Vartotojo graaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:05:13 | Nuoroda

sveiki :) man idomu su kokiais balais pateko i vf biomedicinos diagnostika,farmacija , kineziterapija..mano tikrai ne mazas balas ir as nepatekau...

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:18:09 | Nuoroda
xaiste rašė:

o man idomu kokiu balu į kosmetologiją kas pateko, nes mano buvo 15.34 ir as, deja , bet nepatekau. 

 o mano 15.78 ir as i sia kolegija nepatekau, nesuprantu, preitais metais i man patinkancias specialybes istojo su mazesniais balais, manau siemet stojanciuju balai ziauriai auksti....o gal per antra etapa pateksi tu, nes tavo balas tikrai geras..

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:25:28 | Nuoroda
xaiste rašė:
graaa rašė:
xaiste rašė:

o man idomu kokiu balu į kosmetologiją kas pateko, nes mano buvo 15.34 ir as, deja , bet nepatekau. 

 o mano 15.78 ir as i sia kolegija nepatekau, nesuprantu, preitais metais i man patinkancias specialybes istojo su mazesniais balais, manau siemet stojanciuju balai ziauriai auksti....o gal per antra etapa pateksi tu, nes tavo balas tikrai geras..

 nerizikavau, gavau pakvietimą į vf bendrosios praktikos slaugą, todėl bandau pratintis prie tos minties, kad ir čia man patiks:)

 tai puiku,jog istojai..sveikinu..:) o as i bendrosios praktikos slauga nedaviau ...daug univieru buvau prirasius ir susimoviau,nes i juos nepatekau taip pat..:DD na tikiuosi ,kad per antra etapa kur nors pateksiu is siu spc ,kur anksciau isvardinau, tik labai smalsu su kokiais balais pateko i jas, kad as nepatekau per pirma etapa:)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:50:29 | Nuoroda
BA rašė:

Na pasireikškit, būsimi kolegos.  :)) 

 labas:) su kokiu balu istojai, ar i vf?:)