Vartotojo Lsmu(kinezi) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-31 16:07:17 | Nuoroda

Sveiki jaunieji kolegos istoja i LSMU :) 

Visu pirma sveikinu istojus i si universiteta ir pasirinkus sia idomia specialybe. Kodel sakau idomia suprasite pirmo kurso begyje. Neliudekite, jai cia nesurasite daug savo kursioku, su jais susipazinsite, jai neklystu Rugpjucio 19 diena :) Jai turite kazkokiu tai klausimu, rasykite man pabandysiu i juos atsakyti. Beje as esu Linas, studijuoju LSMU kineziterapija, kiek zinau busiu uz jus atsakingas. Iki susitikimo :)

Žinutė parašyta: 2011-07-31 20:38:50 | Nuoroda

Dekoju uz jusu pastabas, taciau neturiu laiko taisyti gramatines klaidas, svarbu kad butu suprasta esme ir kaip suprantu si zinute nera jums skirta :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-31 22:06:00 | Nuoroda

Istojote i LSMU ?:)  Jai turite klausimu ar pastabu rasykite man privacia zinute :) 

Žinutė parašyta: 2011-08-06 20:17:37 | Nuoroda

Rugpjucio 19 diena, 15h  St.Jankaus auditorijoje :) 

 

Žinutė parašyta: 2012-07-01 16:01:41 | Nuoroda

Sveiki,

pats sunkiausias metas laukti egzaminų rezultatų, daug nervų kainuoja... Mačiau iškilo klausimų su finansuojamomis vietomis. Taigi pabandysiu paaiškinti. Valstybė skiria tam tikrą skaičių krepšelių pwz: biomedicinos studijoms LSMU 300, na ir nesvarbu kur bestotų žmonės ar į mediciną ar į kineziterapiją, krepšelius gauna pirmi 300 stojančiųjų su aukščiausiais balais. Na tik su slauga ir akušerija berods šiais metais bus kitaip, bet kokiu atveju slaugoje bus 8 nemokamos vietos, kad ir su mažais balais stos į slaugą. Labai sudėtingai aš čia nežinau ar ką supratot, bet jeigu iškils daugiau klausimų rašykite mielai atsakysiu. Pats studijuoju LSMU.
 

Žinutė parašyta: 2012-07-18 14:41:36 | Nuoroda

 Sveiki :) Na kūno kultūros tikrai nereikia pasirinkti :)  isviso neesu girdėjęs, kad kokiam nors universitete žiūrėtų kūno kultūros pažimį. Jeigu kalbant apie kineziterapiją LSMU Medicinos akademijoje, tai čia reikia biologijos kuri sudaro 0,4; Lietuvių 0,2; matematika arba chemija 0,2, tai reiškia, kad jeigu laikote matematikos egzaminą tada duodate chemijos metinį ir atvirkščiai, šiaip yra balų skaičiuoklė ir šioje svetainėje ten susiraskite norima studijų programą ir pasiskaičiuokite, bet A lygis prideda papildomą balą. Na bet visokių variantū galite toje skaičiuoklėje išbandyti. Sekmės :) 

Žinutė parašyta: 2013-07-28 20:11:31 | Nuoroda

Sveiki jaunieji kolegos, jeigu iškilo klausimų susijusių su studijomis LSMU universitete kineziterapijos specialybe rašykite, pasistengsiu atsakyti. iki susitikimo per priėmimus :)