Vartotojo leona pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-29 09:25:55 | Nuoroda

 Kaip reikia pildyti prašymą antrajam etape? Arba aš kažko nesuprantu, arba jau trečia diena kaip neleidžia pridėti nieko iš mano sąrašo. 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 11:55:49 | Nuoroda

 Aš taip pat pasirašiau vnf ir dalyvauju vėl antram ture, nes viliuos gauti tą pačią studijų programą vf ir tikrai nesijaučiu kalta, kad neva atimu iš kitų abiturientų galimybes, nes aš atsisakiau pirmam ture pasiūlytų vf studijų ir kaip tik kažkam padovanojau galimybę. 

Žinutė parašyta: 2011-07-31 19:15:20 | Nuoroda

 Manau, tikrai įstosi =)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 10:00:12 | Nuoroda

 Aš taip pat pasirašius vnf sutartį, ir dabar stogas važiuoja, kad tik gaučiu vf, nes jei negausiu neįsivaizduoju kaip už studijas susimokėt 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 12:23:24 | Nuoroda

 Aš taip pat nieko, nervai nebelaiko 

Žinutė parašyta: 2011-08-02 19:23:11 | Nuoroda
milkaa rašė:
pavasaryte rašė:
milkaa rašė:

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

 patarčiau rytoj darbo valadomis paskambinti į Lamos info centrą. Man rašė irgi taip, bet visur rašydavo pirmąją vietą, ir neva aš joje nedalyvau, tačiau vėliau gal po kokių 3 val, viskas sustvarkė, ir daba galiu aiškiai matyti diagramas:)

 Dėkui, taip ir darysiu. ;)

 Kogero tau neleido dalyvaut antram etape, nes pirmajam gavai vf vieta ir jos atsisakei. Juk taip? nes man lygiai tokia pati situacija.

Žinutė parašyta: 2011-08-02 20:11:08 | Nuoroda
milkaa rašė:
leona rašė:
milkaa rašė:
pavasaryte rašė:
milkaa rašė:

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

 patarčiau rytoj darbo valadomis paskambinti į Lamos info centrą. Man rašė irgi taip, bet visur rašydavo pirmąją vietą, ir neva aš joje nedalyvau, tačiau vėliau gal po kokių 3 val, viskas sustvarkė, ir daba galiu aiškiai matyti diagramas:)

 Dėkui, taip ir darysiu. ;)

 Kogero tau neleido dalyvaut antram etape, nes pirmajam gavai vf vieta ir jos atsisakei. Juk taip? nes man lygiai tokia pati situacija.

 Per pirmą aš gavau vf ir vnf vietą. Pasirašiau sutartį su vnf ir dalyvau jau dėl vf vietų tik. Juk taip galima, pati lama sakė ir universitetas, o dabar man rašo, kad nedalyvavau...

 Problema tame, jog jei atsisakai vf 1-3 pageidavimu nebegali dalyvaut antram ture, bent jau taip man tvirtina kaip susitarę lamoj. Gal kas žinot kur galima pasiskaityti taisykles priėmimų, ar lama jų neskelbia?

Žinutė parašyta: 2011-08-02 20:28:32 | Nuoroda
Absurd rašė:

Su drauge norim gyvent tam pačiam kambarį,bet ji įstojo į biologiją,o aš į teisę. Ar tai įmanoma ir kur turėtume kreiptis jei taip?

 Mane irgi tas domina. Ir iš viso ar galima gyventi Vu bendrabučiuose iš kitų universitetų?

Žinutė parašyta: 2011-08-04 12:49:52 | Nuoroda
erikabzz rašė:

Gal kas nors žinot tikslią sąskaitą į kurią reikia pervesti pinigus už taikomąją matematiką?

 nueik į savo fakulteto tinklalpį ,ten tikrai bus kontaktiniai numeriai, kur skambintis ir paklaust =) bet manau, jog reikia mokėt  grynai į VU banko sąskaitą