Vartotojo Judiciux pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-28 15:32:57 | Nuoroda

Sveiki. Aš taip pat įstojau į anglų filologiją :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 15:40:05 | Nuoroda

Sveiki. Ar įstojot kas nors į skandinavistiką?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 15:47:36 | Nuoroda

Ir koks stojamasis balas buvo??

 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 16:52:27 | Nuoroda

ar patenkinti įstojimu į anglų? :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:53:34 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
Judiciux rašė:

ar patenkinti įstojimu į anglų? :)

 

 

Norėjau į skandinavų, labai norėjau, bet nieko, kitais metais gretutines pasiimsiu, tai gal ir nieko ta anglų :)

 Aš irgi norėjau į skandinavistiką, į norvegų, bet... Taip pat mąstau apie gretutinių studijų galimybę :) o tu į švedų ar norvegų norėjai?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:55:33 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:
senas_von_krienas rašė:
Judiciux rašė:

ar patenkinti įstojimu į anglų? :)

 

 

Norėjau į skandinavų, labai norėjau, bet nieko, kitais metais gretutines pasiimsiu, tai gal ir nieko ta anglų :)

Šiaip man atrodo kad į anglų filologiją didesnis konkursas nei į skandinavistiką, taip kad nėr ko liūdėti. Aišku, gerai pasvėrus, skandinavistika labiau praktiškas mokslas. Iš kitos pusės anglų filologija kaip ir prestižinė specialybė. Žodžiu, lazda turi du galus :)

 Taip, tu teisus, bet į skandinavų sunkiau įstoti, nes didesnis balas. Bet aš nesuprantu, kodėl ten toks aukštas balas? Atrodo filologija kaip ir visos, bet pasirodo ne. ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:57:59 | Nuoroda
pievava rašė:

vidutiniskai, o tu?

 Aš patenkinta :) gal kažkam ir atrodo, kad anglų filologija yra LABAI lievai, bet jei žinai, ko nori ir kryptingai eini tuo keliu, tai bet koks mokslas bus labai perspektyvus. Kaip sakoma, viskas priklauso nuo asmenybės :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:10:01 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
Judiciux rašė:

Ir koks stojamasis balas buvo??

 

 Į norvegų mažiausias 20,08, į švedų 19,98, jei gerai pamenu :|

 Joooo. Aš visada galvodavau, kad įstoti į filologiją (nesvarbu kokią)- vieni juokai. Mano kb 19.38 ir tikrai buvau įsitikinus, kad skandinavų filologijai užteks. Balai kaip į TSPMI stojant. Žiauru ;D