Vartotojo Alinuke pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:30:40 | Nuoroda

 Su kokias balais įstojot? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:35:06 | Nuoroda

 Būtu įdomu sužinoti su kokias balais įstojot :>

Žinutė parašyta: 2012-06-28 15:11:42 | Nuoroda
Dawido rašė:
asttau rašė:
Dawido rašė:
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

 Tai vat būtent, kad ir man tas pats. Tik kad pas mane apskritai neišlaikyta. Surinkau 23 taškus ir neišlaikiau. Tikėjausi tikrai išlaikyt, ir lietuvių kalboj gan gerai gaudžiausi. 

 Nu mano pagal bandomus, apskritai rašto darbus, tai kokių turėjau 75t+ surinkt, o surinkau 41t. Ir nėr kaip žinot kodėl. tau tai nėra kur nudegt, rašyt ir tiek.

 Aš taip pat surinkau 23 taškus nors respublikinėse lietuviu olimpiadose turiu pasėkimų. Todėl net nedvejodama rašiau apeliacija :) netikiu, kad taip galėjau susimaut. Aišku apmaudu, kad negausiu atestato su visais, tačiau geriau už save bent taip pakovot negu po to gailėtis jog nepabandžiau.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 18:06:53 | Nuoroda
Father Liudvik davai davai davai rašė:
Alinuke rašė:
Dawido rašė:
asttau rašė:
Dawido rašė:
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

 Tai vat būtent, kad ir man tas pats. Tik kad pas mane apskritai neišlaikyta. Surinkau 23 taškus ir neišlaikiau. Tikėjausi tikrai išlaikyt, ir lietuvių kalboj gan gerai gaudžiausi. 

 Nu mano pagal bandomus, apskritai rašto darbus, tai kokių turėjau 75t+ surinkt, o surinkau 41t. Ir nėr kaip žinot kodėl. tau tai nėra kur nudegt, rašyt ir tiek.

 Aš taip pat surinkau 23 taškus nors respublikinėse lietuviu olimpiadose turiu pasėkimų. Todėl net nedvejodama rašiau apeliacija :) netikiu, kad taip galėjau susimaut. Aišku apmaudu, kad negausiu atestato su visais, tačiau geriau už save bent taip pakovot negu po to gailėtis jog nepabandžiau.

 Kokių pasėkimų?

 jaunųjų filologų konkurse.

Žinutė parašyta: 2012-07-13 15:51:05 | Nuoroda

 Sveiki :)) Aš čia su tokiu klausimėliu, vnf/st, tai ta stipendija padengs visa studijų kainą ar ne? ir kai duos pasiūlymą stojimui, seniau duodavo viena vietą į VF ir viena į VNF, o kaip dabar? :) nes jei rašyt į lamabpo tai atsakymai paprastam žmogui truputėli net labai neaiškus ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-13 15:57:40 | Nuoroda

 13,88 ;D Bandysiu laimę :>

Žinutė parašyta: 2012-07-18 10:39:17 | Nuoroda

Na į kauka tai laisvai papulsi :))

Žinutė parašyta: 2012-07-27 06:48:16 | Nuoroda
VerusEye rašė:

Ilgai nelaukiant kuriu tema apie antrąjį stojimo etapą.

Naujausią informaciją ir įvarius klausimus rašome tik čia.

Logiškai mąstant, jei kiekvienam žmogui pasiūloma tik po (apie) dvi vietas, tai antram etapui liks nemažai vietų. Problema tik tame, kad nėra matoma kiek liko vf ir vnf, todėl Lama BPO sąrašą gali užpildyti ir vėl nieko nepešti.

Įdomu kaip su trečiu etapu, gal įmanoma universitete susižinoti kiek liko vietų? Gal kas pasidalins savo patirtimi iš ankstesnių metų?

 Man ir labai įdomu bus galima keisti ar ne.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:42:11 | Nuoroda

 Į lama bpo skambinau, negalėsim keisti nieko tik eiliškumą :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:50:59 | Nuoroda
Triufeliz rašė:
Alinuke rašė:

 Į lama bpo skambinau, negalėsim keisti nieko tik eiliškumą :)

 Aisku, o kaip ten del to mokescio kazkokio gal zinai ?

 kokio mokesčio?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:05:00 | Nuoroda
Triufeliz rašė:
Alinuke rašė:
Triufeliz rašė:
Alinuke rašė:

 Į lama bpo skambinau, negalėsim keisti nieko tik eiliškumą :)

 Aisku, o kaip ten del to mokescio kazkokio gal zinai ?

 kokio mokesčio?

 Na jei nori dalyvaut antrame etape tai reikia susimoketi, ar ne taip?

 pirma karta girdžiu ir lamoj nieko parašyta nėra.

Žinutė parašyta: 2012-07-28 16:33:12 | Nuoroda
Dekabristas rašė:

 Kas įstojo į LSMU sveikatos psichologiją? Kokie balai vf vietose? 

 mažiausiais balas į vf buvo 18,01 :)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 15:27:30 | Nuoroda
JustulisR rašė:
migle6699 rašė:

O gal zinot ar konkreciai nera paskelbta kur liko laisvu vietu,pvz VK ir kurioj srity liko :)

 

 Maždaug gali orentuotis pagal lamos diagramas, kiek iš pakvistųjų dar nepasirašė sutarties... O oficialiai, tai turėtų būt paskelbta prieš trečią turą

 toks pastebėjimas VK į bankininkyste pakviesti 93 žmonės į VF ir anot lamos dar nei viens nepasirašė.

Žinutė parašyta: 2012-07-31 19:51:04 | Nuoroda

 Sveiki, mano norimai specialybei liko 24 laisvos vietos (kolegijoje), bet man trūksta 0,65 balo. Kaip manot yra galimybė įstot?

Žinutė parašyta: 2012-07-31 19:51:04 | Nuoroda

 Sveiki, mano norimai specialybei liko 24 laisvos vietos (kolegijoje), bet man trūksta 0,65 balo. Kaip manot yra galimybė įstot?

Žinutė parašyta: 2012-07-31 20:45:47 | Nuoroda
Beatukas rašė:

Alinuke, įstosi :)

bet nesakykit, jau šita vasara - tai aš jau geriau patylėsiu, tiek nervų per egzų, o dabar dar daugiau nervų su tais etapais ;/ pirmu gavau vf ir vnf, bet į vf vu khf nenorėjau, nes lietuvių filologija niekad netraukė, o iki komunikacijos pritrūko vos vos, kaip mama mano išsireiškė kai pažiūrėjom galimybių diagramas, tai šlagbaumas prieš pat nosį užsidarė :(  

 Ačiū už palaikymą :) nes balas tikrai nėra aukštas, bet pagal preitu metu balus bučiau įstojus tai tikiuosi kad jūsų prognozes išsipildys ir įstosiu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 20:56:05 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
awaafa rašė:

pagal pernyksti ir as istociau ,bet nebus toks pat

 jei viena VF vieta likus, tai be sansu...

 na man 24 :)

Žinutė parašyta: 2012-08-01 14:52:04 | Nuoroda

 Sveiki :} norėčiau pm pašnekėti su žmogum kuris kažkiek nusimano apie visa šita sistema :) jei galit padėt į pm  parašykit :)

Žinutė parašyta: 2012-08-02 18:52:28 | Nuoroda

 Man ir ši vasara buvo tiesiog tragiška :) Bet kas keisčiausia prieš pirmo etapo atsakymus jaudinausi kur kas daugiau :) o dabar nėra tokio baisaus jauduliuko :) Tikiuosi visiems pasiseks ! Sėkmės :) ir nepamirškit ryt pasigirti, o jei ne nesusitiksim per 3 ratuką ;D

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:15:11 | Nuoroda

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x