

 kas 2min dar nenormaliau :DD štai ką daro švietimo sistema :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:44:35 | Nuoroda
Gabrielele rašė:

 "jeigu pirmojo etapo metu negavote pasiūlymo studijuoti 1–3 pageidavimais valstybės finansuojamoje studijų vietoje, antrajame priėmimo etape galite dalyvauti dėl valstybės finansuojamų studijų vietų."   PAAISKINKIT TA 1-3 PAGEIDAVIMAIS KAIP CIA SUPRAST ??????

 na pagal eiliškumą prašyme. Jeigu iš tryjų pirmų nemokamų negavai pasiūlymo, tai gali dėl nemokamos varžytios antram etape.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:45:32 | Nuoroda
studijos lt rašė:

gal kas girdejot ka tiksliai per radija sake del stojimu, kiek girdeau lygtai perskaiciuoja viska, ir pirmiau nemokamus, o veliau tik mokamus skelbs, neaugi dar yra vilties kad viskas susitvarkys, bijau ir tiketis.. jei kas girdejot tiksliau ka snekejo parasykit

 o lamoj rašė, kad tik mokamas perskaičiuos. Tai negi ir vf?? ;o

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:52:18 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

Sveiki. Jums man paaiskinkit kas cia per nesamones vyksta... gavau tik viena pasiulyma vnf, vf isviso negavau net ir i kolegija nors mano kb 14.10 tai manau i kolegija tikrai turetu uztekt i vf...klasiokas vos egzus issilaike ir istojo i vu ekonomika vnf... man lb nepatinka tokie prikolai... krc taip sunervino

 baik tik :) aš su 16,18 net mokamos negavau kolegijoj :)) čia kosmosas vyksta

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:54:54 | Nuoroda
neuzvardinta rašė:

 Jau paskelbti  patikslinti I etapo valstybės nefinansuojamų vietų rezultatai. Stojantiesiemssiunčiama informacija elektroniniu paštu bei ją galima pasitikrinti LAMA BPO informacinėje sistemoje.

 

Bet aš nieko negavau į el. paštą. tai ką nebeįstojau? :(

 tai turbūt nerašys, Mielas stojantysis, perskaičiavus balus, tu vistiek neįstojai. Bandyk kitą kartą... :D čia peilis į paširdžius iš vis būtų..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:55:48 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
isterike rašė:
Aistie rašė:
Boykinsas rašė:

Sveiki. Jums man paaiskinkit kas cia per nesamones vyksta... gavau tik viena pasiulyma vnf, vf isviso negavau net ir i kolegija nors mano kb 14.10 tai manau i kolegija tikrai turetu uztekt i vf...klasiokas vos egzus issilaike ir istojo i vu ekonomika vnf... man lb nepatinka tokie prikolai... krc taip sunervino

 baik tik :) aš su 16,18 net mokamos negavau kolegijoj :)) čia kosmosas vyksta

 O DIEVE! Tai man tuopmęt net neverta ir svajot pakliūt į kolegiją su savo 13.22 :D

 O i kokia kolegija rasei ;O

 VIKO, kosmetologija

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:31:36 | Nuoroda
Eglele rašė:
Aistie rašė:
Eglele rašė:

 Sveikos!!ka tik suzinojau ,kad istojau i kosmetologija!! Butu labai smagu jei visos cia susirinktumem kol kas, nes manau niekas nieko nezino :) man idomiausia kaip del fux'u stovyklos??

 Sveika :} koks tavo kb? 
Tikiuosi būti bendrakursė, nors pirmu etapu ir nepavyko gauti vietos :)

 18.40 , o tavasis ?:)  O i vf ar vnf?

 16,18, kadangi neturiu chemijos visiškai.. Žinok, nelabai svarbu ar mokama ar ne, aišku būtų geriau nemokamai :) dabar žiūrėjau diagramą trūko 0,3 balo.. gal antram etape nukris kartelė, jeigu liko vietų :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 01:43:45 | Nuoroda
diosa922 rašė:
enga rašė:

man visą dieną šokas. rašiau visas vf, ir niekur... OMG. ei, kaip raminates žmones? :D gal žinot kokių būdų užmigt šią sav? ;O

 mano tokia pat busena... eisiu i baznycia pasedet, gal is auksciau kas pades ;D

 valerijonų prisiskinti ir uostyt :D baisi savaitė.. baisi..

Žinutė parašyta: 2011-08-01 12:33:00 | Nuoroda

VK kosmetologija 8) ir dar vf. Dievas yra :DD

Žinutė parašyta: 2011-08-11 23:14:14 | Nuoroda

Vyksit į stovyklą? (:

Žinutė parašyta: 2011-08-14 23:17:04 | Nuoroda
miduzza20 rašė:

o tai tau ar pavyko istoti? :)

as tai nevyksiu :)

 pavyko pavyko ir dar 5 vf :}

Žinutė parašyta: 2012-07-20 10:21:59 | Nuoroda
Julijukas rašė:

Laba noriu paklausti studijuojanciu ir planuojanciu studijuoti- gal kas zino koks maziausias konkursinis balas i mokama VK vieta kosmetologijos studijas? Nes nelaikiau nei bio nei chemijos nei matematikos-maniau kad noriu i teise,bet apsigalvojau kai reikia stot,tai noreciau i mokama kosmetologija o po metu issilaikysiu biologija. Aciu uz atsakymus:)

 Sveikutė. Baigiau dabar pirmą kursą čionai. Hmm.. kaip čia pasakius. Pas mus pernai buvo užpildytos visos nemokamos vietos, tai per LAMA BPO pirmu stojimu buvo mokama vieta virš 19 balų :D kosmosas... 

Jeigu tikrai nori studijuoti, tai gali bandyti per visus stojimus, gal atsiras vieta. Bet labiausiai rekomenduočiau tiesiog nueiti pas fakulteto dekanę ir ten su ja pasikalbėti. Nes pernai buvo tokiu būdu priėmę vieną merginą į mokamą su 12 berods balu.

Tik neturėjus biologijos ir chemijos ruoškis :} bus tikrai nelengva mokytis jeigu norėsi gerai baigti. Iš patirties sakau, nes be chemijos stojau.. pirmas pusmetis buvo žiauriai linksmas :DD

Žinutė parašyta: 2012-07-24 10:14:20 | Nuoroda

 Priklauso kur stoji. Jeigu į kokią LKKA, tai reiks daug doku, nes ten sunkiau gauti, o jeigu pvz į VIKO, tai visiems duoda,kas ne iš Vilniaus. :} Kiekvienoj aukštojoj yra savaip

Žinutė parašyta: 2013-06-04 20:03:24 | Nuoroda

 Labas, taip, jeigu per rotaciją turi skolų arba labai žemas vidurkis. Pagal tai kada stoji priklauso sąlygos. Prieš porą metų (bent jau aš) sutartis buvo, kad jei vidurkis mažesnis nei 20 proc. grupės, tai iškrenti iš vf. Tie kas pernai stojo lyg truputi ten keitėsi tvarka.